Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś czy będzie możliwość zrobienia swojego lobby, zaproszenia ludzi, wybranie strony i wystartowania gry?

czy zostawią to w takiej formie jak w tej chwili, czyli zebrać sie na imprezie i dopiero dołaczać do gry, co słabe jest bo przeważnie rozdziela ludzi na rebeli i imperium

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Zostawia tak jak jest teraz. Nie bedzie wyszukiwarki serwerow(na zadnej platformie nawet pc) ani prawatnych serwerow(na zadnej platformie nawet pc). Zero lobby,jedyna opcja dolaczenia razem to siedziec w tym samym party.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Pare gifów:

http://gfycat.com/BouncyBigAmoeba

http://gfycat.com/DirtyUnripeAustraliankelpie

http://gfycat.com/DeficientFortunateArgentinehornedfrog

 

Komuś załadowała sie mapka z lasem, ale nie dało sie uruchomić gry, może uruchomią tą mape jeszcze na koniec bety

 

 

U9mWo0V.png

RItMm8r.png

izLObjl.png

 

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszym graniu nieco przychylniejszym okiem na gre patrze. Glownie dzieki tej jednostrzalowej snajperce tj Cycle Rifle czy jakos tak. Kapitalnie sie z niej szyje! Generalnie to bardzo szkoda, ze praktycznie w jednym czasie wychodza trzy szpile w tym samym gatunku na tak wysokim poziomie i cos w zwiazku z tym trzeba wybrac... :sorry:

Odnośnik do komentarza

Poczytałem co ma być w fullu i bieda straszna. Czekam aż będzie w ea access. Gra nie warta tych 250 zł na premierę.

 

@up kilka orbital strike żaden wyczyn po stronie imperium

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Poczytałem co ma być w fullu i bieda straszna. Czekam aż będzie w ea access. Gra nie warta tych 250 zł na premierę.

@up kilka orbital strike żaden wyczyn po stronie imperium

Zadne orbital strike.

 

Jedyny problem bety jest taki, ze gra jest nie zbalansowana w trybie Walker Assault,jak jestes po stronie rebeliantow to nie ma szans na wygrana,powinny byc takze pojazdy cos w stylu AT-ST u rebeliantow.

 

Ja tam biore gre na premiere.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Wczoraj 7 na 8 meczy rebeliantami to były wygrane, dzisiaj 4 na 6. Ja na balans nie narzekam, zresztą jeśli A-wingi przetrwają drugą fazę, to 3-cia powinna być formalnością, bo Interceptory nie będą mogły skupić się na T47.

Chociaż czasami bawi mnie jak niektóre osoby traktują WA jak zwykły deathmatch i uplinki leżą odłogiem (szczególnie po stronie imperium, uplink do wyłączenia a grupka Stormtrooperów siedzi obok i strzela zamiast wyłączyć).

No i trzeba pamiętać, działa z talerzem to broń na pojazdy/myśliwce/wieżyczki nie na ludzi. No i rebelianci powinni brać Ion shot i Ion granade, a nie inne zabawki :v

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Po rozegraniu kilku meczy osobiście widzę kilka faktów:

 

- Na starcie w becie otrzymujemy mapę bez balansu. Ktoś powie, że fajne jest jak gracz nabija 100 fragów i ginie przy tym 4 razy (sam byłem świadkiem takich statystyk). Jednak zaskoczę co niektórych - nie, to nie świadczy dobrze o mapie

- Nielimitowana ilość granatów nie jest dobrym pomysłem

- Nielimitowana ilość naboi w podstawowej broni jest TYM BARDZIEJ złym pomysłem. 

- Ostatni argument jest już bardziej osobisty i niektórym może wydać się błędny...ale czy tylko ja odnoszę wrażenie, że "nie czuję tej gry"?! Już tłumaczę o co mi chodzi. Jest to w pewnym sensie skumulowana poprzednich argumentów. Strzelam sobie jak poj...ny, bo przecież naboi mam xxxxx. Strzelam z broni w której jedyne co fajne to dźwięk strzału. Rzucam co jakieś 20 sekund granat - bo przecież mogę :)

 

Zapobiegając falę krytyki, należy to wyraźnie podkreślić - gra MA potencjał, ale autorzy nie dają na tą chwilę oznak, że tak się skończy. Trzymam kciuki - ja osobiście się wstrzymam z szybkim zakupem. 

 

EDIT: No i zapomniałem o najważniejszym... cokolwiek złego o tej grze napisze się to sprzeda się w sposób rekordowy. Mokry sen fanów Star Wars + premiera filmu tak podbiją sprzedaż gry, że to będzie masakra. Oby autorzy przez to nie spoczęli na laurach i olali ją.

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...