Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro The Trials nie jest głownym motywem, to jaki kawałek nim jest? Czy po prostu jeszcze nie wiadomo?

 

Soundtrack z czwórki był zwyczajnie kiepski, zwłaszcza w porównaniu do poprzednich. Coś tam sobie plumkało w tle i tyle. Może w dwóch czy trzech miejscach coś faktycznie zagrało nieco lepiej, ale jakoś nie ciągnęło mnie do odtwrazania tego poza grą. 

 

Tych pięc udostępnionych utworów pozwala mieć nadzieję, że tym razem muzyka wróci na właściwy poziom.

 

Edit: Odnośnie The Trials. Zauważyliście kiedy kawałek zaczyna się na prawdę rozkręcać i wchodzi motyw z czwórki? 

 

1:17 :sorcerer:

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Soundtrack z czwórki był zwyczajnie kiepski, zwłaszcza w porównaniu do poprzednich. Coś tam sobie plumkało w tle i tyle. Może w dwóch czy trzech miejscach coś faktycznie zagrało nieco lepiej, ale jakoś nie ciągnęło mnie do odtwrazania tego poza grą. 

 

 

Słaby? Chyba inne soundtracki słyszeliśmy ;) W samej grze coś nie grało technicznie, bo muzyka była dziwnie wyciszona, ale jak odpaliłem to osobno to ciary w te i we wte po plecach, Wspaniała muzyka. Militarna, epicka, rytmiczna. Inny zamysł niż w przypadku muzyki od Bungie. Ludzie się uczepili tej muzyki z H4 bo nie była muzyką z H1,2,3, coś w ten deseń ;) W H5 pewnie będzie jakiś kompromis.

Odnośnik do komentarza

 

Soundtrack z czwórki był zwyczajnie kiepski, zwłaszcza w porównaniu do poprzednich. Coś tam sobie plumkało w tle i tyle. Może w dwóch czy trzech miejscach coś faktycznie zagrało nieco lepiej, ale jakoś nie ciągnęło mnie do odtwrazania tego poza grą. 

 

 

Słaby? Chyba inne soundtracki słyszeliśmy ;) W samej grze coś nie grało technicznie, bo muzyka była dziwnie wyciszona, ale jak odpaliłem to osobno to ciary w te i we wte po plecach, Wspaniała muzyka. Militarna, epicka, rytmiczna. Inny zamysł niż w przypadku muzyki od Bungie. Ludzie się uczepili tej muzyki z H4 bo nie była muzyką z H1,2,3, coś w ten deseń ;) W H5 pewnie będzie jakiś kompromis.

 

No dokładnie OST z 4 jest świetny tylko podczas gry muzyka jest dziwnie wyciszona a w opcjach nie ma nawet możliwości konfiguracji audio jak w 99% gier, karny kutas na 343.

 

Te kawałki co wkleił mazzeo 

BhbfHGx.gif

Odnośnik do komentarza

W euro jeszcze nie kupowałem. Nie ma problemów u nich z dostawą do domu na premierę?

 

Na premierę też nie kupowałem w Euro. Jeśli chcesz mieć 27.10 to polecam Empik. Gears of War miałem na premierę, Forza 6 na 3 dni przed premierą... Mam zamówione Halo 5 w Empiku i chyba zamówię w Euro. Jak potwierdzą co to za dodatek i okaże się lipny, to wycofam. 

Odnośnik do komentarza

 

W euro jeszcze nie kupowałem. Nie ma problemów u nich z dostawą do domu na premierę?

 

Na premierę też nie kupowałem w Euro. Jeśli chcesz mieć 27.10 to polecam Empik. Gears of War miałem na premierę, Forza 6 na 3 dni przed premierą... Mam zamówione Halo 5 w Empiku i chyba zamówię w Euro. Jak potwierdzą co to za dodatek i okaże się lipny, to wycofam. 

 

 

Ja kupowalem Wiedzmina 3 w euro (pre-order) i byl do odebrania w dniu premiery kolo 12-13. 

Odnośnik do komentarza

Jak tam Wasz hype w sobotni poranek ? 17 dni ;) Oglądając znowu gameplaye zacząłem się zastanawiać nad wersją językową jaką zamówiłem, sprawdziłem w panelu zamówień w empiku i jest kinowa, z napisami. Ale trochę im nie ufam, żeby nie było jakiejś akcji z Januszem coś tam cos tam jako Mistrzem szefem itp..bo nawet jeśli to nie odejdę ze sklepu z pustymi łapami a zgrzyt będzie..Te 4 lata temu jak wyszło zremasterowane H:CE na pudełku było napisane, że gra z polskimi napisami co było zwykłym kłamstwem. Tak więc lekka obawa o jakiś cyrk jest.

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Najgorszym scenariuszem jest polski dub + polskie napisy, bez zmiany na eng+pol sub. Tak bylo w przypadku Halo 4. Na szczescie wersja "zagraniczna" miala tylko polskie napisy, ale ciezko przewidziec czy a) tutaj tez tak bedzie b) czy bedzie latwo taka wersje u nas kupic. MC ma tak genialny glos, ze sama czynnosc spolszczenia mozna uznac za obraze. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...