Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Z discorda, pamiętam jak oceniałeś Returns o pół oczka więcej, może było to (raczej) 9.5/10 dla Returns, a 9 dla TF, choć recka mówi co innego. To teraz uczciwie (już) wytłumacz kolegom, dlaczego Returns jest lepsze od TF?

 

Discord :yao:

 

TF > Returns, to moje oficjalne stanowisko. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, sprite napisał:

No i TF jest dużo trudniejszy od Returns w hardmodzie i podczas speedrunów.

 

Tobie akurat nie wierzę, więc niech ktoś inny się wypowie, kto robił speedruny w obu grach. Ja mogę się jedynie wypowiedzieć na podstawie podstawek i tu Returns było trudniejsze od TF, dużo trudniejsze.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rayos napisał:

Na discordzie wielokrotnie już wspominałem, że TF > returns, a ty mi tu wyskakujesz z jakimś moim jednym tekstem sprzed roku czy cholera wie kiedy :yao: zdrowy, plz

 

Zacytuję klasyka po raz drugi: „jeśli mówisz prawdę to nie musisz niczego pamiętać”. Więc twoje zdanie jest nic nie warte.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, sprite napisał:

To pewnie wszystko dzieci oceniały nie? Szkoda tylko, że jak wychodziło Returns to wszystkie pływały w cojones starych :kaz: 

 

Chyba nie zrozumiałeś te 59 głosów. Już Ci pisałem zrób ankietę z FIFĄ i PESem (przypomnę, że dla Ciebie Fifka jest lepsza GAMEPLAYOWO :kaz: ), czy z CODem i BFem, a statystyki będą podobne, więc sam sobie odpowiedz, czy większość zawsze na rację? W Returns wszystko jest podane subtelnie i to jest sztuka, powiedzieć jak najwiecej nie mówiąc nic. Co mi z tej obrotowej kamery w TF, skoro wieje nudą, powtarzalnością?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, sprite napisał:

Zdrowy jak zaorany. Sam tego nie zauważyłem. Cała ankieta jest przed Funky Mode :obama: :obama: 

 

No i ty zdrowy zaliczasz się do tych funky, a nie hardcorowych. Nub jesteś okrutny i każdy to tutaj wie :kaz:  

 

Przynajmniej gram bez papugi i nie wstydzę się wyników ;). Czyli daje se radę i mówię PRAWDĘ. Zamiast widzieć wagonik z każdej strony (TF) to wolę raz w nim siedzieć, a raz na nim (załadowanym) stać, raz wpaść w koło i jechać w środku tego koła turlającego się w dół, a raz wyskoczyć z wagonika, złapać się „spodu” ciuchci, by następnie wskoczyć na inny wagonik. I to jest design leveli, ciągle coś się dzieje, bez potrzeby zmieniania ujęcia.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, sprite napisał:

Ten o wagoniku wyjechał xDD No i dalej nie masz pojęcia o lvl designie w platformerach. Wymaksuj obie gierki, zrób speedruny i może ogarniesz ten termin. Tymczasem jesteś funky noobek. Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Wzajemnie, i żeby było nam dane ogrywać jak najwięcej sztosów na miarę Returns ;).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...