Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Tutaj macie opis tego co się działo po tym demie, które pokazali - zaraz po tym były właśnie elementy platformowe :P

 

Good. Now that we're all on the same page, let's talk about what happens after Jack time-launches a car at that armored enemy.

At the end of the video the time stutter was still active, which means the entire world is paused except for Jack. He climbs a ladder to get to a higher section of the bridge in order to get past some rubble. While he's moving along a catwalk, time unfreezes and a massive freight ship lumbers toward the bridge. Normally, it would open up and let the ship through safely, but because of the militant group's takeover, the bridge gets ripped to shreds as the ship crashes through.

Jack awakens hanging upside down from a metal bar frozen in space. He gets right side up and platforms along a string of floating wreckage. He gets back to the bridge and a car is crashing over and over again in a time loop. Jack has to wait for the right moment and uses his quick time dash to zip through when there's an opening.

He jumps along some floating truck parts and freezes a car as it passes in front of him. This creates a platform for him to cross over. Next, a semi spills its cargo on the road and a car sinks through a hole in the bridge. He jumps down through an open metal shipping crate that creates a makeshift slide and guides him safely to the ground below.

Odnośnik do komentarza

QB na GC

 

Totalnie mną zamiótł, najlepsze co widziałem na żywo, gra prezentuje się kapitalnie, fizyka zamiata, opcja z tym czasem robi robotę, prócz tego co pokazali na konfie mi było dane zobaczyć jeszcze jak statek wbija się w most niszcząco go a główny bohater za pomocą manipulowania czasu z rozwalonych kawałków robi sobie drogę na dół. To jak obiekty się zachowują, to jak fizyka pokazuje pazury podczas tego momentu eh ciężko to opisać, szykuje się za(pipi)isty ex !!!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

QB na GC

 

Totalnie mną zamiótł, najlepsze co widziałem na żywo, gra prezentuje się kapitalnie, fizyka zamiata, opcja z tym czasem robi robotę, prócz tego co pokazali na konfie mi było dane zobaczyć jeszcze jak statek wbija się w most niszcząco go a główny bohater za pomocą manipulowania czasu z rozwalonych kawałków robi sobie drogę na dół. To jak obiekty się zachowują, to jak fizyka pokazuje pazury podczas tego momentu eh ciężko to opisać, szykuje się za(pipi)isty ex !!!

 

Możesz coś więcej o tym napisać? Była w tym jakaś dowolność, czy trzeba było określone elementy w określonym miejscu ustawić?

Odnośnik do komentarza

Droga raczej liniowa, ale to jak zachowywały się obiekty podczas cofania czasu wyglądało za(pipi)iście, ciężarówka przewracała się  z butlami gazowymi które rozsypywały się w każdym możliwym kierunku robiły spore wrażeniem, dawno nie widziałem tak dobrej fizyki, kolo mógł sobie to cofać, zatrzymywać manipulował tym jak chciał i w odpowiednim momencie przebiegał/przeskakiwał dalej. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...