Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, please for the last time I never said you play as Chief for 10% of the game, I don't know how long you play as him. It was just described to me similarly to the ratio you'd find in MGS2 for example.

I won't stoke anything more, I love Halo like many others here. To re-clarify and just finish what I said, this person told me they want to get into the e-sports scene a lot with H5, or that it's a big goal. Small style arenas are a focal point. I asked if ADS was on all guns, replied "pretty much". 

I don't know if it's purely cosmetic or what, but I asked just now to further clarify if it's even on things like the plasma rifle/pistol, etc. Said that ADS (again don't know if it's just cosmetic or something) was a big focus in development, now says it may just be limited to a few weapons, but that it'd be a strange thing to focus heavily on if it's limited. Assault rifle does have it though. He also reiterated that all the negative reaction might change things, Microsoft's playing it very safe and there's still 'plenty of time'. 

Anyway, I don't like being vague so I hope that helps a little? Probably would have been better to wait until seeing it in action before saying anything.

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=138058108&postcount=2060

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Nowa broń:

http://i.gyazo.com/e9970afb3a92c9c2b569d7ee6bd99619.mp4

 

Pistol, AR, sprint, medale na środku, thruster:

http://i.gyazo.com/3455a623dcc40a8d4618ab89391362a6.mp4

 

AR, snajpa z 4:

http://i.gyazo.com/e7ce27c201aedbcecb81ad231095d9b0.mp4

 

Podobno to build z przed roku, ale nie wiem, czy to coś zmienia.

 

Gra wyglada slicznie, to ma byc w 60fps?

Odnośnik do komentarza

Zwycięzcy dzisiejszego turnieju, czyli Str8 rippin, StK lub BTH (Stk i BTH grają teraz) będą grali w Halo 5, a my dostaniem stream. Stream będzie pewnie 1080p/60fps.

 

Descope to bardzo ważny element gameplayu i to dobra wiadomość, że będzie w 5. Każdy, kto grał w 4 wie jak granie snajpą wygląda bez descopa, a z dużym flinchem.

Edytowane przez richie_heinz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zwycięzcy vs 343 pro team chyba o 11 p.m. EST, czyli chyba o 5 rano. Nie jestem na 100% pewien.


Co to jest descope? 

 

Gdy celujesz snajpą w zoomie i dostaniesz headshota to wychodzi z zoomu. Sama nazwa to mówi: de-scope. Bez tego granie snajpą to bardzo łatwa rzecz. Natomiast flinch polega na "przesunięciu" celownika, gdy jesteś ostrzeliwany.

 

 

Na tym filmie dobrze to widać. Gdy dostał w trakcie zoomu:

- w Halo 3 był descope i mały flinch

- w Reach descope i mały flinch

- w H4 brak descopa i duży flinch

 

Jeśli jesteś w scopie ze snajpą celowanie jest o wiele łatwiejsze niż na no-scopie. Wyraźna jest wtedy różnica między siłą jaką masz ze snajpą grając w każdą z tych gier.

Edytowane przez richie_heinz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No, ciekaw jestem co pokażą na silniku robionym pod Xone biorąc pod uwagę, że w ciemię bitych programistów tam nie mają.

o to nie ma co się martwić, pierwsza gra 343 czyli H4 to najładniejszy fpp poprzedniej generacji a teraz przy H5 mają już kompletny zespół z doświadczeniem gdzie przy H4 jeszcze kompletowali ekipę. 

 

Co do tych migawek nagranych kalafiorem to można tylko stwierdzić że bronie wyglądają w końcu konkretnie, bardzo podoba mi się efekt odbijania światła z wyświetlaczy na broni.

Odnośnik do komentarza

 

Pisałem od dawna. Gość pieprzy od początku. Jedynie ten gameplay ma jakąś wartość, ale nie wiadomo kiedy powstał.

Co pieprzy? Bo nie widzę nieprawidłowości w tym co napisał. Jeśli nie ma zwolnienia ruchu przy tym zoomie, to problemu nie ma.

Jaki ból dupy o insajdera xD ja proponuje nie wchodzić i nie wrzucać ciekawostek z gaffa bo to wylęgarnia bezmózgów

 

O której bedzie ten stream jutro ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...