Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest Wasza ulubiona broń? Ja bardzo długo biegalem z e11 i to chyba taki złoty środek, x wszystkiego po trochu. W ee3 drażni burst, mnie jako noobowi ciężko trafiac w biegu do ruchomego celu. Dl44 na potyczki świetny, 3 strzały i trup. Teraz ogrywam a280c, bardzo podobna do e11 tylko jakoś tak nie rzuca przy ostrzale

Odnośnik do komentarza

Ograłem porządnie wszystkie bronie i najlepiej leży mi podstawowy A280C, idealnie go czuję i używanie go to dla mnie czysta przyjemność (co pewnie widać w filmiku który wrzuciłem gdzieś wyżej). Nie używam za to pierdół które mi tą przyjemność odbierają, jak zaznaczania przeciwników czy kosy na duele DL44 który jest extra mocny ale mi zwyczajnie nie pasi.

 

Siedziałem grubo na Blast, po tak konkretnym oswojeniu z wymianami wbiłem wczoraj na Supremacy, co tam się działo, zero chaosu, przemieszczanie się od zasłony do zasłony, akcje na tyłach, młóciłem aż miło. W porównaniu do pierwszych godzin, szło mi o niebo lepiej(25-35 killi na rundę, top3, ratio 1,5-2). Polecam wszystkim tryb Blast i ogranie się tam, sprawdzenie broni i przede wszystkim dużo okazji do nauki z niechaotycznych wymian ognia. 10 mapek i naprawdę nie ma tam nudy. I co najważniejsze dla mnie starego FPSowaca, przemęczyłem się i całkiem przestawiłem na widok z 3 osoby, konieczność.

 

W ogóle jestem zaskoczony, miał być taki ni to crap ni to casualowa papka, do tego grubo okrojona. Okazało się, że jest to porządnie zrobione multi ze świetnymi, trafiającymi w moje gusta (pięknymi) mapami których okazuje się nie jest wcale tak mało i kupowanie jakiś DLCków to może być tylko kaprys, a nie konieczność. Squadron owszem to czysty arcade, daje szybki fun jeśli ktoś ma na to zapotrzebowanie. 10 trybów gry z czego wrzucone dla śmiechu/słabe są max 3.

 

Gra po której się jeździ zdecydowanie na wyrost, naprawdę warta sprawdzenia dla wielbicieli multi pifpafów :lapka:

Odnośnik do komentarza

Coś gracie forumowo ? Pożyczyłem dziś od ziomka (nietrafiony prezent od laski), jako miłośnik Star Wars oraz największy hejter multi (szczególnie fps, więc gram w tpp), wciągnęłem się i bym coś pogierczyłl. Dopero startuję mam 3 rangę ale jak coś mogę coś pograć wieczorami.

 

ps rozumiem, że ranga to level ?

Odnośnik do komentarza

Moje 95% meczy to Atak na ATAT i Supremacy, świetne tryby w iście batefildowym stylu, czasami odchodzą epickie akcje rodem z trailerów. Ktoś tu wspominał, że w tych trybach panuje duży chaos, jeżeli nie zwraca się uwagi na radar, który jest bardzo pomocny, to można odnieść takie wrażenie.

 

Ustrzelone fartownie dwa x-wingi.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ten wybuchowy strzał coś wart?

Oczywiscie ze tak. Zwiekszone obrazenia przez kilkanascie sekund. Wrogowie wylatuja w powietrze po kilku trafieniach, z tym ze ilisc uzyc jest ograniczona do 25-ciu na karte. Potem musisz wykupic odnowienie karty bodaj za 1700 kredytow...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...