Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

do mnie kazdy MP jest goty, dwie pierwsze na pc, trzacia konczylem na ps3 - kazdy swietny, QB kreuje mi sie jako MP w przyszlosci - tylko lub az, na pewno bedzie kozacki i obok horizon2, tomb raidera o ile nie wyjdzie na ps4 i cuphead(choc tu to niewiadomo co z tego wyjdzie) to dla mnie najwiekszy orez tej konsoli z zapowiedzianych juz gier

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja sobie teraz odświeżam Max Payne na telefonie,kiedyś ogrywałem po kilka razy na PS2 i PC. 2 pierwsze części MP MIAZGA ! Za takiego remastera mógłbym zapłacić. Trójka już była lipna

 

MP na telefonie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

QB sie jaram jak kosciol w Norwegii :fsg: :fsg: :fsg:

Odnośnik do komentarza

Nigdy w MP 1 i 2 nie grałem, ale MP3 kupiłem i sprzedałem po godzinie gry.

 

To musisz nadrobić zaległości, bo MP3 to nie jest już to samo IMO co dwie pierwsze części. Ich klimatu, historii i miodu płynącego z rozgrywki nic nie przebije.

 

Pamiętam ten opad szczeny, jak gra wyszła w 2000 roku na PC i miałem możliwość odpalić ją na full detalach w 1024x768 :banderas:

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ja sobie teraz odświeżam Max Payne na telefonie,kiedyś ogrywałem po kilka razy na PS2 i PC. 2 pierwsze części MP MIAZGA ! Za takiego remastera mógłbym zapłacić. Trójka już była lipna

 

 

MP na telefonie XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

QB sie jaram jak kosciol w Norwegii :fsg: :fsg: :fsg:

Co w tym śmiesznego ? Gra się za(pipi)iście,żadnych spadków normalnie miodzio.Ulubiona gra na wyciągnięcie ręki.

Odnośnik do komentarza

Pewnie mu chodzi o cinematic experience nawet bardziej obecny niż w jakimś Uncharted. Tyle że warto to przeboleć, bo gunplay jest naprawdę wyśmienity (w tej generacji to tylko Girsy można do tej gry porównać), klimatem też rozpier.dala (pomimo, że jest dużo bardziej hamerykańsko i wolałem jednak styl Remedy).

 

No a nieogrania jedynki i dwójki to już w ogóle nie rozumiem.

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Nawet bardzo 'człowiek w ogniu' i to wyszlo tylko na plus bo kazda czesc byla inna(1 klimat kryminalu noir,2 motyw z femme fatale,3 tez cos innego i nie mam pomyslu jak moglaby wygladac 4 zeby byla w miare swieza.Dla mnie cala trylogia  to jedne z lepszych gier ever.Pamietam jak zagralem na premiere w 2001 w MP1,pierwszy raz w grach mordy nie byly rozmazane i wtedy to byl fotorealizm jak dzisiaj trailer U4 z E3.

Nadawania na MP3 nigdy nie skumam,ma brode,jest lysy,akcja nie dzieje sie 3 raz w tym samym miejscu,slonce w brazylii kto to widzial.

Gdyby Rockstar nie przejelo marki to nikt inny by tego nie udzwignal choc Remedy jest unikalne w tym co robi,to ciesze sie  ze to wyszlo tak jak wyszlo.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Quantum Break to gra na którą czekam z wywalonym jęzorem. To będzie dla mnie pierwszy prawdziwy tytuł ekskluzywny na mojego One'a. Przeczytałem cały temat od deski do deski i powiem wam, że ta gra zostanie w naszej pamięci na wiele, wiele lat jak zresztą każdy tytuł od Remedy. Jak tylko zaczną chodzić głosy o kolekcjonerce - biorę ją w ciemno!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to już wiecie co będzie wymieniane jako minus w recenzjach <ok> Sam Lake wygląda jak by pracował dzień i noc. Przypomina mi Dan'a Greenawalt'a z czasów premiery czwartej Forzy. Facet też wyglądał jak by ledwo żył.

vlcsnap-2011-08-25-19h44m18s179.png

 

2015'sty pada dwa razy w wywiadzie, więc o premierę jestem spokojny. Oby MS miał jakiś pomysł na kampanię reklamową, bo inaczej znów będzie wtopa sprzedażowa. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To nie zależy od kampanii reklamowej, a od farta. Reklamy SO leciały w USA nawet w kinach przed seansami filmów, w sieciach sklepów gamestop plansze reklamowe były nawet pół roku przed premierą, przez 3 miesiące internet był bombardowany gameplayami, a grę przed premierą streamował najpopularniejszy jutuber i nic to wszystko nie dało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...