Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zobaczę przynajmniej 5 rzeczy z poniższej listy będę bardzo zadowolony: 

 

- Battletoads, które wyjdzie w tym roku (wiem, że jest zapowiedziane na ten rok, ale obawiam się obsuwy)

- powrót Splinter Cell 

- Jedi Fallen Order, które będzie na poziomie bliższym serii Jedi Knight niż Force Unleashed 2 

- Marvel Avengers, które będzie czymś więcej niż Ultimate Alliance pod inną nazwą

- Mario + Rabbids 2 lub Splatoon + Rabbids 

- Viewtiful Joe 3 lub kolekcję w HD 

- Pikmin 4 

- port Two Point Hospital na konsole 

- przybliżoną datę premiery nowego Xboxa 

- nową grę Rocksteady, która nie będzie Batmanem 

- sequel Wonderful 101

- nową grę Monolith Soft 

- nowe Mario Smash Football 

 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Do tego Bayonetta 3 jeśli jeszcze istnieje, obstawiam nowego Mario odyssey, AC Ragnarok, astral chain, nowe gry capcomu, nowa generacja. Monolith soft wydaje nowa gre raz na 2-3 lata woec tez pasuje 2020. Będzie dobrze, człowiek.

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, XM. napisał:

Do tego Bayonetta 3 jeśli jeszcze istnieje, obstawiam nowego Mario odyssey, AC Ragnarok, astral chain, nowe gry capcomu, nowa generacja. Monolith soft wydaje nowa gre raz na 2-3 lata woec tez pasuje 2020. Będzie dobrze, człowiek.

 

Astral Chain wychodzi za kilka miesięcy :p

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Do tego Bayonetta 3 jeśli jeszcze istnieje, obstawiam nowego Mario odyssey, AC Ragnarok, astral chain, nowe gry capcomu, nowa generacja. Monolith soft wydaje nowa gre raz na 2-3 lata woec tez pasuje 2020. Będzie dobrze, człowiek.

Astral chain w tym roku - sierpień jak dobrze pamiętam 

1 godzinę temu, MaZZeo napisał:

oj chyba @_Be_ będzie kasowanko konta. CP2077 maj 2020, możecie cytować.

Szukaj postów bo ja już nie pamiętam jaki był termin, ale z tego co mi świta to tak pisałem że 2020 a ty że 2019 po czym dodałeś maj xd 2020 i mnie w(pipi)ales na mine ale co ma być to będzie 

Odnośnik do komentarza

Miałem sen,piekny sen o następnej generacji.Zapisuje w formie posta dla potomnych.

Tańszy Xbox padalec 299$ 6.5 terafanka premiera 2019

Anakonda 449$ 12 terafanków premiera 2019

Koxik będzie kompatybilny z nextgenami w 1080/pływajace 30fps

PS5 499$ 14 terafanków 2020

PS5pro 599$ 16 terafanków premiera 2022

żaden next gen nie wyciągnie 4k+stabilne 60 klateczek 

wszędzie będzie wciskany quixel

Switch lite metalic blue bez conów tylko ekran dotykowy przyciski wyświetlane na ekranie jak w komórkach 199$ jesień 2019

Ktoś na forum z psem majacym białą łatkę koło oka w avatarze zrobi DIY jak zrobić z ps5pro ogrzewanie podłogowe do akwarium

Cp2077 grudzień 2019

GTA6 2021 będzie ból dupy o Online bo singiel będzie skandalicznie ubogi i krótki

Fable 4 będzie miało zmienne pory roku data premiery mi sie nie przyśniła niestety

Zelda BotW2 2020 połączenie BotW i Wind Waker 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
26 minut temu, kudlaty88 napisał:

Miałem sen,piekny sen o następnej generacji.Zapisuje w formie posta dla potomnych.

Tańszy Xbox padalec 299$ 6.5 terafanka premiera 2019

Anakonda 449$ 12 terafanków premiera 2019

Koxik będzie kompatybilny z nextgenami w 1080/pływajace 30fps

PS5 499$ 14 terafanków 2020

PS5pro 599$ 16 terafanków premiera 2022

żaden next gen nie wyciągnie 4k+stabilne 60 klateczek 

wszędzie będzie wciskany quixel

Switch lite metalic blue bez conów tylko ekran dotykowy przyciski wyświetlane na ekranie jak w komórkach 199$ jesień 2019

Ktoś na forum z psem majacym białą łatkę koło oka w avatarze zrobi DIY jak zrobić z ps5pro ogrzewanie podłogowe do akwarium

Cp2077 grudzień 2019

GTA6 2021 będzie ból dupy o Online bo singiel będzie skandalicznie ubogi i krótki

Fable 4 będzie miało zmienne pory roku data premiery mi sie nie przyśniła niestety

Zelda BotW2 2020 połączenie BotW i Wind Waker 

 

 

Wstawaj, zesrałeś się. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

 

czyli można nastawiać się na rozczarowanko, prawdziwe bomby chyba dopiero za rok wraz z nextgenami ;)

 

oczywiście że bomby będą za rok przed next genami, rok temu XGS zapowiedziało kilka gier, w tym roku obstawiam z 1-2 zapowiedzi. Tak samo jak niektórzy nastawiają się full prezentację Anakondy  xD  będzie tylko wzmianka/zajawka.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...