Skocz do zawartości

Diablo III (X360/PS3)


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam w sumie nie zmieniam miejscowki dopoki mapy na 100% nie odkryje... pogralem wczoraj dwukrotnie z randomami. Pierwszy fatalny... z drugim bylo fajnie. 

 

Graficznie jest srednio, spodziewalem sie lepszej grafy po doswiadczeniach z ultra ustawieniami na piecu :P 

 

Najwazniejsze jednak, ze gameplay uber miodny i o wiele lepiej sie gra na padzie niz na myszka plus klawiatura. 

 


Odnośnik do komentarza

Mi tez gra sie swietnie (na pc gralem tylko w bete), ale mam pytanie - kiedy moge byc pewny w 100% ze gra sie zapisala? Bo wczoraj ubilem tego pierwszego wiekszego bossa, dokonczylem questa, wrocilem do tristan, w prawym gornym rogu pojawilo sie logo diablo i wylaczylem konsole. Dzisiaj wlaczam gre i nie mam zlotych itemow za zabicie bossa :( Trzeba czekac na punkt kontrolny?

Odnośnik do komentarza

No dlatego ja też pytam jak to jest z tym save'owaniem i nikt nie raczy napisać. Nikt nie wie czy co xD? W Internetach pusto na ten temat. W ogóle... czy jak naciśniecie Start podczas gry to coś się Wam wyświetla? Bo u mnie nic. Nawet na starcie mam "Press Start", a muszę naciskać "A" :D.

Odnośnik do komentarza

No dlatego ja też pytam jak to jest z tym save'owaniem i nikt nie raczy napisać. Nikt nie wie czy co xD? W Internetach pusto na ten temat. W ogóle... czy jak naciśniecie Start podczas gry to coś się Wam wyświetla? Bo u mnie nic. Nawet na starcie mam "Press Start", a muszę naciskać "A" :D.

Wyłącz robienie screenów w fsd :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No to najwyraźniej nie jesteś za bardzo na to wyczulony. Na DF pokazywali analizę i gra normalnie zjeżdża o 20 FPS podczas akcji. A na PS3, to już w ogóle średnio 10 FPS wolniej niż na X360 i ponad 30% tearing.

 

Demo by się przydało.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktoś mi powie jak gra wygląda w ruchu? Na DF widziałem, że gra skacze pomiędzy 40 a 60 FPS i jest ponad 20% tearing i jakoś nie chce mi się wierzyć żeby takie combo nie waliło po oczach.

Tearing to dość częsta przypadłość gorzej napisanych gierek na X360 i powiem Ci szczerze, że tutaj mocno to widać. Gra jest bardzo płynna, tak na oko własnie 60 fps ze spadkami do wciąż płynnego 30-40 jak coś większego się dzieje + rozrywanie ekranu.

Odnośnik do komentarza

Don do aktu 3go nie doswiadczylem zwolnienia podczas gry. Jesli bedzie cos takiego po aktcie 3cim to odszczekam ale jak na razie sorry ale gadasz bzdury..Sorry ale akurat potrafie zauwazyc kiedy gra ma spadki animacji (vide. FC3, GTA4, Dead Island, Fallout/Skyrim - to tak na szybko te ktore mi utkwily w pamieci) a tutaj jak na razie nie uswiadczylem i niech tak zostanie. Nie wiem jak jest jesli gra wiecej niz jeden gracz (dzisiaj przetestuje) moze wtedy bedzie sie dzialo wiecej i bedzie szarpanie. Co ciekawe nie wyborazalem sobie tej gry na padzie a powiem szczerze ze majac wersje na pc i wersje na konsole nie wyobrazam sobie juz powrotu na pc'ta - na padzie gra sie rewelacyjni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...