Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Kyo napisał:

Scena miała wywołać kontrowersje, wywołać efekt żeby o grze ciągle mówiono. No jak widać się udało :)

 

To jest bardzo tanie i mnie to irytuje.

 

tak samo mnie zniesmaczył poprzedni gameplay który gloryfikował przemoc wyrwana z kotekstu. Mam się jarac gra bo zrobili realistycznie łamanie kończyn młotkiem?

 

gdyby ta scena z pocałunkiem była pokazana gdzieś w trakcie gry, kiedy blizej poznaje ich relacje to bym prędzej zrozumiał, pokazna intymność i przyjaźń która się rozwinęła w trakcie przygody, ale tutaj? Mam się jarac gierka o zombie, przetrwaniu w świecie gdzie wokół jest degrengolada bo się laski całują? Litości, dla mnie to jest tanie, śmieszne i dziecinne, tak samo jak scena z młotkiem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nudne te e3 bylo w tym roku. Chyba jeszcze bardziej niz zeszle. Wlasciwie z calego tego burdelu najbardziej pamietam konfe EA gdzie poziom zenady i korpo pier.dololo po prostu wyje.bal w kosmos i zapewne juz dotarl do jakiejs obcej cywilizacji.

 

Microsoft - konfa koncertowa, troche gadania, jeszcze wiecej gierek. Szkoda, ze mnie praktycznie nic nie interesuje z tego poza Ori2.

 

Ubisoft - kiedy juz myslano, ze poszedl po rozum do glowy i przestal trzaskac tasiemce wyjezdza z nowym AC modem do AC Origins w tym roku. Za duzo renderow i znow rezyserowane dialogi w "demach". Poziom zenady scenicznej o dwa oczka mniej niz EA wiec nadal wysoko.

 

Square - w sumie na nic od nich nie czekalem ale jako jedyni zaskoczyli mnie gierka od Platinum. 30min trailerow i nara. Nie bylo zle.

 

Bethesda - nie ogladalem, nie wypowiem sie. Na elder scrolsy nie czekam i w sumie oprocz Wolfa dlc to nie wiem co tam jeszcze bylo. Aha, Fallout. No tez nie czekam.

 

Sony - najpierw sie zaplatalo o wlasne nogi i wyje.balo na ryj zeby po chwili wstac. Jednak jak dla mnie to tylko na jedno kolano. Fajnie, ze exy ale wszystko to juz widzielismy na poprzednich pokazach. Kojima robi gre o tragarzu i zaczynam przeczowac kupsztyla (chyba ze to taki jego trolling). Ciesza gry z japonski setingiem ale Ghost poki co takie ciachu ciachu a spoko by bylo jakby przeciwnicy jak i gracz byli na jednego strzala (bo rozumiem, ze katana mozna ciachac jakies tam demony do us.rania ale ludzki przeciwnik to powinien pasc po jednym).

 

Ogolnie podsumowanie tego e3 to "gram w gry ktore znam". Duzo sequeli, duzo powracajacych marek (DMC5, Halo6). Niby ich fani maja powod do zadowolenia ale jednak patrzac globalnie to lipa straszna. Jeden jedyny zwiastun od Platinum lekko uniosl mi michalka, na reszte i wyswiechtane mechaniki nie moglem juz patrzec (czyli cala konfe ubi). "Ale to juz bylo, i powroci WIECEJ".

Odnośnik do komentarza

Pokazali tylko  cgi, było  źle, pokazali tlyko gameplaye,  też źle. No nie dogodzisz. Ja im wybaczyłem to pier,dolenie w kosmosie, bo mieli  zamysł ze zmianą namiotu, fajny pomysł, mozę kiepsko  wykonany, ale nie ma co hejtować, przecież mogli  tego nie robić. A był klimacik, chociaż szybciej kupiłbym  płyte goscia od banjo, niż od tego fleta.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pacquiao napisał:

Słupek to chyba oglądał inny trailer Gears of War 5 niż wszyscy inni. Prawilnie przypominam:

 

 

Jaki tu niby zły kierunek?

Kierunek tak jak zawsze w przypadku tej serii. Scenki przerywnikowe utrzymane w konwencji dramatu obyczajowego, później gameplay pif paf i nurzanie się we flakach (ostatnio również w oleju) wrogów, następnie znowu dramaty głębokie niczym piosenki Bajona itd. Oczywiście gameplay niezmiennie ten sam, kiedyś goty, dzisiaj zwyczajnie trąci myszką (ew. przy podejściu huraoptymistycznym jest niezmiennie znakomity). 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Mejm napisał:

No ale pisac ze wspaniale e3 bo... pokazali gierki to tez beka. Nie sztuka naje.bac trailerow tylko niech to ma jakas wartosc. Duzo gierek =/= jakosc. Brak nowych ip mierzi mnie najbardziej.

Łot? Shadows die twice, ghost of fukushima, death stranding, cyberpunk, do tego sporo mniejszych produkcji, nie jest tak zle. Niestety z nowymi IP bedzie coraz ciezej bo duze gierki nie kosztuja juz miliona dolarow tylko duzo wiecej wiec to spore ryzyko.

 

Chyba ze mowisz o nowych IP w sensie jakies duze niespodzianki na samych targach to faktycznie lipa

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mejm napisał:

Teddy mi chodzilo o to, ze o gierkach ktore wymieniles juz dawno wiedzielismy z tego czy innego zrodla. Wiec drugie zdanie.

 

A czego sie spodziewales w erze internetu?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Widać ze moda na kobiety jako główne postacie w grach wam bardzo przypadła do gustu.

Kobiety zawsze spoko, ale jak ktoś jest pedauem i woli typów to też mi nie przeszkadza. 

 

Jak to pisał zdrowywariat - Wierzę w miłość 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...