Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że O'Connor sam mówił:

"'A primary character, Chief is the main character and hero,” O'Connor writes, responding to theories that Chief won't be the main protagonist. He also shot down comments that the developer is going to “test the waters to see if they can retire Master Chief.”

 

Chyba on jest najbardziej wiarygodny jeśli chodzi o Halo.

 

Zwycięzcy Halo Invitational zagrają w Halo 5 i ciekawe co będą sądzić. Może będę mieli okazję, żeby powiedzieć coś 343.

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza

Tylko, że O'Connor sam mówił:

"'A primary character, Chief is the main character and hero,” O'Connor writes, responding to theories that Chief won't be the main protagonist. He also shot down comments that the developer is going to “test the waters to see if they can retire Master Chief.”

 

Chyba on jest najbardziej wiarygodny jeśli chodzi o Halo.

 

Snake też miał być głównym bohaterem MGS 2.

Odnośnik do komentarza

Hmm jezeli faktycznie bedzie obecny ADS to mega słabo, ja tam cierpliwie czekam na betę zobaczymy wtedy co i jak.

 

Jednak jestem przekonany że H5 zmieni serie na dobre ponieważ następuje zmiana pokolenia graczy, ci co namiętnie ogrywali pierwsze części Halo maja koło 30-tki i co za tym idzie mniej czasu na gierki w ich miejsce wchodzą gracze których niestety wychował Call of Duty czy Batlefield, a nie Quake, UT, CS czy właśnie Halo

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że Halo 5 i Halo MCC robią dwa zupełnie inne studia. Przy MCC widać, że wiedzą, czym jest Halo. Zorganizowali 3 turnieje, stworzyli HCS i wspierają scenę competitive. Jak można w tym samym momencie w ogóle wpaść na pomysł sprintu i ads?

 

@up Zobacz jaka jest odezwa społeczności, która już "nie ma czasu na gierki" w czasie tak krótkim od tej informacji. To chyba o czymś świadczy.

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

@up Zobacz jaka jest odezwa społeczności, która już "nie ma czasu na gierki" w czasie tak krótkim od tej informacji. To chyba o czymś świadczy.

 

Płaczą, a później i tak sami pójdą grać w CoD'a. Niestety taka jest prawda. Ruch na serwerach gier nie kłamie.

Odnośnik do komentarza

No to chyba "społeczność" z neogafa, bo oni tam są teraz oburzeni na ads, a tak uwielbiają cod. Jeśli następne Halo będzie słabe to oczywiste, że większość graczy opuści grę. Nie widzę w tym nic złego. Sam grałem nadal w H4, ale nie jako główne Halo. Będzie to informacja dla 343, że nie należy iść w tym kierunku Tak było z 4 i chyba wiedzą o tym.

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza

Boże, przestańcie tak uogólniać tego gafa. Macie jakieś statystyki, że ci narzekający na ADS w H5 grają też w CoDa? Czy to tylko taki strzał? A może przyszła wam do głowy myśl, że na gafie jest grupa ludzi grająca w CoDa jak i taka grająca w Halo? Zresztą, CoD to CoD, tam od początku są te rzeczy. Można lubić obie serie za coś innego (jak np. Mazzeo to robi).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nowa broń:

http://i.gyazo.com/e9970afb3a92c9c2b569d7ee6bd99619.mp4

 

Pistol, AR, sprint, medale na środku, thruster:

http://i.gyazo.com/3455a623dcc40a8d4618ab89391362a6.mp4

 

AR, snajpa z 4:

http://i.gyazo.com/e7ce27c201aedbcecb81ad231095d9b0.mp4

 

Podobno to build z przed roku, ale nie wiem, czy to coś zmienia.

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...