Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie potwierdzam obecność Guardians w Empikach! Właśnie nabyłem swoją kopię w salonie w Katowicach. Cena taka sama jak za internetowy pre-order, czyli 229 zł. Lokalny sklep gdzie wcześniej rezerwowałem egzemplarz niestety nie dostał jeszcze gry, a na dodatek cena u nich była o 10 złotych większa, tak więc Empik znowu stanął na wysokości zadania :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gdynska Riviera situation:

 

W RTV Euro Agd - no

Saturn - no

Empik - yes, maja 3 egz. ale maja prikaz, ze dopiero tomorrow

GameOne - bingo! Kupiłem ostatni egzemplarz :exact:

 

"Ostatni" brzmi lepiej niż jedyny, szkoda, że o tym nie pomyślałem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A Ty byś kupił film za 250 zł jak nowe Awendżersy po 70 zł leżą, hę? ;)

 

PS. Ściąga się szybciej niż myślałem na moim kosmicznym 7 MB łączu, między 20-21 będzie grane  :sorcerer:

 

PS2. Albo i nie :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Multi mega!

 

- Mecze znajduje w 5-10sekund nawet do trybu Warzone gdzie gra 24 graczy.

- Prywatne mecze (customy) tworzy się na dedykowanym serwerze!!Także można wyłączyć sprint, specjalności, siłe granatów, łokcia itd....

- Warzone to prawdziwa wojna. Trzeba się do niego przyzwyczaić bo strasznie wiele się tam dzieje. Wielkość map to prawie jak misje w destiny :D Świetnie to wygląda gdy się widzi jak 11tu Twoich Spartanó biegnie na bazę przeciwnika. 

- Arena prawdziwa gra dla wymagających graczy. 

- Bardzo spora ilość pancerzy, hełmów, skórek, emblematów do odkrycia

- Ogólnie wszystko śmiga w 1080p/60ks

 

To tak w skrócie, sami się przekonacie bo jest naprawdę warto :D

Edytowane przez Salwador
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

- Warzone to prawdziwa wojna. Trzeba się do niego przyzwyczaić bo strasznie wiele się tam dzieje. Wielkość map to prawie jak misje w destiny :D Świetnie to wygląda gdy się widzi jak 11tu Twoich Spartanó biegnie na bazę

 

Na którejś stronie ładnie to ktoś określił - Halo 5 Guardians to najlepszy Battlefield jaki wyjdzie w tym roku :)

 

u mnei sie instaluje, jezu jak mi ciśnienie skacze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na którejś stronie ładnie to ktoś określił - Halo 5 Guardians to najlepszy Battlefield jaki wyjdzie w tym roku :)

Miód na me uszy :banderas: oby do jutra, oby do jutra, oby kur.wa do jutra!

 

No i z tą kampanią przyłączam się do pyt. blantmana, można grać osobno single pl. i cooop czy wbije w tego samego save'a?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...