Skocz do zawartości

Crackdown 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 572
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wczoraj 3 poziom agility wjechał, ale sztos gierka :banderas:. Gra się tak, jak zapamiętałem Crackdown w 2006, tylko z nowoczesną oprawą. Zaje,bisty traversal miasta, bezmyślna sieczka kolejnych sklonowanych, bezmózgich minionów, wciągające skakanie od orba do orba. Jakieś aktywności nawet są jak wyścigi czy to pojazdami czy na piechotę. Będzie grane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj weszła 2h sesja i powiem, że ta bezmyślna młócka ma swoje dobre strony - gra po prostu relaksuje i odpręża. Nie ma tu turbo wyczesanej grafiki, ale jest po prostu przyjemnie. Może dlatego, że ta gra od dawna już nikogo nie rajcowała i nikt na nią nie czekał, ale chyba wyszło jej to mimo wszystko na dobre :yao:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie, po prostu ma dobry gameplay. Tutaj nie ma co się oszukiwać to jest stary dobry Crackdown z nową technologią, komuś może to nie odpowiadać w 2019 roku i ja to rozumiem totalnie, ja jestem fanem pierwszego Crackdowna więc też patrze na to trochę inaczej ale wydaje mi się, że gdyby nie cyrk z developingiem tej gry to by się jej tak nie oberwało w recenzjach. Do tego dochodzi ten żałosny multik. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

kurna jakie to urocze jak niektórzy próbują dorabiać ideologię to czegoś prostego i rozkładać to naukowo, analizować i pisać rozprawkę na maturę. gra nastawiona na wesoły rozpieprz z kumplem, skakanie po dachach zbierając orby i słuchanie punchline'ów lektora. jedyny mankament to czasami zrywanie połączenia w coopie a dzisiaj na koniec złapał nas slo-mo. nie, nie spadki fps, po prostu spowolnienie jak na filmach akcji ale takie dłuższe nieco. na plus za to podział na singla i multi, to się chwali bardzo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem gierkę, bo też kiedyś podobała mi się jedynka - wytrzymałem jakieś 40 min, chciałem coś napisać w temacie, ale chyba szkoda strzępić ryja - równie dobrze mógłbym przykleić posta z SoT, czy SoD, po raz kolejny podkreslic, że śmiesznie wyglądają użytkownicy śmiejący się z Far Cry'i, Assasinow, Just Cause i innych podobnych no brainerów, zagrywających się teraz chyba w najgorszą z nich, ale po co.  Może gdyby ta gra wyszła w 2007r... 

No cóż - do 3 razy sztuka, 3 gra sprawdzona mimo słabych ocen i po raz 3 uważam, że oceny jak najbardziej słuszne.

SHIFT+DEL.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, milan napisał:

Gość gral w grę i napisał że mu się nie podoba.

 

Napisał może z jedno zdanie o grze i pięć o innych tematach, innych użytkownikach i w ogóle o tym jakie to forum i ten dział nie jest. No zaje,bista opinia, taka wcale nie prowokująca i nie wymierzona w konkretne osoby.

 

anyway, mi to nawet wyścigi pojazdami się podobają :lapka:  ale ja jeździłem bez zgrzytania zębami już w WD2, więc chyba mam niskie standardy w tej kwestii albo coś

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

gra jest bez życia, dla mnie strata czasu.

npc ludziki stoją w grupkach, pare aut na krzyż, bliźniacze domki i połacie terenu bez życia...

Jak dla mnie gra z dużym potencjałem bo nawet mi się graficznie podoba, więc żałuję że wyszedł taki gniot bo byłby hicior jak by ktoś ją dopracował.

Edytowane przez aneta.olesiak
Odnośnik do komentarza

kolejna. to kurna nie graj a nie kolejny już post że gra be i w ogóle. jeśli nie tolerujesz laktozy to nie pijesz mleka czy jeździsz po wsiach hejtując krowy?

 

lepiej żebym nie musiał znowu sprzątać więc ogarnijcie dupy póki jest na to czas m'kay? 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Chwila moment ? Czy wyrażenie opinii jest jakieś be na tym forum ?

Musisz kasować to co ci nie pasuje a to co ci odpowiada jest ok ?

 

Rozumiem że jak napiszę że gra nawet fajna to już klepniesz i zaakceptujesz ?

:facepalm:

 

Jak nie toleruję laktozy to piję mleko bez laktozy.

A porównanie jest tak bez sensu że chyba mam wątpliwości czy prowadzę równorzędną rozmowę.

Edytowane przez aneta.olesiak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@mate6 przeczytaj jeszcze raz mojego posta i kogo się tyczy bo coś ci się porąbało po czym przeczytaj swojego i pomyśl co będzie dalej.

 

@aneta.olesiak kasuję śmieci. gdybym kasował to co mi się nie podoba to by poleciało kilka kilo postów razem z niektórymi użytkownikami więc zmień tampon i przestań się mazgaić.

p.s. nie stawia się spacji między wyrazem a znakiem interpunkcyjnym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.