Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Patch na duzy plus, DZ na lvl 201+ tocjest hardkor faktycznie, ale we czterech z dobrym sprzetem mozna ladnie kosic tylko nie da sie isc na pale i strzelac bo zgon murowany. Itemy z z05 i z06 wypadają 240 i bronie 204. Nowy najazd ma calkowicie inną formę ale dobra ekipa rozbije go w 20 minut. Poziom ambitny bedzie dostepny od przyszlego tygodnia i napewno bedzie sieczka do ktorej lepiej sie nie pchac bez drużyny na lvl 220+.

Edytowane przez Longstar
Odnośnik do komentarza

Wszystko piękne ale:

 

1.Nowy najazd mimo kilkunastu prób nadal nie zdobyty bo albo ja nie mogę się przyłączyć (cofa na wejściu) albo tak samo cofa 1-2 innych agentów z zespołu (z MM).

 

2. Po zrobieniu misji sypie i haczy się mapa...

 

3. ...oraz siada jakość grafiki w ekwipunku.

 

4. Poza tym dwa razy padły ustawienia dźwięku czyli muzykę podbiło a otoczenia uciszyło.

 

A wszystko to na XONE. Jak na "wyjątkowo dokładne testy aktualizacji" trochę sporo.

 

A na plus to chyba poprawili trochę grafikę na mieście - dorysowywanie się obiektów nie jest tak bliskie jak wcześniej. Chyba.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Odpaliłem ale jeszcze nie grałem przeleciałem się tylko po wyposażeniu:

 

1. Napastnik dostał solidnego nerfa: teraz jest +10% do niszczenia pancerza i +20% do krytyka

2. W związku z tym moj pm spadł DPS ze 180k do 145k.

3. Miały być zmiany w pozostałych rodzajach broni (atuty dla szturmowych, LKM i strzelba ale nie zauważyłem - także w sklepie - by już to było)

4. Mozna rekalibrować broń. Wymaga to feniksów i jakiegoś modułu rusznikarskiego. Nie wiem też na jakiej zasadzie to działa (losowe, 1 lub więcej itd)

 

Ale ogólnie wygląda OK

Odnośnik do komentarza

W endgame - sądząc po YT  - w 1.2 latało się głównie z pm-ami, pancerzem pod 75% i jakąś ochroną przed środowiskowymi. Sety były natomiast różniste i każdy ytober chwalił swoje - choć trójka napastnika była chwalona za +50% do krytyka. Teraz to się zapewne zmieni choć sam nie mam pomysłu i zapewne na razie nie będę nic ruszał.

 

Natomiast szkoda iż nie zwiększyli wielkości skrzyni w bazach.

 

I jakie są podziemia? Robiłeś sam czy w ekpie? Coś ciekawego wylatuje?

Odnośnik do komentarza

Skrzynia jest powiększona do 70.

 

Przed 1.3 biegało się 3 striker/3 sentry lub zestaw taktyczny z wymaksowanym toughness i sticki. To drugie się nie zmieni narazie, a będzie jeszcze ciężej ich zatłuc.

 

Z nowych setów to widze przyszłość z B.L.I.N.D. lub alphabridge. Nowy GS b oni to 229, a setów 268. No i mamy nowy bracket w DZ 231+

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

Pograłem: podziemia sympatyczne zrobiłem kilka: część sam w normalu, część w losowej ekpie na trudnym. Na razie świetnie.

 

Co do uzbrojenia: na pierwszych podziemiach dostałem nowego PM-a 204lv o nazwie - bodajże: PP. Ciekawostka: nie ma co prawda uchwytu (ale specjalnie go nie nosi) za to ma po rozszerzeniu 100pociskowy magazynek :) Więc teraz eksperymentuję z czterema elementami najemnika. I poprawka - dostaje się w sumie +20% do niszczenia pancerza i +50& do krytyka ale dopiero posiadając  pięć elementów. W sumie słusznie.

 

Co do pma PP: nie ma w bonusie procenta do prawdopodobieństwa krytyka tylko wzrost krytyka ok. +44%

 

No i naciąłem się na pma MP5 w sklepie: strzela tylko krótkimi seriami.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Chociaz na już posiadanych smg (przed 1.3) nadal są stare bonusy do % krytyka - obniżyli jedynie dmg.

 

Ale w PVE bonus do czterech setow napastnika może być ciekawy przy 100 nabojowym smg. Około 50% więcej dmg przy wpakowaniu jednorazowo magazynka w bossa.. Np. nie uwzględniając krytykow i głowy smg PP o bazowym dmg 10k / strzał zamiast 1mln zada obrażenia za 1,5mln. W PvP gorzej bo walka głownie polega na "tańcu" i bieganiu ale na PC i myszce powinno też się przydać. W sumie pierwszy raz od dawna zamiast mieć na smg: większy magazynek/wzrost obrażeń   - włożyłem większy magazynek/szybkostrzelność. I to jest fajne - zmusza znowu do myslenia i kombinowania.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Wraz z pewnym nerfem najemnika i wartownika przybyły w nowej aktualizacji nowe sety i widzę że ludzie eksperymentują. Sam eksperymentuję. Obecnie biegam z 4-elementami BLIND i granat błyskowy wybuchający po śmierci przeciwnika jest fajnym elementem wprowadzającym zamieszanie wśród NPC-ków (na PvP jeszcze nim nie grałem). Ale mialem przyjemność robić misję na bohaterskim z ekipą w której jedna osoba miała założony set Odzysk i powiem że robiło to wrażenie gdy nagle wszyscy zaczynali strzelać amunicją eksplodującą. W dodatku - ale tutaj nie wiem czy dobrze rozumiem opis - zapas tej amunicji nigdy nie ma się kończyć (?!) Jeśli tak jest faktycznie to set ten jest przegięty.

 

No i Alpha/Bridge: sumowanie perków z obu broni tego samego typu w wyposażeniu (czyli jako 1 i 2 broń mam dwie różne szturmówki) może dać tak dużego kopa że w DZ "kumpelskie" ekipy (nie z MM) będą latać 1xOdzysk, 3xAlpha/Bridge. Ciekawe jak będzie w praktyce.

 

PS

Mam wrażenie, iż bohaterski w Tunelu Lincolna był łatwiejszy niż ambitny w podziemiach. Złudzenie albo i nie.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Po rozczarowaniu pierwszym najazdem wróciłem teraz do Division i muszę przyznać, że jest bardzo pozytywnie. Wprawdzie mam duże zaległości do nadrobienia i na ambitny się nie wybieram póki co, ale powoli składam set. Podziemia przez swoją losować mimo powtarzalności to nie nudzą się jak powtarzanie misji czy strike w destiny. Jasne, jak się na siłę ciśnie to wkrada się nuda, ale ogólnie jest fajnie zagrać ze 2 dziennie...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...