Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

ale z tego co pamiętam w DZ są bronie które wymagają rangi DZ, a ona przeciez kompletnie nie idzie w parze z normalnym LVLem

 

ja miałem 8 lvl PVE i ledwo co zrobiłem 2lvl DZ (bo poprostu znikomo tam grałem, katowałem pve) , ale będąc chwile w DZ spotykałem ludzi na 8lvlu PVE jak ja ale z 12lvlem DZ mimo że ja miałem 1-2lvl DZ.

 

czyli może sie zrobić spory rozstrzał, bo przykładowo jak ktoś sie skupia na PVE i dobije do 30 lvlu bedzie miał jakieś fajne zabawki 30lvlowe, ale może w DZ spotkać kogoś kto zarazem katował DZ i też ma 30lvl ale np 50lvl DZ i zabawki z DZ na 50 lvl a one będą napewno w cholere lepsze od zwykłych (no chyba że lvl DZ to też max 30, ale to nadal daje przewage zabawe 30DZ przeciw 30pve)

 

jakoś to muszą rozwiązać bo inaczej trzeba będzie na bierząco katować DZ na zmiane z PVE.. co może i nawet nie bedzie tragedią, ale osobiście wolał bym najpierw zrobić sporą część PVE zanim w ogole bede zaglądał do DZ, podoba mi sie rozwój bazy i robienie misji, póki co w DZ był spory chaos i wole najpierw dobrze sie przyzwyczaić do gry i systemu zanim zaczne sie bawić w PVP

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

być może tak

już sam nie wiem bo serio mało siedziałem w DZ

jeśli to będzie coś w stylu 30pve i 30dz - i ludzi w DZ będzie dobierało po obu tych lvlach to jest sens i powinna być zachowana jakaś równość

 

 

ale jestem prawie pewny że mając 8lvl pve i 2dz spotkałem ludzi na 8pve i 12dz - czyli kolesi którzy musieli znacznie więcej koksować w DZ a co za tym idzie mają dostęp do lepszych broni z DZ

 

 

no zobaczymy jak to będzie, ja w kazdym razie mocno sie zajarałem gierką po becie i z przyjemnością w nią zagram, a może i będę katował do oporu. oby tylko UBI nie odwaliło typowego szajsu że na premiere będzie masa bugów i nic nie będzie działać.....  to moja główna obawa. bo o samą gre sie nie boje. boje sie tylko że UBI gonna UBI

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem Golda :-) Orientuje się ktoś od kiedy będzie można pre download pobierać? 2 dni przed premierą czy w dniu premiery dopiero?

Wydaje mi sie że pre download aktywuje sie w momencie opłacenia golda/basica. Ściągną hajs najwcześniej 6.3.2016 także wtedy powinno sie zacząć zasysać.

 

Powstaje społeczność PSXExtreme na ps4?

Odnośnik do komentarza

RTV EURO AGD .... zapraszamy po odbiór gry 05.03 :)

Nie zdziw się, jak przyjdzie ci kolejny mail, że jednak nie, że 08.03. Tam tak często mają, że z automatu idzie taka wiadomość jak wiedzą kiedy będą mieli giereczkę na stanie, a potem prostują w związku z tym, że oficjalna premiera wypada inaczej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...