Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niby dlaczego? Bo nie ma multi?

 

Co za bullshit. To, ze gra jest singlowa nie umniejsza jej wartosci w zaden sposob. Kiedys gry byly tylko i wylacznie singlowe.

 

Kiedy?

 

Oj tam się szczególiku czepiasz. Pewnie kolega miał na myśli,że większość starych dobrych gier to singlówki. Tendencja do wciskania wszędzie multi na siłę pojawiła się z generacją poprzednią. Z gigantów to najlepiej to widać po ubiszrocie,który pakował do asasynów,watch dogsów,far cry'a i chyba nawet splinter cella(nie grałem) gówniane multi bez polotu na które każdy miał wy(pipi)ane jaja poza aczi (pipi)mi.

 

Ten cały order to nadal wielka nie wiadoma,ale cieszę się,że jest w bundlu to pewnie poleci na łeb na szyję z ceną jeśli wyjdzie,że to samograj na 5h  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

 

 

Niby dlaczego? Bo nie ma multi?

 

Co za bullshit. To, ze gra jest singlowa nie umniejsza jej wartosci w zaden sposob. Kiedys gry byly tylko i wylacznie singlowe.

 

Kiedy?

 

Oj tam się szczególiku czepiasz. Pewnie kolega miał na myśli,że większość starych dobrych gier to singlówki. Tendencja do wciskania wszędzie multi na siłę pojawiła się z generacją poprzednią. Z gigantów to najlepiej to widać po ubiszrocie,który pakował do asasynów,watch dogsów,far cry'a i chyba nawet splinter cella(nie grałem) gówniane multi bez polotu na które każdy miał wy(pipi)ane jaja poza aczi (pipi)mi.

 

Ten cały order to nadal wielka nie wiadoma,ale cieszę się,że jest w bundlu to pewnie poleci na łeb na szyję z ceną jeśli wyjdzie,że to samograj na 5h  :sorcerer:

 

 

Splinter Cell od czasów Pandora's Tomorrow posiada multi a to z Chaos Theory jest dla wielu graczy kultowe, mam ziomka, który siedział w community z mp Splinter Cella, które ożyło przy okazji Blacklista i sam jak mówił grało się zaje.biscie. Ono już w założeniach brzmi dobrze, a przy zgranej ekipie mecze 2 na 2 były srogie :lapka:

 

Pie.rdolenie o co-opie, sropie czy multi w przypadku The Order to zbędna dyskusja gdyby gra okazała się dobra w singlu to nikt by się o dodatkowe tryby nie pruł, a jak wyjdzie to juz zobaczymy po premierze. I tak już za samą grafikę 7 będę hehe

Odnośnik do komentarza

Bym sie śmiał gdyby gra okazała sie czarnym koniem :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma szans, za dużo killerów w tym roku.

Do konca pierwszego polrocza wychodzi tylko The Order, Bloodborne, Wiedzmin i Batman. 4 gry.

 

A potem koncowka roku taka jak zwykle. Coroczne gry + Uncharted.

 

The Order jezeli spelni oczekiwania to niejedno GOTY dostanie. Zeby tylko nie okazalo sie czarnym koniem jak Cien Mordoru...

Odnośnik do komentarza

 

przejście całej gry, metodą "byle przed siebie" zajmie około 8-10 godzin, zaś osoby lubujące się w eksplorowaniu, nawet liniowych lokacji, dostaną materiał na 10-12 godzin zabawy.

 

czyli normal na dzisiejsze standardy

 

http://m.ppe.pl/news-33380-the_order__1886_jest_liniowe__ale_starczy_na_10_12_godzin_zabawy.html

Odnośnik do komentarza

Czyli na moj styl gry to 12 godzin, bo bede lizal sciany i gre odpalal od razu na najwyzszym poziomie trudnosci. Ale szczerze mowiac liczylem na te 15 godzin i ze uda sie dobic do wyniku Aliena, ale tam posilali sie backtrackingiem, zeby to osiagnac.

 

Coz, nie beda obchodzic mnie opinie czy fabula jest fajna czy nie. Jedyne co chce wiedziec to czy najwieksi hejterzy tego, ze jest tam za malo grania beda sie tego dalej trzymac.

 

Zobacze jak bedzie wygladac sprawa z sesja i 20 lutego postaram sie byc tym, ktory bedzie relacjonowal jak The Order 1886 prezentuje sie w ostatecznosci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...