Skocz do zawartości

Diablo III (X360/PS3)


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty skąd naliczyłeś 39 godzin ?:P Generalnie uważam że jest dużo łatwiej na konsoli niż na PC, sam przeszedłem od normalnego do inferno bez niczyjej pomocy czy to w expieniu czy w szukaniu itemów, i na inferno daje rade bez problemu nawet na mistrz 1, a z tego co pamietam na PC to było tak że musiałem dużo farmić na piekle :) Ale bardzo dużo paczy wyszło od tamtego czasu także może mi sie wydaję 

Odnośnik do komentarza

W sumie ja tez się zastanawiałem ile czasu spędziłem, ale jakoś specjalnie nie liczyłem. Grałem chyba z pięć dni po kilka godzin, więc da się wstrzelić w okolice trzydziestki. Ale to i tak sporo. Żeby zrobić te 39, to musiałbym chyba mieć odpaloną grę podczas robienia obiadu  :D

Edytowane przez acidizer
Odnośnik do komentarza

To jest potwierdzony fakt, na konsolach jest mniej mobów, szczególnie w aktach 1 i 2, najwięcej jest w trzecim i właśnie tam widać dlaczego. Konsola po prostu nie wyrabia i spadki framerate'u są naprawdę konkretne. 30-40 mobków i gra niebezpiecznie zaczyna chrupać, na szczęście jeszcze nie widziałem prawdziwego pokazu slajdu, ale niektórym nawet konsola się zawiesza. Stąd zmniejszone "mob density" - z powodu ograniczeń sprzętowych.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Normalnie grałem. Obszedłem każdy zakamarek wszystkich lokacji, nie zostawiałem żadnej czarnej plamki.

 

A doliczyliście sobie ewentualny czas dema? Demo 6h + 33h full.


To jest potwierdzony fakt, na konsolach jest mniej mobów, szczególnie w aktach 1 i 2, najwięcej jest w trzecim i właśnie tam widać dlaczego. Konsola po prostu nie wyrabia i spadki framerate'u są naprawdę konkretne. 30-40 mobków i gra niebezpiecznie zaczyna chrupać, na szczęście jeszcze nie widziałem prawdziwego pokazu slajdu, ale niektórym nawet konsola się zawiesza. Stąd zmniejszone "mob density" - z powodu ograniczeń sprzętowych.

 

Bo kupiłeś najgorszą wersję - czyli na PS3 :P Na X360 masz średnio 10 FPS więcej i chyba 7% mniejszy tearing.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No na X360 tearing jest na poziomie 24% i czasem to widać, chociaż akurat nie podczas akcji, najbardziej się rzuca w oczy gdy nie walczymy i jest pusto, pewnie dlatego, ze nic nie odwraca uwagi i wtedy ładnie widać jak krechy przechodzą przez ekran. Na PS3 jest 32% i nie chciałbym zobaczyć jak to musi wyglądać :P

Odnośnik do komentarza

Wersja na PS3 jakoś mi nie przeszkadza, albo mam niezłe szczęście, a jestem mega wyczulony na takie rzeczy. Długo się zastanawiałem jaką wersję kupić, ale w końcu padło na ps3. Nie zdziwię się, jak zakupię diabełka i na PS4, tak dobra jest ta gra :thumbsup:

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Mój XBL to ProNoobSkilz gram dużo ostatnio, skończyłem dziś inferno i wsumie dalej mam parcie na tą grę, zaczałąm zbierać klucze i zrobiłem sobie 3 infernalne machini, po czym zabrałem sie za ich robienie na mistrzu 2 - i co?! Oczywiscie zapomniałem nabić stacków i dupa :( Dopiero na 3cim portalu wypadł mi jakiś legendarny pas i Mściwe Oko bo się połapałem, ale i tak wnerw jest :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie szybkie. Zaczynam inferno demon hunterem 60+ i 1lvl par. za mna pytanie na szybkie sa szanse na tym przejsciu na setowe itemki czy raczej marne. Czy MF bedzie wplywal na szanse znalezienia setowych i ewentualnie gdzie najlepsze miejsce na farmienie. Pytam bo z jednej strony chce zaczac grac nastepna postacia z drugiej chcialbym jeszcze znalesc moze jakis secik.

Odnośnik do komentarza

1wszy akt to latam Butwiejący las wbijam 3 stacki -> wyżynna przełęcz dołem jaskinia i jak jest to wieża -> pola niedoli i wiekszość mapy tutaj + klucznik :)


+ na około 100 legendarnych bo ponad 80 w skrzynce + pare na sobie i jeszcze pare przerobilem na siarke to wypadły mi dwa setowe, także cięzko :(

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Cholera, gram jednym ciągiem drugi raz, szaman 45, początek trzeciego aktu. Wchodzę na te górne obwarowanie, gdzie ogień trza rozpalać i... zawiesza mi się konsola ;/ Probowałem z 10 razy, ciagle to samo, w sumie w różnym miejscu, ale generalnie na samym początku. No uj mnie szczeli. Za pierwszym przejściem nie było takiego problemu. Jestem strasznie niepocieszony. Aż mi się grac odechciało.

Odnośnik do komentarza

wczoraj wreszcie skończyłem normal. Nie wiem czy będzie mi się chciało ciągnąć koszmar bo równie gładko wszystko pada. Zero wyzwania

 

Normal/Nightmare/Hell/Inferno to coś jakby tryby gry albo NG+, NG+2, NG+3, oprócz tego masz osobno poziomy trudności, Easy, Medium, Hard i Master od 1 do 5. Tak przynajmniej ja to widzę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem wczoraj, nabilem 12 leveli barbarzyńca, gdyż na więcej nie miałem czasu i gra jest mega. Chociaż czasami przytnie na ułamek sekundy a grafika nie powala to cała,reszta jest rewelacyjna. Nie ogralem jeszcze online bo mi się akurat skończył gold. Tu pytanie, czy muszę mieć graczy w znajomych aby do nich dołączyć? wysyłajcie invy, coś czuję ze to gra zeżre mój czas. Za grywalnosc dycha.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Mam sporo dobrych legend tak do 40 lvl'a jak ktos potrzebuje.

 

Bez urazy, ale nie ma czegoś takiego jak "dobre legendy tak do 40 lvla" :P

 

Te dwadzieścia poziomów to naprawdę przepaść.

 

 

Raczej chodziło mi o to, żeby ułatwić lvl'owanie innym, a nie żeby śmigać z nimi na 60 lvlu. Wiem, że 20 lvli to przepaść. ~400h na PC + ze 100 na konsoli objaśniło mi zasady gry ;)

 

@Hide999

 

Nie musisz mieć graczy w znajomych zeby grać wspólnie. Wystarczy, że wybierzesz szybką grę i dołączysz do randomowej rozgrywki. Przypnie Cie do jakiegoś hosta ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...