Skocz do zawartości

Crackdown 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

mielonka wyznaje zasadę "no fun allowed (on xbox)", stąd beka przy każdej pozytywnej wzmiance

Wysmiewany przy każdej okazji Just Cause wygląda przy tym głównie jak gra generacji xD 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Gra juz sprawiła radość przynajmniej jednej osobie - forumowy wuja ma radochę przynajmniej od paru miesięcy. Ja mysle, ze ekipa odpowiedzialna za ta produkcje może juz czuć satysfakcję, ze dają zabawę graczom. 

A po premierze to kto wie, może nawet jeszcze komuś sie spodoba. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak poważnie to jedna z lepiej zapowiadajacych sie gierek na Xboxa. Już wolę Crackdowna niż dziesiąte Girsy. Jedyneczka crackdown to jedna z najlepszych gierek na 360. Po prostu mam bekę z ludzi, którzy jadą po auto aimie. Dlaczego niby każda gra musi mieć manualne sterowanie? Czy Ratchetom to przeszkadzało? Auto aim to właśnie znakomity pomysł i idealnie wpasowuje się w charakter serii. Zniszczalność środowiska też wydaje się fajna. Jedyne co mi się nie podoba, to bardziej futurystyczna otoczka, to jest w niej najbrzydsze, a nie technikalia. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Figaro, który nie grał w żadne girsy po jedynce mówi, że nie chce ich więcej ok :reggie:

 

Bansai no wygląda jak przeciętny sequel jedynki, poziom jakichs saints row i tyle ale i tak na bank będzie miało lepszą średnią niż f76. 

3 minuty temu, Figaro napisał:

Tak poważnie to jedna z lepiej zapowiadajacych sie gierek na Xboxa

Obejrzyj gameplay z Ori 2, fanom hollow knighta ten tytuł powinien podnosic michałka

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

Figaro, który nie grał w żadne girsy po jedynce mówi, że nie chce ich więcej ok :reggie:

 

Nie, ograłem jedynkę i dwójkę. Trójki nie skończyłem bo mi się nie podobała. Czwórkę pograłem chwilę u Mantisa i choć klimatem rozwalała, to jednak jest to tak skostniała seria, że jeśli kiedyś kupię łoniaka, to ogram to tylko przy czteropaku, bo na trzeźwo nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Figaro napisał:

Ale ty Be czasem jesteś nieogarnięty. Boże. To Ty rozwijasz temat Girsów, ja jedynie napisałem, że wolę Crackdowna niż milionową odsłonę Girsów, których naśladuje połowa strzelanek.

No to ty jesteś nieogarnięty bo piszesz w temacie C3 o gearsach jakby kogos to obchodziło a potem dodajesz, że grałbyś w to przy 4 paku jakby ktoś ci kazał przechodzić xd

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, _Be_ napisał:

No to ty jesteś nieogarnięty bo piszesz w temacie C3 o gearsach jakby kogos to obchodziło a potem dodajesz, że grałbyś w to przy 4 paku jakby ktoś ci kazał przechodzić xd

 

Napisałem post o C3. Porównałem w jednym zdaniu z Girsami. Bluber się dowala z tematem Girsów, że je nie ogrywałem. Poprawiam go bo pisze nieprawdę. Na co Be - haha, weź nie gadaj o tych girsach, kogo to obchodzi.

 

Postępujący autyzm to straszna rzecz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...