Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

To jest konkurs organizowany przez MS w UK...

 

 


There will be 182 physical prize(s) in total. There is a maximum of one prize for each consumer journey path per person. There are four prize pools as follows:

  • Xbox console bundle. There are two prizes in this pool.

  • 1 x Xbox console bundle, 14 x Xbox items.

  • Digitally signed artworks (unlimited), 100 x signed comics, 16 x Xbox items

  • 48 x game artworks, 10,000 codes for in game extras.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

http://titanfallblog.com/2014/01/24/origin-store-indicates-titanfall-beta-is-coming-prepare-for-battle/

 

20140124-102217-620x360.jpg

 

 

The official EA Origin Store appears to have been updated to indicate that the Titanfall “Beta is coming, prepare for battle”. We couldn’t believe it either when @AbelHazzer sent us the tip, but if you head over to the Origin order page you’ll see it at the top left corner.

At this time, nothing official has been announced.

This is the first time we’ve seen it so let us know what you guys think..

Odnośnik do komentarza

Bo Killzone to gó.wno, którego nic nie uratuje. Za to Titanfall to chyba pierwszy fps od 5 lat, który wydaje się fajny.

 

 

Plus to jednak nie fair porównanie, bo Killzone chociaż posiada coś takiego jak single player.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Bo Killzone to gó.wno, którego nic nie uratuje. Za to Titanfall to chyba pierwszy fps od 5 lat, który wydaje się fajny.

 

 

Plus to jednak nie fair porównanie, bo Killzone chociaż posiada coś takiego jak single player.

 

Dla ciebie (pipi) dla mnie Killzone to jedno z najlepszych multi jakie grałem. Co do Titanfall zgadzam się, że to jeden z najciekawiej zapowiadających się projektów na tą chwilę jeśli chodzi o gatunek, taki powiew świeżości w skostaniałym schemacie gier FPP. Liczę na sukces tej pozycji, który może spowodować chęć zmian u innych twórców.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Nie będzie splita w grze bez klasycznego singla? No tragedia normalnie :D

 

 

No w grze, w której jest tylko multi bez kampanii, wypadałoby dac coś takiego jak split screen? Ale dobra, złe słówko o exie i już afera :>

 

 

Nie afera tylko zdrowy rozsądek. Czepiasz się TF, a tak jak MaZZ pisał, jakoś w KZ Ci to nie przeszkadza, wniosek? Klapers hipokryta.

 

Nie każda gra musi mieć singla, tak samo jak nie każda gra musi mieć multi, a to że KZ nie ma splita, a ma singla to akurat bardziej działa na niekorzyść tej gry, bo zdecydowana większość ludzi jak już gra na splicie to w singla właśnie, więc beka z Shadow Fall, tym bardziej, że KZ2 i 3 miały splita w singlu, a więc - Shadow fall next gen my ass, heh.

 

#eksajt

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Nie afera tylko zdrowy rozsądek. Czepiasz się TF, a tak jak MaZZ pisał, jakoś w KZ Ci to nie przeszkadza, wniosek? Klapers hipokryta.

 

 

Pisałem już, bo mam w du.pie KZ, dlatego go się nie czepiałem. Czytasz tylko to co chcesz czytac?

 

Nie każda gra musi mieć singla, tak samo jak każda gra nie musi mieć multi, a to że KZ nie ma splita, a ma singla to akurat bardziej działa na niekorzyść tej gry, bo zdecydowana większość ludzi jak już gra na splicie to w singla właśnie, więc beka z Shadow Fall, tym bardziej, że KZ2 i 3 miały splita w singlu także - Shadow fall next gen my ass, heh.

 

 

No nie wiem, jak ja gram na splicie, to głównie deathmatch. Split screen to jedyny powód dla którego trzymam jeszcze CoDa 4 czy Resistance 1...

Odnośnik do komentarza

W sumie szkoda mi tego split-screena. Brakuje mi (bardzo) gier, w które można grać w dwie osoby przy jednej konsoli. Borderlands 2 był za(pipi)isty pod tym względem, a tak to pozostaje co? FIFA? DIablo 3? Daliby tego splita. Titanfall wydaje się do tego bardzo dobrym tytułem.

 

 

Tyle, że Fifa i Diablo to inna bajka i tam jakoś to śmiga przy grach fpp to inna sprawa, choć jeśli mam powiedzieć coś pozytywnego o splicie w grach FPP to idealną do tego grą było timesplitters 2, nawet mój kumpel wielbiciel PC dla tej gry nauczył się grac na padzie:D A wracając do myśli wydaje mi się, że zbyt wiele się dzieje by sprzęt dał radę uciągnąć opcję;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Beta potwierdzona i ponoć na walentynki ma być hehe. Za wersją na 360 stoją ludzie odpowiedzialni za Metal Gear Solid HD Collection, God of War Collection, Ico & Shadow of the Colossus Collection cóż ciężko coś wyrokować, ale nic koszącego majty nie wyczuwam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.