Skocz do zawartości

Diablo III (X360/PS3)


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Jak wyglada coop ? Trzeba robić nowa postać czy mozna grać z ta z singla ? I jeżeli pare questow zrobię w coop moge pózniej grać samemu ?

Tak jeszcze z ciekawości kim gracie ?

 

Ja gram magiem - kobietą / kombinacja lodowa tarcza + "laserowy promień" + tnące ostrza i idę przez hordy demonów jak terminator :P

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno: jak działa save'owanie? Można jakoś w dowolnym momencie, czy muszę czekać na checkpoint/kręcące się kółeczko? Co się zapisuje w momencie autosave'a? Exp/gold/loot i miesce czy bez tego ostatniego, a zacznę od ostatniego checkpointa?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

I jeszcze jedno: jak działa save'owanie? Można jakoś w dowolnym momencie, czy muszę czekać na checkpoint/kręcące się kółeczko? Co się zapisuje w momencie autosave'a? Exp/gold/loot i miesce czy bez tego ostatniego, a zacznę od ostatniego checkpointa?

 

Możesz wychodzić z gry kiedy chcesz (wszystko co zebrałeś zostaje w Twoim ekwipunku), ale w przypadku questów i zadań musisz poczekać do jakiegoś checkpointu czy autozapisu, np. zabiłeś jakiegoś demona z questu i wyjdziesz przed autozapisem, to wszystko co zebrałeś dalej masz, ale przeciwnik razem z questem się zresetuje - tak naprawdę to też jakiś sposób na farmienie jeśli dany przeciwnik wyrzuca sporo dobrego lootu :) Ja np. miałem jeden taki quest, że musiałem części pewnego trupa pozbierać i po wykonaniu dostawałem spory loot - quest ten robiłem chyba ze 3-4 razy i za każdym razem zgarniałem końcowy loot zanim ostatni raz go zrobiłem i poczekałem do jakiegoś autozapisu.

 

Raczej nie ma to zastosowania zbyt dużego do misji ściśle fabularnych gdyż zaraz jest jakiś zapis, ale też da się zrobić. 

 

I jeszcze jedno, czasem natkniesz się na takiego przygarbionego demona który po ciosie wyrzuca kasę i ucieka - ta kasa nie jest ważna, trzeba go gonić i ukatrupić zanim przejdzie przez portal bo w chwili śmierci wyrzuca masę stuffu.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolosalna różnica w porównaniu do PC. Mam dopiero 25lv a już około 5 legendarnych - nie można było tak odrazu? Może wkońcu poczuję starą esencje diablo, a nie to co zrobili z PC. No i COOP na jednej konsoli, rozp**dala :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Select -> Kwadrat?

 

Ja Ci dam Select/Kwadrat na X360 :P

 

Heh, staję się sonybotem szybciej niż mi się wydawało ;].

 

Gierka jest obłędna. Gra mi się tak dobrze, że nawet nie wiem, kiedy z południa zrobiła sie 19. Właśnie zacząłem trzeci akt, 26 lvl, jakieś 350 dps. Legendy lecą jak szalone, już chyba z 5 mi wypadło i jeszcze kilka nie wiem jakim cudem, ale znalazłem w stashu.

 

 

Dużo expa było za Beliala? Zginąłem równocześnie z nim i chyba nic mi nie zaliczyło :D

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...