Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

@ofi aha czyli grafiki może nie być ok

Mam na myśli to, że grafika może nie być największym problemem Division, tylko sama rozgrywka. Ale niektórzy widzę tutaj martwią się o jakiś downgrade graficzny, o którym i tak wszyscy wiedzieli, że będzie.

Jak sam koncept kooperacyjny będzie leżał, to nawet grafika i podstawka singlowa mu nie pomoże - a szkoda.

 

Mimo wszystko trzymam kciuki, że Ubi dało trochę wiecej swobody gamedev'owi.

Odnośnik do komentarza

Coraz gorzej, gra bedzie okrutnie pocięta na DLC
 

W wersji, która trafi na półki sklepowe będzie dostępny tylko i wyłącznie obszar Midtown Manhattan i zabraknie promowanego na targach E3 2013 Brooklynu, który zrobił przecież na graczach ogromne wrażenie

 
http://www.pssite.com/news/47162/tom-clancy-s-the-division-tylko-z-jedna-dzielnica-w-dniu-premiery.html
 
tc-the-division-final-map-size-open-worl
tc-the-divsion-2013-multiple-dark-zones-

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze wersja na pc bedzie miała opcja grania z ilością detali pokazaną na E3 bo ten swiat z xboxa jest strasznie pusty jesli chodzi o ulice i detale.

 

No i szkoda, ze to takie sztuczne rpg, gdzie laduje jak osiol w typa dwa magazynki, a w bossow strzelasz w glowe 10 magazynkow. Nie podoba mi sie to ale mimo wszystko zapowiada sie jakis ciekawszy shooter.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze wersja na pc bedzie miała opcja grania z ilością detali pokazaną na E3 bo ten swiat z xboxa jest strasznie pusty jesli chodzi o ulice i detale.

Pamiętasz watch_dogs? 

 

No właśnie, więc chyba już wiesz czego się można spodziewać po ubi. :reggie: 

 

Na PC będzie to wyglądać ofc lepiej niż na konsolach, ale o jakości z prezentacji na e3 absolutnie nie ma mowy. 

Odnośnik do komentarza

Beka ze Square Enix, że wydają Hitmana w częściach, ale Ubi robi to samo lel

Ja rozumiem, że w wielkich mmo typu wow czy cuś można dodawać spokojnie content w patchach, ale w grze na konsole, która powinna dostarczać jak najwięcej rozrywki taki myk przynajmniej dla mnie nie przechodzi. Rozumiem DLC i te sprawy, że potem będą, ale wycięcie dzielnicy, którą się wcześniej prezentowało na targach to strzał w kolano.

Odnośnik do komentarza

Z Watch Dogs na PC były takie perypetie, że w silniku gry zostały ustawienia na o wiele lepszą jakość, moderzy to wykorzystali, a Ubisoft w którymś tam patchu to zablokował. Więc myślę, że z Division już nic lepszego się nie zrobi, bo nie popełnią drugiego takiego "błędu"  w ich mniemaniu.

Odnośnik do komentarza

 

Wyjda jakies mody i bedzie wygladac jak z prezentacji na E3.

Wątpliwe,do WD wydali patcha co blokował tą lepszą grafę więc teraz pewnie zabezpieczą się tak by nikt nie pożądany nie kopał w plikach gry.

A tą oprawę z prezentacji na E3 pewnie zostawiają sobie podobnie jak w przypadku Watch Dogs do wydania "remasterd" na PS5/Xcoś tam xD

Odnośnik do komentarza

tę  :angry:

 

pany, to jest ubi. bierzcie na to poprawkę. downgrade to oni mają wpisany w status firmy. jak to wyjdzie połatane, kompletne i ogarnięte to można ewentualnie pomyśleć ale brać to na premierę to jak zrobić loda ceo. już prędzej ghost recon wildlands interesuje bo z division wyjdzie co zawsze - hype i obiecanki a później smutna żaba.

interfejs napaćkany chyba po to, żeby odwrócić uwagę graczy i skupić wzrok na czymś innym niż grafa. te menusy można było spokojnie jakoś schludnie i przejrzyście zrobić no ale po co.

Odnośnik do komentarza

:angry:

 

pany, to jest ubi. bierzcie na to poprawkę. downgrade to oni mają wpisany w status firmy. jak to wyjdzie połatane, kompletne i ogarnięte to można ewentualnie pomyśleć ale brać to na premierę to jak zrobić loda ceo. już prędzej ghost recon wildlands interesuje bo z division wyjdzie co zawsze - hype i obiecanki a później smutna żaba.

interfejs napaćkany chyba po to, żeby odwrócić uwagę graczy i skupić wzrok na czymś innym niż grafa. te menusy można było spokojnie jakoś schludnie i przejrzyście zrobić no ale po co.

Będzie tak jak mowisz.

Ale chciakbym jednak uwierzyć że gra nie będzie tylko dla casuali :/

Najgorsze jest to że ludzie nakarmią raka jeśli okaże się klepanką bez większego sensu.

Odnośnik do komentarza

Wys.aja patcha z lepszą grafika jakos za rok tak jak zrobili z the crew. XDXDXD

 

Mapa pocięta na naście dlc,zyebany hud,downgorad,mapa pocieta na dlc,nasrane ikonek na ekranie,mapa pocieta na dlc... dzieki Ubi ale 200zeta + 350 na dlc wydam na cokolwiek innego.

Ciekawe jak zarżna nowego Ghost Recoon:/

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Nie chce się powtarzać ale oni mają jakieś ciśnienie na kolor kredki. RS:Siege też tak ma. Tu już nie chodzi o poziom detali ale zbudowali by poważniejszą atmosferę z dobranymi kolorami i grą świateł i nie było by takich jęków. Zresztą ja się tu o grafice produkuję a rozgrywka kapelusza nie zrywa. Jeszcze te dzielnice miasta w DLC. Zażynają tą grę przed premierą... 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...