Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay z TLOU2 to jakaś żenada.

 

Nie dość że skupili się na jakiś lesbijskich motywach (nic dziwnego, w ND pracuje banda zwyroli) to jeszcze sam gameplay nie pokazał niczego nowego.

 

W te akcje kontekstowe i skyrpty nie uwierze bo to oszustwo tak jak w przypadku pierwszej części.

 

Ohh pokaz gameplaya z TLOU1 oglądałem parę razy, tutaj przewijałem. Jednak Ellie to nie Joel.

 

Największy zawód tego E3. Za to spiderman zayebisty.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, MaZZeo napisał:

Gameplay z TLOU2 to jakaś żenada.

 

Nie dość że skupili się na jakiś lesbijskich motywach (nic dziwnego, w ND pracuje banda zwyroli) to jeszcze sam gameplay nie pokazał niczego nowego.

 

W te akcje kontekstowe i skyrpty nie uwierze bo to oszustwo tak jak w przypadku pierwszej części.

 

Ohh pokaz gameplaya z TLOU1 oglądałem parę razy, tutaj przewijałem. Jednak Ellie to nie Joel.

 

Największy zawód tego E3. Za to spiderman zayebisty.

Rzadko zgadzam się z Tobą Mazz, ale tutaj 100% racji.

Pamiętam 1 pokaz TLoU i ten pamiętny hotel. Pełno skryptów, wiele ciekawy interakcji - myślałem wtedy o łał. Później grając w pełną wersję gry okazało się, że ani jeden taki skrypt nie występuje w tej lokacji :yao: Ale prezentacja była piękna :dynia:

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

TLOU xd Ta sama mechanika (jak w praktycznie każdym eksie od Sony), znowu spuszczanie się nad miałką historią, drabinami i do tego ta homo-propaganda. Po co to żyje? 

 

Ale będzie Japonia przemierzana samurajami (chociaż Ghost of Tshushima pewnie też będzie pełen growizmów Sony), oł jeeeeeea!

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MaZZeo napisał:

Tak swoją drogą to ile jeszcze razy temu pajacowi w okularach będzie uchodzić płazem pokazywanie gry bez daty premiery? Death Stranding, trzecie E3 z rzędu z trailerem i bez daty premiery :yao: 

 

a niektórzy z Crackdowna sie smieją.

 

Jeśli chodzi o Crackdowna to ludzie się śmieją z czego innego.....

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepiej bawilem sie podczas tego e3 na konfie MS. Jednak bombardowanie gierkami i mala ilosc pitolenia zrobilo swoje. Sony jednak troche zmeczylo, fajnie ze popokazywali gameplaye, ale tak to jest zapowiadac gierki na 5 lat przed, tlou i death stranding juz sie staja powoli memami na tych targach, mam nadzieje ze te gierki wyjda do 2021. Najlepsza gierka od sony to dla mnie ghost of sushi bo RE2 to multiplatforma, no ale i tak plusik za pokazanie gierki na ich konfie.

 

Najbardziej wyczekiwana gra targow dla mnie to oczywiscie Cyberpunk. Wczoraj odpalilem sobie "na chwilke" W3 zeby przypomniec sobie i przepadlem na 4h xD Szkoda tylko ze to jeszcze tyle lat czekania :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podsumowując konfy:

 

EA - totalna żenada i festiwal materiału do memów. Z(pipi)ali strasznie, a wystarczyło zaprosić Jade Rademond, żeby zapuściła jakiś teaser nowego IP.

 

Microsoft - najlepsza konferencja. Rozgryźli dokładnie jak stworzyć konfę, która będzie cały czas trzymać przy ekranie i nikogo nie zirytuje ani nie znudzi. Nawet trailer Battlefielda nagle wyglądał dobrze. Chyba obyło się bez jakiegokolwiek cringa, za to super trolling z GOWem. Marketingowo Microsoft strzelił w 10 zaklepując sobie prezentację najlepszych multiplatform a i wykupienie tych kilku devów to mega info, jeszcze będzie podjarka grami od nich. Że nie było nowych eksów mnie nie boli, bo i tak nie mam Xa i gram na PC

 

Square-Enix - największe rozczarowanie dla mnie. Spodziewałam się, ze skoro po latach wracają na E3 to pokażą coś grubego, tymczasem ich główną gierką do promocji jest teraz Tomb Raider, który pewnie będzie 8/10, ale wygląda tak samo jak poprzednie części, tylko Lara już nie jęczy.

Gdzie nowe RPGi? Gdzie Avengers???

 

Ubisoft - nie wiem cóż rzec. Jakie Ubi jest każdy wie, ale w ostatnich latach konfę zawsze mieli fajną do oglądania. Tym razem nuda przeplatana z zażenowaniem. Pewnie dlatego, że nie było Aishy. Byli za to dwaj aktorzy co nagle mają firmy i też chcą od nas kasę. Zabrakło nowego IP, a przecież tyle tych mniejszych studiów już mają.

Gameplay z BG&E2 ucieszył, ale jak usłyszałam ten genialny pomysł o robieniu dla nich kontentu za darmo  to mi się odechciało. Pewnie jeszcze mikrotransakcje wepchną.

 

Sony - bardzo denerwująca konfa. Za dużo gadania, jakiś dziwny pomysł z irytującym gębami w "studio", przenoszenie się z kościoła do innej hali, urywający stream... Na szczęście uratowali się pokazując soczyste gameplaye jako w sumie jedyni. Podobała mi się ta chińska gierka z mongołami, brakuje mi gier z takimi klimatami. O co chodzi Kojimie dalej nie wiem, ale Ruska mówi, ze będzie fajne.

 

tl;dr

W historii pod tagiem #e32018 zapiszą się: Niemka, baby i czarni w Battlefieldzie, ROYALE, tańcząca panda i grubas wywracający się na scenie, dużo gejozy, strong female protagonist, lesby całujące się w kościele, Reedus robiący za tragarza i długo wyczekiwany trailer Cyberpunka.

Edytowane przez selene
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, selene napisał:

 

 

Ubisoft - nie wiem cóż rzec. Jakie Ubi jest każdy wie, ale w ostatnich latach konfę zawsze mieli fajną do oglądania. Tym razem nuda przeplatana z zażenowaniem. Pewnie dlatego, że nie było Aishy. Byli za to dwaj aktorzy co nagle mają firmy i też chcą od nas kasę. Zabrakło nowego IP, a przecież tyle tych mniejszych studiów już mają.

Gameplay z BG&E2 ucieszył, ale jak usłyszałam ten genialny pomysł o robieniu dla nich kontentu za darmo  to mi się odechciało. Pewnie jeszcze mikrotransakcje wepchną.

 

 

 

 

Przecież pokazali dwa nowe IP :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...