Skocz do zawartości

Crackdown 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, aneta.olesiak napisał:

Chwila moment ? Czy wyrażenie opinii jest jakieś be na tym forum ?

Musisz kasować to co ci nie pasuje a to co ci odpowiada jest ok ?

 

Rozumiem że jak napiszę że gra nawet fajna to już klepniesz i zaakceptujesz ?

:facepalm:

 

Jak nie toleruję laktozy to piję mleko bez laktozy.

A porównanie jest tak bez sensu że chyba mam wątpliwości czy prowadzę równorzędną rozmowę.

 

1 minutę temu, aneta.olesiak napisał:

@Colin

 

Dobrze, skasuj śmieci i niech mama kupi ci większe majtki bo te uciskają za mocno i krew nie dopływa do mózgu :)

No nie powiem, dobre wejście na forum :obama:. Na dzień dobry ustawianie admina do pionu :notbad:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Plugawy napisał:

Kolejny alter jakiegoś debila.

To tylko Apromo, styl pisowni i emotki idealnie pasują do niego.

 

C3 skończone, to chyba najkrótszy sandbox tej generacji, pokonanie wszystkich bossów, baz wrogów, uzbieranie połowy orbów i zaliczenie większości wyzwań zajęło mi 14h. Gierka mi się podoba, dużo minusów ale i przyjemna z niej rozpierducha, przejść i wywalić z dysku.

 

 

Cytat

 

+ rozpierducha

+ dynamika

+ zbieranie orbów dalej robi

+ klimat jak w latach 80' wyobrażano sobie przyszłość

+ dużo ilość broni

+ przyjemne poruszanie się po mieście

+ miasto ma swój urok, sam projekt jest ciekawy, oświetlenie te wszystkie neony, itd. są miłe dla oka

 

- za duży chaos

- pojazdy  

- za dużo komentujących postaci co robimy w grze, nieźle to wkurza

- sterylne miasto

- chyba ze trzy kawałki muzyczne 

- schematyczność

- problem z kontrastem w grze, często w ciemności obiekty zlewają się w jedną całość

 

wstępnie 7/10


 

dodam

 

+ co-op

 

- zniszczenie odbiegają od zapowiedzi 

- multi xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Rayos napisał:

 

:notbad: wiadomo, że tacy ludzie mają najwięcej klików, (pipi)anie microsoftu jest bardzo trendy 

Raczej płynięcie zgodnie z nurtem jest na topie. Nikt się nie chce wyróżniać, bo skoro głosem większości gra jest crapem, to każdy boi się gnoju na swoim kanale, łapek w dół i unsubów. 

Takie życie - jak już kilka osób się skrzyknie na nie, to warto im przytakiwać.

 

Trochę jak z Twoim podsumowaniami Rayos :dynia:

Sorry, musiałem xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2019 o 12:32, maciekww28 napisał:

xdddddddd

 

ubiłem pierwszego bosa, skasowałem grę, nie pruję się w temacie bo coś mi się nie podoba

 

gierki dla dzieci serious business

No i później wchodzisz do tematu, widzisz same pozytywne opinie, pomimo tego, że na sieci praktycznie nie ma ani jednej pozytywnej recenzji i człowiek się zastanawia, daje szanse, bo też przecież kiedyś był fanem jedynki. Dla wszystkich zastanawiających się, czy warto wydać 40 zł i jednak spróbować ja twierdze, że zdecydowanie NIE. 

 

Przestarzały model rozgrywki, mechaniki, powtarzalność, oprawa graficzna, animacje, wszystko wyciągnięte rodem z gry z 2007. Nawet miasto, które niektórzy tutaj chwalą jest nudnie zaprojektowane, znacznie gorzej niż w jedynce, a wszystkiego niestety nawet ładnym Cell Shadingiem ukryć się nie da.

 

Jeżeli ktoś lubi wybuchowa akcje, zbieractwo, różnego rodzaju wyzwania, rozwój postaci to na rynku jest parę tytułów znacznie lepszych (też mizernie ocenianych), które przy okazji nie są wyjęte rodem z poprzedniej epoki. Do 4 zł można przekonać się samemu, każdą kwotę powyżej lepiej wydać na piwo.

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, easye napisał:

No i później wchodzisz do tematu, widzisz same pozytywne opinie, pomimo tego, że na sieci praktycznie nie ma ani jednej pozytywnej recenzji i człowiek się zastanawia, daje szanse, bo też przecież kiedyś był fanem jedynki. Dla wszystkich zastanawiających się, czy warto wydać 40 zł i jednak spróbować ja twierdze, że zdecydowanie NIE. 

 

Przestarzały model rozgrywki, mechaniki, powtarzalność, oprawa graficzna, animacje, wszystko wyciągnięte rodem z gry z 2007. Nawet miasto, które niektórzy tutaj chwalą jest nudnie zaprojektowane, znacznie gorzej niż w jedynce, a wszystkiego niestety nawet ładnym Cell Shadingiem ukryć się nie da.

 

Jeżeli ktoś lubi wybuchowa akcje, zbieractwo, różnego rodzaju wyzwania, rozwój postaci to na rynku jest parę tytułów znacznie lepszych (też mizernie ocenianych), które przy okazji nie są wyjęte rodem z poprzedniej epoki. Do 4 zł można przekonać się samemu, każdą kwotę powyżej lepiej wydać na piwo.

Ok przekonałeś mnie. Akurat metro skończyłem lecę ściągać C3. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszym bossie i kurcze, jak dobrze się w to gra. Czasami jednak wystarczy dobry gameplay, by gierka zdołała przykuć na dłuższą chwilę przed TV. Strzelanie jest miodne, system levelowania postaci wystarczająco wciągający i nagradzający. Fabuła nikogo, więc skipuję wszystkie scenki. Szkoda, ze nie da się wyłączyć tych rozmów radiowych w tle po misjach. Oceny? Zasłużone. Ta gra powinna wyjść wraz z premierą XO, a nie na sam koniec generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...