Skocz do zawartości

Ranking konferencji E3 2013


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, już po konferencjach, teraz jedynie czekać na gameplaye i ewentualnie nowe zapowiedzi.

 

Zróbmy ranking konferencji przyznając punkty od 1 do 5 dla 5 konferencji.

 

Nie róbmy z tego tematu kolejnego śmietnika, posty TYLKO z waszą punktacją, ew. jak ktoś chce to może podać argumenty dlaczego dana konferencja jest lepsza a inna gorsza.

 

Za jakiś czas podliczy się punkty.

 

Ja pierwszy

 

1. Microsoft - +5 (za gry i brak kinectowych pierdół)

2. Sony - +4 (za cenę oraz podejście do używek i DRM)

3. EA - +3 (za pokaz BF4 i jego 60fpsów na konsoli i zapowiedź ME2)

4. Ubisoft - +2 (nic ciekawego poza ostatnim tytułem który znowu ma ten swój sajens fikszyn spiskowy klimat który już irytuje)

5. Nintendo - +1 (lol)

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

1. SONY - +5 (za super gry, żarty z M$, konkretne informacje i ogólnie za całokształt)

2. Microsoft- +4 (za MGS V, sporo fajnych gier i zero pontona i innych shitów)

3. Nintendo - +3 (za X, dwa nowe Mariany z czego 3D World wymiata i soczyście pokolorowaną Zeldę WW)

4. Ubisoft - +2 (za porządne gierki jak The Crew, murzynkę i zaskakująco ładny The Division)

5. EA - +1 (to co mnie interesowało pokazali jako kilkusekundowe teasery więc ogólnie lipa, ale plus za ME2 i Star Warsy)

Odnośnik do komentarza

1. Sony - +5 - za pokaz FFXV <333333, zapowiedź KH 3 <33333, brak DRM i cenę

2. Microsoft - +4 za zero pieprzenia, MGS V i Dead Rising 3. Reszta meh

3. Nintendo - +3 za donkeya, mariana I XEEEEEEENOOOOOOOOO <33333333

4. EA- +2 - za ME 2 tylko i wyłącznie, reszta do pieca

5. Ubisoft - +1 nic nowego nie pokazali oprcz division, ktore mnie nie jara bo online
 

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

1. Microsoft +5

2. Sony +4

3. Nintendo +3

4. EA +2

5. Ubi +1

+1

 

@down

A weź, trzeba być po zawodówce z Koberbrunn'a czy (pipi)a technikum ochrony Szmaciaków Gałęzistych by nie jorgnąć się, że miejsce 1 to "+5pkt", ale poprawię bo może faktycznie ktoś tutaj owe doświadczenie z danym typem szkoły czy "wykształcenie" posiada.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

1.sony   (5) - (final i kh3- ogółem dobry lineup, cena i używki)

2. MS    (4) - (mgs5 plus reszta lineupu, skupienie się tylko na grach)

3. EA     (3) - (ME2 i Dragon Age:I)

4. Ninny (2)- (X- który wygląda lepiej niż większośc pokazanych gier na Ps4 i X1)

5. Ubi     (1)- (Za ostatni tytuł puszczony chyba na Ps4)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

1. MS +5 ( Gry i brak kinect)

2. EA +4 (BF4,Mirror's Edge,trolling na poczatku wszyscy mysleli ze bf a tu garden warfare i ufc)

3. Sony +3 (Brak DRM,uzywki)

4. Ubi +2 ( Tom Clancy's The Division,Watch Dogs. Byli by na 3 miejscu razem z sony,ale pani prowadzaca tak mnie draznila,tymi malo smiesznymi zartami.Nie wiem czy ktos raz sie smial,z jej zartow i proby bycia cool)

5. Nintendo +1 (nie widzialem/malo mnie interesuje.)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...