Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam kiedy porzyczylem H4 od kumpla, zalaczam, a tam polscy "aktorzy" dubbingowi odstawiaja swoja farse. Nigdy wiecej polskiego dubbingu w zadnej grze. Omal nie wtarlem pudelka z Halo 4 kumplowi w twarz. Propaguje sie te polskie rzemioslo jako KONIECZNOSC w grach na polski rynek i wmawia sie ludziom, ze to dobre kiedy przerysowane, patetyczne i zbyt wyrazne artykulowanie slow psuje absolutnie wszystko. "Nie" dla polskiego dubbingu forever. Kinowka moze byc.

Moj hype o dziwo ma sie dobrze. Jeszcze nie obgryzam paluchow patrzac na odliczanie ustawione na telefonie. Wiem, ze ludzie tak robia, dzwonia do siebie i jecza, ze jeszcze tylko i az 400h, bla bla bla. Lekka przesada.

Odnośnik do komentarza

Są przykłady bardzo dobrego dubbingu np Wiesław 3, Kapiszonarted czy Gorczyca w Tomb Raider...Ad rem: Poziom mojego hype'u zdecydowanie najwyższy w historii mojego gamingu. I pomyśleć, że gdyby nie beta to dziś napisałbym coś w ten deseń: Ogra się kiedyś tam, jak stanieje...

Odnośnik do komentarza

a ja zamówiłem i w empiku i w euro, zobaczymy co będzie pierwsze, no chyba że lokalny sklepik się wychyli :)

 

To samo zrobiłem. Dzień czy dwa nie robi mi różnicy, bardziej ciekawi mnie dodatek w Euro. Pytałem o to w karcie produktu w Euro, ktoś inny pytał, ale jeszcze nie wiadomo.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

 

ja cyforweczka wiec czekam jak uposledzony do 28 ;/

 

Ja to samo ale przynajmniej potem nie bedziemy musieli sie schylac do wymiany plyty w napedzie jak jacys jaskiniowcy  :lapka:

 

no raczejm, imo jedyna wada cyfrowek to ze trzeba czekac do premiery, no ale dwa dni nie zbawi 

 

Ja tez cyfrowka bo tylko taka do konsoli dodaja, ale szczerze powiedziawszy wolalbym steelbooka. Z drugiej zas strony moj ostatni zakup z serii Halo (tez steelbook), byl taki swietny, ze trzpien na ktorym trzyma sie plyta powodowal jej pekanie od srodka.

 

bierzesz limitowana wersje konsoli ?

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że jak przełączycie na UK/USA to będzie angielski dubbing

No oby, bo inaczej wysadzę siedzibę MS Polska.

 

Grę zamówiłem w Ultimie i dopiero po fakcie zauważyłem, że tam mają niby mieć wersję 'pełną polską'. Fail z mojej strony.

 

W kolekcji szafa dubbing zależy od dasha w konsoli i liczę że tu będzie podobnie.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Podoba mi się szczególnie początek z tą nutą zbliżającej się zagłady :) Trochę jak w teaser trailerze Halo Reach.

 

PS. Myślałem, że Palmer miała tylko jednorazowy występ w Halo 4.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...