Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, funditto napisał:

Ja bym bardzo chciał od nich kolejnego DK albo innego platformera 2D, ale myślę, że robią coś innego nawet jeśli nie jest to Star Fox Racing

 

Ja bym chętnie zobaczył DKya w 3D, ale sztosa z prawdziwego zdarzenia. Jeśli chodzi o plotę z SFGP to też nie byłby to głupi pomysł. Jednak strzelam, że będzie to NEW IP FPS SF :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Plansza 5-2... A nawet nie sama plansza ale ostatnia znajdźka to jakoś żart. Trzeba przejść całą planszę tą latającą beczką. Najlepiej na raz bo lepiej mieć dixie na sam koniec. A potem do beczki wystrzeliwujacej do do zbierania 100 bananów. Tyle że jak się nie uda to drugi raz nie można bo tak działają te sekretne plansze. Zginąć nie można bo nie ma jak. Zatem trzeba od nowa. Dodam że jak nie mamy dixie, a przeważnie nie uda mi się dowieść jej, to trzeba robić skok z rollowaniem który u mnie kończy się zakończeniem planszy bo beczka kończąca jest niedaleko. Eh.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hard mode jakby co, to przejście każdej planszy(razem z zebraniem wszystkich literek) na jednym życiu. Polecam w tym trybie wymasterować do perfekcji barell jump donkeyem. I nie używaj żadnych innych małp, które drastycznie obniżają poziom trudności hard mode'a. Jak Ci się to uda, to możesz wtedy podjeżdżać w time triale.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
43 minuty temu, sprite napisał:

Returns średniak 6/10. W każdym aspekcie gorszy o kilka klas od TF.

 

Tak wiem sprite:

 

TF > CR

TEIN > Celeste

FIFA > PES

 

Tyle jest twoje zdanie warte ;).

 

TF jest nierówne, momentami nudne. CR to najlepszy DK, a zaraz za nim Diddy's Kong Quest ze SNESa. No ale co kto lubi :). Pozdro.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, sprite napisał:

Taka jest prawda futbolu. A to, że ty jesteś yebanym bezguściem już się nigdy nie zmieni :) 

 

Wolę być bezguściem i grać w PESa, niż dać zarobić EA. Celeste > TEIN >> SMB. A TF? No fajny platformer, może jak się zagrało pierwsze w tą część, tak jak Ty, to się ma inne zdanie. Ale to nie zmienia faktu, że CR jest lepiej przemyślane, a co najważniejsze posiada lepszy design leveli.

Odnośnik do komentarza

Co kto lubi, można się spierać bez końca, jeśli chodzi o gameplay, bo jeśli chodzi o pozostałe czynniki, jak fabuła/grafika/OST, to Celeste wygrywa ze swoimi konkurentami. Natomiast przygodę z DKyem powinno się zacząć od CR (jeśli nie liczyć trylogii ze SNESa), a nie na odwrót, wtedy się widzi, że w TF wiele pomysłów jest zgapionych, oprócz wodnego świata. W CR, zamiast wodnego mamy plażę, z tsunami, ucieczką przed ośmiornicą, czy przejażdżką na wielorybie... i taki design leveli do mnie bardziej przemawiał, niż kilka trików z kamerą.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy w ogóle można zrobić taki podział, ale Celeste, TEIN i SMB to trochę inne platformery od klasyki, aka Mario 2D, Sonic, czy DK. DKya uwielbiam, skończyłem trylogię na 101, 102 i chyba 105%, jak się nie mylę, Returns przeszedłem 3 razy (2 razy na 3DSie), a na TF troszkę się zawiodłem, aczkolwiek rozumiem, że dla kogoś to może być nawet 10/10. Moim zdaniem gra jest nierówna, ma kilka leveli, które zapadają w pamięć, kilka najlepszych w serii, ale niestety ma też słabsze, niczym niewyróżniające się poziomy. W każdym razie DK > Sonic/Super Frog/Mario 2D itd..

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...