Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

skończy się tym że fanki i inny podgracze będą oceniać grę przez pryzmat e3 2013

 

a przez co mają oceniać, pokazali taki gameplay to teraz niech cierpią, że ludzie będą hejtować, zresztą to tylko grafika a gra zapewne jest kolejnym ubi crapem wiec dobrze się stanie chociaż i tak się sprzeda 

Odnośnik do komentarza

Mazzeo jaki bulwers lol, graficznie Divison wciąż wygląda dobrze, co do gameplayu, strzelania i reszty trzeba samemu będzie ocenić.

Gra wygląda dość mocno taktycznie, troche pośrednie Rainbox Six tylko tu widać rozgrywka jest szybsza i bardziej dynamiczna.

 

Filmik pokazuje różnice w zmianie designu menu i mniej śmieci na ulicach

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie sądził, ze gra będzie wygladać tak jak z E3 XD

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie kolejna gra, ktora niczym dying light, wiedzmin i fallout 4 wyrwie mi wiele dni z życiorysu...

Pranie będzie zalegało w kuble, śmieci w koszu, pies nie wyprowadzony będzie popiskiwał pod stolikiem zastawionym browarami i zimną pizzą, gekonowi nie będzie miał kto wrzucić świerszcza, w pracy będę myślami błądził po zakamarkach new jorku, pełny pęcherz będzie tępym bolem prosił się o spuszxzenie choćby kropli uryny, rozpalone czoło będzie prosiło o zimny kompres, nie wydarzy się wuele rzeczy, ktore normalnie by się wydarzyły, kiedy choć na chwilę stawał bym z kanapy , żona będzie szantazować pozwem, a ja będę grał w grę... będę grał w kolejną dobrą grę, bardzo dobrą dodam poki jeszcze ruszam dUPę z kanapy. Idę wystawić fallouta na olxie.

Odnośnik do komentarza

Po E3 w 2013 bylem strasznie zainteresowanym zakupem The Division, po paru obsuwach hype opadl. Rzadziej sledzilem newsy o tej grze itd. Teraz jednak znowu mam zamiar zlozyc zamowienie przedpremierowe gry.

 

Powiedzcie mi, w tej grze jest kampania i czy bedzie to cos w stylu Destiny z levelowaniem i odblokowaniem rzadkich broni ?

Odnośnik do komentarza

Większość filmików pochodzi z samego początku gry więc obstawiam że jest to celowy zabieg również dla dziennikarzy aby nie miauczeli. A co do grafy to szczerze polecam obejrzeć kilka filmików z ostatnich dni bo grafa potrafi zaskoczyć pozytywnie a to co większość osób nagrywa nie wiadomo czym to niestety ale jakość nie powala to nie ma co nawet oceniać gry pod względem grafy. Cieszy że będzie singiel (ma być nader konkretny) ale i tak połączenie z netem musi być. Szczerze nie przeszkadza mi to i skłaniam się do preo-ordera (szkoda tylko że limitka jest taka jakaś miałka a chcą prawie 500zł, za 300 jeszcze bym wziął).

Odnośnik do komentarza

Grafika w grze multi, ludzie....

 

Taki last of US do dzisiaj żyje w trybie sieciowym bo ma bardzo dobrze zrobiona mechanikę zabawy. Ludzie wchodzą ekipka i po prostu grają, jest team play, jest zabawa.

 

Jak spartolą aspekt cooperacyjny (czyli trzon zalożeniowy tej gry) to będzie taka sama sytuacja jak z orderkiem kochanym.

Beta zrobi darmowe stress testy na serwerowniach jak to było z tęczą 6, a po premierze się okaże czy gra jest wstanie utrzymać gracza na więcej niż miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...