Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie najlepsze gierki to TLoU2, Ghost of fukuszima, FH4 (no i znowu bedę musiał kupić kloca/scorpiona :/) + oczywiście Resrimejk2 i Shadow die Twice.

 

Gierek ch-ujosoftu, ea czy innych tomb raiderów nie liczę bo nie istnieją dla mnie. Za to co najbardziej boli to kierunek w jakim poszli z Girsami piątymi :/ Czekać, czekam - zagrać, zagram ale ten kolorowy, przygodowy klimat; duże meh. Gdzie klimaty pierwszych części...

 

Spider też mnie nie kupuje choćbym nie wiem jak chciał. Kalka Gacka (myślałem, że minęła moda na to) + open world, + qte, + zabieranie kontroli co sekundę - póki co pass. Chyba wybiorę Spyro jeżeli chodzi o wrzesień.

 

Czekam na Supermana (żółwie ninja :( )od Rocksteady które znowu wyznaczy nowe standardy.

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi mi o Japonię jako całość, tylko konkretnie o Capcom. Po latach klepania gierek co najwyżej dobrych i dojenia kasy gdzie się da z edycji uber-definitywnych i DLCków, zajeżdżania swoich ikonicznych marek do porzygu średniakami wyskoczyli z dwiema grami i obie wyglądają wybornie.

Odnośnik do komentarza

:obama: 

 

i to jeszcze babom mozna grać, goty 2018

18 minut temu, milan napisał:

Jak można się tak upadlać i  jarac odyseją? Czy nie mają już gracze godności?

Przecież ten ghost of sushi wyglada jak asasyn w japonii 

Odnośnik do komentarza

Lol, nikt się nie triggeruje ze dwie baby się całują xddd po prostu śmieszy mnie ze w pierwszej części była ukazana historia Joela i Ellie i ewolucji ich relacji, a teraz skupiają się na orientacji seksualnej Ellie. Nie wiem z reszta co ta scena miała pokazać? Czy naprawdę dla historii tego świata ma znaczenie jakie upodobania ma Ellie? Ch.uj mnie obchodzi jakaś randomowa nastolatka z dużym nosem, taka scena pasuje do Life is Strange i nie miałbym nic przeciwko gdyby tam była. Ja się pytam gdzie jest Joel?

 

to już drugi raz kiedy ND próbuje uderzać w kontrowersyjne struny i drugi raz zaliczają ogromna wtopę.

Odnośnik do komentarza
Teraz, MaZZeo napisał:

Lol, nikt się nie triggeruje ze dwie baby się całują xddd po prostu śmieszy mnie ze w pierwszej części była ukazana historia Joela i Ellie i ewolucji ich relacji, a teraz skupiają się na orientacji seksualnej Ellie. Nie wiem z reszta co ta scena miała pokazać? Czy naprawdę dla historii tego świata ma znaczenie jakie upodobania ma Ellie? Ch.uj mnie obchodzi jakaś randomowa nastolatka z dużym nosem, taka scena pasuje do Life is Strange i nie miałbym nic przeciwko gdyby tam była. Ja się pytam gdzie jest Joel?

 

to już drugi raz kiedy ND próbuje uderzać w kontrowersyjne struny i drugi raz zaliczają ogromna wtopę.

 

Ale płytki jestes mazzeo xD

 

poważnie, wsiadź już do  Lotusa, czy tam  innego Lambo,  i bruuum bruuum  bruuuuum bruuuum  brummmmmmmmmmm.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...