Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

IMO skoro osoby mające zakupioną wersję cyfrową mogą/będą mogły przed premierą go pobrać wraz z danymi gry, to patch powinien być ogólnie dostępny z poziomu 'sklepu' gry. Kupiłeś czy nie - to ściągaj te dane, będą czekać na dysku do czasu instalacji pełnej gry.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

@HUM: Co za bzdury piszesz :D
Jak masz digi prepurchase to cala  gre za wczasu masz, z kazdym patchem.

 

"Fortauntely, the patch will be available to download before the game's release, meaning if you buy a physical copy, you can prepare before and play the game online straight out of the box."

O to chodzi? Nic tu nie ma o preorder. Kupisz - masz fizyczny nosnik. Dostaniesz go np. w piatek-poniedzialek, zainstallujesz i pobierze ci patch. Nic wiecej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli już trzecia kompania tu ogłoszona, idąc tym tropem wszyscy będziemy rozrzuceni i ludzie którzy się tu udzielają będą wymieniać ze sobą opinie, robić ustawki, ale z porównywaniem statsów i innych dupereli będzie problem, trochę lipa.

Założyłem fpe bo nie widzi mi się bycie w ekipie gdzie 90% to dla mnie anonimowi ludzie z którymi mam 0 kontaktu. Funkcję lidera mógłbym oddać od ręki jak ktoś ma na to parcie bo jedyne co mnie interesuje to zebranie forumowców halowców w jednej łatwej do ogarniania/porównywania grupie ale coś cienko to widzę jak na razie bo raczej podgrupy znajomych tworzą swoje ekipy.

 

Mogliby znieść to ograniczenie do 1 kompanii i by było git, każdy by sobie wybrał jakąś priorytetową kompanię ale profil mógłby udostępniać też w innych i by było cycuś.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...