Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

ogladalem gdzies aktualne commentary devow, ktorzy powiedzieli, o ile dobrze zapamietalem, ze zredukowali HP przeciwnikow aby nie trzeba bylo w nich ladowac 4 magazynkow tymczasem na gameplajach widac cos zupelnie innego, walki z bossami tak jak pisalem to juz totalna padaczka a jak obejrzymi gameplay z e3 to tam nawet jakos szczegolnie nie widac, ze to ma byc action rpg bo przeciwnicy calkiem sprawnie gina.

 

Marzy mi sie jakis tryb hardcore gdzie normalnie sie strzelamy, bo ladowac w typa pociski, patrzyc na jakies cyferki i konczac drugi magazyn aby go zabic to tak srednio mi sie usmiecha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bizon ale to jest wzorowane na diablo/borderlands/destiny to normalne, że przeciwnicy mają w ciul hp i trzeba ładować ich przez pól godziny bo inaczej zbieranie lepszego lootu nie będzie miało sensu, szkoda, że w realistycznym settingu to wyglada beznajdziejnie bo w takich borderach to pasowało do komiksowej otoczki a tutaj to trochę lol jak idzie grupa gangsterów i zaczynasz do nich strzelać headshoty a oni stoją jak koły, strasznie je.bie immersje

Odnośnik do komentarza

No ale o to wlasnie chodzi, ja sie nie czepiam tego, ze w diablo cisniesz typa pol godziny. Ale jak odpalasz w Division snajperke i trzeba kilku headshotow aby zabic typa, albo 5 strzalow z shotguna z bliskiej odleglosci to wyglada to troche komicznie. Wiem, ze innym moze tez sie to podobac, ale ja jestem z tym, co graja tylko hardcore 1shot kill a nie jakies gunwa obesrane i ladowanie magazynka w typa w multi aby padl. Wole o wiele trudniejsza rozgrywke niz takie mielenie na sile, niech to bedzie 3-4 strzaly w tors nawet, no ale nie takie jajca jak na filmikach.

Odnośnik do komentarza

Takie rzeczy mogą jak s.ranie śrutem kilogramami mogą nawet zmienić poprzez patch'a. Będzie niezadowolenie graczy w becie to już wtedy to zmienią. Ja osobiście też na to liczę aby trochę bardziej wrócili do pierwotnych prezentacji bo kilkanaście celniejszych strzałów a trzy magazynki w głowę to jest różnica. No i przez to również mam obawy co do AI, które na razie jest absurdem bo im bardziej wytrzymały przeciwnik tym bardziej przez do przodu i w ogóle się nie chowa tylko leci z bronią bo nawet czterech graczy nie da go wykosić zanim on do nich dojdzie. To nie Destiny z wielkimi lokacjami, skokami, jetpackami aby takie cyrki odstawiać. Zwłaszcza iż nawet tam przeciwnicy na głowę przyjmowali max. 2 strzały a nie pół magazynka.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Będziecie mieli wysoki level, dobry gear, perki, talenty i całą resztę, to szybciej zabijecie przeciwników i pięciu magazynków nie trzeba będzie władować w zwykłego mobka. To jest RPG, tak to działa i tak powinno działać. Jak ktoś chce 1 szot - 1 kill, to Division nie jest grą dla niego.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

No właśnie jakoś tego nie widzę ponieważ jest kilka filmików ukazujących postać na 20lv (a max. to 30-ty) i tak naprawdę mało się zmieniło względem 4lv który był najczęściej pokazywany. Dalej gracz musiał srać tonami ołowiu w przeciwników i dalej przeciwnicy z większym HP-em parli na gracza na całego (bo po co się schować). 

Odnośnik do komentarza

To takie mmo tylko z karabinami, czego sie spodziewacie? Ze jeden headshot bedzie kładł kazdego? To po co levelowac i farmic sprzet?

system powinien być podobny do tego z Tlou , a nie że leci licznik punktów jak walisz w kolesia , wtedy by się tak nikt nie wychylał żeby dostać kulkę i byłoby bardziej surviwalowo , a tak lecisz na pałe bo wiesz że koleś musi w ciebie władować z dwa magazynki żebyś padł , nic pogramy w betę to zobaczymy , bo sam jestem napalony na tą grę ale jak będzie lipa to trzeba będzie wrócić do Tlou , bo nic innego na horyzoncie ciekawego w podobnych klimatach nie widać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...