Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Opis matchmakingu coraz bardziej zachęca mnie do kupna Guardians już na premierę. Daje szansę na to, że ludzie z mniejszym skillem tacy jak ja też będą mieli szansę dobrze się bawić. Szkoda, że nie miałem okazji przetestować bety multiplayera - wtedy miałbym większą pewność co do swojej decyzji. Na plus są też dodatkowe mapy rozpowszechniane za darmo a nie w ramach Season Passów (tak, na Ciebie patrzę Battlefront!). Kampania ani mnie nie grzeje ani nie ziębi. W kolekcji Master Chief byłem w stanie przejść jedynie pierwszą i drugą część,  a na kolejne po prostu już nie mam chęci. Uniwersum Halo nie trafiło w moje gusta, pomimo bycia fanem klimatów sci-fi. Z drugiej strony kampania w czteroosobowym co-op'ie może dostarczyć większych wrażeń... Ech, mam mętlik w głowie  :P

Bierz Halo 5. Później nam podziękujesz :blum1:

Szkoda, ze nie załapałeś się na betę, ale ona by Cię tylko utwierdziła w słuszności powyższego zdania :P Ja osobiście bez niej (bety) na pewno nie podjąłbym decyzji o zakupie day one, mówię uczciwie...

Rozumiem Twoje obawy odnośnie skilla, ale jak  już kupisz i wejdziesz na serwer multi to mam dla Ciebie tylko jedną,ale podstawową radę:

 

Celuj w głowę!

 

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Luuudzie...spedzilem wlasnie ponad godzine na dyskusji z robotem na xbox.support. Ram P. probowal(a) przekonac mnie, ze nie ma czegos takiego jak wymiana kodu na dysk i odwrotnie. Ponoc nie rozumiem jak funkcjonuje sprzedaz bundlow i inne tego typu (pipi)y. Posililem sie linkiem na xbox.com gdzie jest mowa o wymianie po czym robot skonsultowal sprawe ze zwierzchnikami. Okazalo sie, ze info o tym nie dotarlo do nich jeszcze, i ze z przyjemnkscia zawiadamia, ze beda mogli wymienic moj kod na dysk, lecz musze sie z nimi skontaktowac 20ego pazdziernika. Yhhh, support...

Odnośnik do komentarza

Tez widze grajacych...Coz...pozostalo kilka dni. Wytrzymam.

Z negatywow to jedna rzecz nie podoba mi sie juz teraz, a jedna moze mi sie nie spodobac w przyszlosci.

Pierwsza rzecz to troche mala liczba map startowych w Team Slayer, ktory to tryb - znajac siebie -  bede katowal najbardziej. Przydalo by sie ich wiecej. Wiadomo...pozniej dojda nowe, w dodatku darmowe, ale jesli mapowe posiłki szybko nie nadejda to moze mi sie znudzic granie wciaz w tych samych miescowkach. Zobaczymy.

Seconda cosa...

Matchmaking...byl moment w becie, ze nie banglało to perfekcyjnie, ale pod koniec sie to wyklarowało. Mam nadzieje,ze nie powtorzy sie megablamaż z Kolekcji Amaro, bo jesli sie powtorzy to to co sie tam wydarzylo to bedzie niewielki bączek puszczony w gacie na górskim szlaku w porównaniu z megagłośnym i smrodliwym piardem oddanym w małym pokoju pełnym znamienitych gości...

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

No po tym co zobaczyłem u Zeratula to za bardzo przypomina 4, którą średnio lubię i jest to moim zdaniem najsłabsza część serii(nawet odst mi się bardziej podobało) przede wszystkim przez pozbawienie gry tego dosyć innego gameplayu od innych strzelanek, a wsadzenie elementów z coda czyli akcja, akcja, akcja, pościgi, wybuchy. 

 

Nie podoba mi się szczerze mówiąc. 

Odnośnik do komentarza

No po tym co zobaczyłem u Zeratula to za bardzo przypomina 4, którą średnio lubię i jest to moim zdaniem najsłabsza część serii(nawet odst mi się bardziej podobało) przede wszystkim przez pozbawienie gry tego dosyć innego gameplayu od innych strzelanek, a wsadzenie elementów z coda czyli akcja, akcja, akcja, pościgi, wybuchy. 

 

Nie podoba mi się szczerze mówiąc. 

Singiel to singiel, a multi to multi. Mnie głównie ten drugi segment interesuje i mogę z całą odpowiedzialnością za moje słowa powiedzieć, ze piątka jest o całe lata świetlne lepsza od czwórki pod absolutnie każdym multiplayerowym względem. Przepaścista przepaść dzieli obie części...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...