Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

ale chyba w tym Breakout jest nawet wspomniane że masz mniej życia/shielda

 

i dlatego niezbyt mi się ten tryb podoba.

Masz racje. Ogólnie zauważyłem że są dwa shildy. Jeden główny ten większy a zaraz pod nim jakiś mniejszy. Gdzie w Breakout akurat masz tylko ten mały aktywny no i oraz widać przez to jak bardzo pistol jest silny niczymy w h1.
Odnośnik do komentarza

SMG na start w jakimkolwiek trybie to jakiś żart. Tym bardziej, że Breakout ma być competitive. Pewnie to tylko słaby setting, ale wolałbym oglądać gameplaye z BR, a nie DMR, AR, SMG. Pistol też jakoś często występuje. Może będzie miał znowu większe znaczenie, bo trochę był niepotrzebny w poprzednich częściach mimo tego, że to 6-shot kill. Sam tryb nie wydaje mi się ciekawy. Trochę za bardzo odstaje od klasycznego Halo. Kontrolowanie mapy tu niepotrzebne, bo i tak wskakuje się kilka razy i po chwili od nowa. Power weaponów nie widać, więc tym bardziej nie ma potrzeby kontrolowania mapy. Spawn killi też się nie będzie robiło. Jakoś nijako wygląda ten gameplay. Nie widzę w tym klimatu Halo.

 

Gameplay od Mazzeo oglądało się o wiele lepiej. Dobry tryb + BR i gra wygląda nieźle. Nie podoba mi się głos announcera od broni. Najchętniej całkowicie bym go usunął, tak samo jak znaczniki broni na mapie, bo obniżają skill gap. 

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza

http://xboxcomplete.com/news/halo-5-guardians-beta-coming-december-9th

 

Beta szybciej niż się spodziewano :)

 

343 Industries may have pushed forward the date for the Halo 5: Guardians Multiplayer Beta. According to sources, the multiplayer beta will start on December 9th (originally scheduled for December 29th).

The new date first appeared on CVG above an interview with 343 Industries executive producer, Dan Ayoub. Along with this, Game Informer also listed the Halo 5: Guardians Multiplayer Beta as a new release on December 9 in their magazine.

 

Everyone who purchases the just-released Halo: Master Chief Collection will gain access to the Halo 5 beta on December 9.

343 Industries hasn’t officially announced the new date, however it does come from two promising sources.

 

Fun Fact: December 9 is the 343rd day of the year.

Could this date be an apology for the numerous MCC problems? Or have two reputable news sources messed up (one being in a magazine).

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...