Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Ty sutek grales w te Halo skoro wszystko co Ci sie nie podoba w 4 jest w praktycznie kazdej innej czesci i 4 tu niczym nie odbiega od pozostalych.

Przecież napisałem Ci co mi się nie podoba, ale powtórzę.

 

4 poszła bardziej w coda niż w halo. 

 

 

Adaś, żebyś nie okazał się fałszywym botem, bo dla takich nie ma litości. :lapka:

Nie wiem o co ci chodzi, sprecyzuj. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Akurat wspinaczek, machania lapami i podobnych codowych patentow nie bylo w wczesniejszych czesciach, przynajmniej ja nie kojarze. Jak dla mnie 4 nie powinna w ogole powstac. Mam nadzieje, ze 5 bardziej przypomina wczesniejsze czesci, ale np. ten fragment z E3 nie nastraja mnie zbyt optymistycznie. 

 

Mhm, czyli o kinowej polskiej wersji mozna zapomniec, nie wiem czy to wina producenta, polskiego oddzialu xbox czy innego, ale mam wrazenie ze od premiery xone cos tam jest BARDZO nie tak. Jaki to problem zrobic mozliwosc wyboru dub/sub skoro rozne wersje sa na 1 plycie? 

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Miała być wersja kinowa PL, czyli co? kolejne kłamstewko jak z opakowania H:CE Anniversary? Na szczęście da się przeżyć.
 

 

4 poszła bardziej w coda niż w halo. 

 

Z tym Halo podobnym do CoDa to różnie bywa w opiniach. Przy okazji bety Black Opsa 3 poznałem na livie typa, fana CoDa, który twierdzi, ze zagra w H5 bo w końcu przypomina mu właśnie CoDa, a Halo 4 mu jeszcze wystarczająco nie przypominało. Są też tacy, którzy twierdzą, że Halo 5 w końcu mniej przypomina CoDa. Ile ludzi, tyle opinii i weź tu zrozum jeden drugiego.

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

ja przeszedłem ponownie halo 4 z dubbingiem bo na x360 full eng grałem. Tak w sumie to z czystego lenistwa bo nie chciało mi się języka zmieniać. Powiem tak epickość spadła o 90 % do tego niektóre dialogi są śmieszne w nie zamierzony sposób. Zagrałem tak z ciekawości bo historie już znałem i nigdy więcej master chiefa mówiącego głosem chyba raynora ze starcrafta a cortana chyba głosem tej dupy z diablo 3 :P Tyraela też gdzieś słyszałem tylko Caina i  nathana drake'a mi brakowało :D

 

Teraz pogrywam sobie singla w bf hardline z ea access. Możecie narzekać na EA ale w ich grach prawie zawsze jest wybór gram po angielsku z polskimi napisami. W grach ms tego brakuje. Przy sunset musiałem zmieniać w dashu teraz w halo 5 będę musiał. Po co tak to utrudniać skoro ścieżka dźwiękowa i tak jest na płycie?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

 

Miała być wersja kinowa PL, czyli co? kolejne kłamstewko jak z opakowania H:CE Anniversary? Na szczęście da się przeżyć.

Jaka wersja kinowa?Przecież jest normalny dubing polski 0_o

 

 

w ofercie empiku gdzie zamówiłem jest napisane jak byk "wersja kinowa z polskimi napisami". 

 

a nie, dokładnie zamówiłem taką wersje: "polskie napisy w grze"

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Akurat wspinaczek, machania lapami i podobnych codowych patentow nie bylo w wczesniejszych czesciach, przynajmniej ja nie kojarze. Jak dla mnie 4 nie powinna w ogole powstac. Mam nadzieje, ze 5 bardziej przypomina wczesniejsze czesci, ale np. ten fragment z E3 nie nastraja mnie zbyt optymistycznie. 

Jedna scena na cala gre = cod? XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile dokladnie bylo takich akcji, oczywiscie, ze nie tyle co w codzie, ale ja nie kupowalem Halo dla "epic skryptow", tylko dla Halo. Zdebilenie calej branzy nie jest usprawiedliwieniem dla 343, a wez pod uwage, ze nie tylko ja uwazam, ze 4 przypominala coda. Zwlaszcza multiplayer. Z zreszta to temat o 5, wiec zostawmy 4 juz w spokoju.

Odnośnik do komentarza

Ja tez uwazam, ze piatka bardziej przypomina CoD-a niz czworka. Powiem wiecej...czworka w ogole CoD-a mi nie przypomina at all...Ktos kto uwaza inaczej nie gral albo w bete H5, albo w czworke. Ja gralem w obie, wiec czuje sie upowazniony i uprawniony do zabrania glosu w tej sprawie. Tylko zaraz...zeby byla jasnosc. To ze bardziej przypomina to nie znaczy wcele, ze piatka jest zbizona do CoD-a. Co to to nie! Podobienstwo polega w zasadzie do po pierwsze na zblizonej dynamice starc, a po drugie - 60 fps. I to tyle. Poza tym ewolucja w gameplayu, feelingu strzelania musiala zostac wprowadzona, unowoczesniona i zblizona do najmodniejszych trendow. M$ wpakowal w piatke niemozebna fure pieniedzy i zeby one sie zwrocily musieli pchnac serie na nowe tory. Moim zdaniem uczynili to w genialny sposob.

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...