Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, milan napisał:

Fajnie ze mielismy w trakcie zmian sal darmowego klauna na forum. 

 

na konferencji Microsoftu był cały autystyczny cyrk, z tobą i rozim na czele więc powinieneś wykazać więcej zrozumienia ;) 

 

a co do konferencji to teraz nadrabiam skrót i wygląda na dobrą konferencje, ale jakoś nic szczególnie mnie nie porwało

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Dobra, zobaczyłem seks w 4k, znaczy poscłunek. Rozejść się, albo nie...

Nie wiem po chu,j oni tam lesbijski seks wrzucili, pocierania nożycowego nie było dzisiaj.

Pewnie będzie w finalnej wersji. Nigdy nie kończyłem, albo sorry, kończymy to piszemy, zwykły survival...

Jak nowy TLOU nie dostanie milion na dzisecięć, to nie wiem czy pojade na zakupy do Cambridge.

Jesteście chu.jami, pozdro.

Odnośnik do komentarza

najwiekszy plus konfy Sony to nowa gra Remedy i data wydania RE2 chociaż coś z nim jest nie tak. 

reszta bez większego zaskoczenia. Ghost of Tsushima wyglada super, Spider-Man wyglada super, Tlou2 rownież. bedzie grane 

 

Death Stranding :yao: 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Konfe MS stawiam na rowni z Sony. Sony oczywiscie wygralo exami jak co roku, ale MS podobal mi sie za konkretne trailery, malo perdolenia i zapowiedzi nowych devow na przyszlosc.

 

TLoU2 zakup day 0, szkoda tylko ze jakos tam malo nowosci gameplayowo no ale to tlou wiec hajp jest.

 

Death Stranding zayebisty klimat, bedzie grane.

 

Spiderman wjedzie w listopadzie bo wyglada ze wszystkich gier najlepiej.

 

Tuszima wyglada jak kazda gra Sony, kopij wklej tylko ze w klimatach japonskich. Nie wiem czemu ale przypomina mi troche Days Gone tylko bez zombiakow XD. Walka drewniana. Nie umywa sie do Shadow Die Twice czy DMC5.

 

Nowa gra Remedy bardzo spoko chociaz wyglada jak QB. 

Odnośnik do komentarza

Akurat walka w ghost of tsushima wygląda na mocno inspirowaną filmami jidai-geki, co mi się bardzo podoba. Lepsze to niż kolejny slasher czy klon dark souls. 

 

MS wygral multiplatformami, Sony exami. W ogólnym rozrachunku, biorąc pod uwagę to, że w większość gier z konfy ms i tak będzie można ograć na ps4, to Sony znowu wypadło lepiej. 

 

Jeszce dzisiaj Nintendo :fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Całościowo konfa M$ lepsza dla graczy (nie aż tak dla posiadaczy xox). Gra za grą + pokazanie, ze Micro nadal walczy. 

 

Natomiast konfa Sony cóż to już konfa pokazująca czego właśnie brakuje Micro aby być na topie - gier na wyłączność. Poleciały atomówki i pewnie każda z tych gier będzie miała ponad 90 na meta, widac jakość i to jaka jakość. Dla mnie osobiście Sony pokazało, ze końcówkę generacji maja jak zawsze najpomocniejsza i jeśli ktoś myślał, ze sobie odpuszcza to się grubo mylił.

 

Animacja w TloU i Spidermanie to (pipi)ane mistrzostwo świata, jaram się jak Dady na widok Spencera! 

 

Najlepsze oj najlpesze E3 od wielu lat, pokazano gry, które wyjdą w ciągu roku (max koniec 2019) i to jest świetne - będzie w co grać!

 

 

rok 2019 to powtórka z 2017. Tyle gier i nie wiadomo będzie co kupić tyle stosów. Czy to posiadacz xboxa czy pleja to będziesz zadowolony, chociaż osobiście uważam, ze Sony exami na koniec gen pokazało M$ jak to się robi.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, hav7n napisał:

akurat na koncowke tego roku to jest ostra chuynia poza FH4, Spidermanem i RDR2. Reszta to same rakowe multiplatformy.

 

Za to Luty 2019, oh boy.

Akurat w Forze to bym szarpał jak reksio szynkę. Ten rok musiał być trochę gorszy niż ubiegły, gier się nie robi tak szybko. Zreszta widac, ze każdy boi się R* i wszyscy uciekają do Q1 2019.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Starh napisał:

Całościowo konfa M$ lepsza dla graczy (nie aż tak dla posiadaczy xox). Gra za grą + pokazanie, ze Micro nadal walczy. 

................
 

 chociaż osobiście uważam, ze Sony exami na koniec gen pokazało M$ jak to się robi.

 

Tu nawet nie ma o czym dyskutować i uważać jeśli chodzi o exy!

MS pokazał same trailery do tego 90% multiplatformy, Sony pojechało z długimi gameplayami co wole znacznie bardziej.

I tak nie było Spyro, Medievil, Days Gone nowego gameplayu, gry od bluepoint, gamepayu RDR2 na który mają wyłączność i pewnie coś jeszcze pominąłem, czasu zabrakło

 

W ogóle ta akcja z namiotem na początku, który przygotowali tylko po to aby zrobić klimat i pokazać w nim gameplayu TLOU.

Na koniec konfy był filmik jak to składali, no szacun Sony za takie małe drobiazgi :D

 

btw mam nadzieję, że Daddy dostał odpowiednie proszki uspokajające i wszystko ok.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dziwna konferencja, chyba byłby nieco zdenerwowany jak bym siedział do 3. Najpierw pokazują mesjasza w kościele, co jest fajny zabiegiem z tymi lampkami w realu, a później w grze. Po pokazie każą sie przenosic do innej hali i weź tu czekaj teraz 20min na ciąg dalszy. Nie wiem po co Sony zmienia formułę konferencji, po co zmieniać coś, co działa dobrze od lat.

Sama konferencja bez niespodzianek, może z wyjątkiem Nioh2 i gry Remedy. RE2 rozczarował, a dokładnie jego zwiastun, bo sama gra zapewne day1. Poza tym wielka czwórka DS, SM, TLOU2, GoT, to czołówka tego co zostało pokazana na E3, najwyższy poziom, a w niektórych aspektach wyznaczający nowe standardy (ta brutalność w TLOU2).

 

Sony numer jeden jezewli chodzi o gry na wyłącznośc, dłogo, długo nic, później microsoft z świetną, multiplatformową konferencją.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...