Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Używa ktoś w ogóle Strydera? Przecież to jest darmowy tytan do sprzątnięcia. No chyba, że nie spotkałem jeszcze pilota, który dobrze ogarnia robienie nim uników.

 

Lul, synu.

 

Stryder z quad rocketem albo triple threat ownuje. Triple dash i taki ogr nie ogarnia co się dzieje i skąd pociski lecą. Ja lubię jeszcze go używać na training ground z railgunem, takiego snajpera z niego robię. Na mapach bardziej otwartych rzeczywiście odstaje.

Odnośnik do komentarza

Co do Strydera to osobiście z niego nie korzystam ale z naszej ekipy dobrze sobie nim radzi Bar7h,

 

Ja zazwyczaj biegam z Ogre, ale chyba jutro program wiecej w Stryderze bo jest mega zwrotny

 

co do map to dokładnie wszystkie lux

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Używa ktoś w ogóle Strydera? Przecież to jest darmowy tytan do sprzątnięcia. No chyba, że nie spotkałem jeszcze pilota, który dobrze ogarnia robienie nim uników.

 

Ja korzystam tylko ze Strydera, jak dla mnie mobilnosc to najwieksza zaleta tytanow w tej grze.

 

Stryder + granatnik = pogrom

 

Wczoraj wyklepalem wynik 14/5/51 na 4 zgony - na poczatku meczu uzylem karty aby miec na dzien dobry Strydera i do konca z niego juz nie wysiadlem, fajnie mozna klepnac combo jak widzisz ze pilot do ciebie leci, uzywa skoku, ty odskakujesz do tylu, potem skok do przodu i mamy placka na drodze.

 

 

PS. Maly tip (jakby ktos jeszcze o tym nie wiedzial) - jak gracie ekipa, to kiedy wskoczy wam mucha na szybe, niech wasz kolega uzyje melee w waszego tytana (wiekszosc ludzi strzela 30 minut do ruchomego przyjacielskiego tytana), bardzo szybko mozna zmiazdzyc owada, dla takich akcji warto trzymac sie zawsze w kupie.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Absolutnie się zgadzam z zarzutami do braku prywatnych lobby, braku customizacji wizualnej broni, tytanów i pilotów (oczywiście nie chodzi mi o pełną swobodę bo wtedy tak jak piszecie skończyło by się na różowych zbrojach, ale mogli by dać coś na wzór kamuflarzy znanych z CODa czy BFa), braku jakiejkolwiek gameplayowej nagrody za zdobycie prestiżu (w Black Ops 2 były bardzo fajnie rozwiązane nagrody za prestiż). Szczerze mówiąc to mam ogromną nadzieję że z czasem dodadzą to do gry (tak jak to robi dice i infinity ward ze swoimi grami, i nie mówie tu od season passach bo po za nimi też ostro wspierają swoje gry).

Absolutnie nie zgadzam się z zarzutami dotyczącymi kampanii singlowej - temat byl juz nie raz przerabiany, jeżeli kampanie singlowe mają wyglądać tak jak ten crap z BFa 4 zrobiony na siłę to już sto razy wole koncepcję z Titanfalla.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...