Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, sprite napisał:

No i widać, że nie rozumiesz założenia lvl designu, bo nigdy nie leciałeś czasówek. W Returns też się nie hamuje, ale design jest po prostu chujowy i nie ma takiego feelingu prędkości i dokładności. Wagoniki nie mają tutaj ŻADNEGO znaczenia. Tłumacze ci to 20 raz, ale dalej tego nie rozumiesz. Zrób kiedyś czasówki na złoto i może ogarniesz co to znaczy dobry lvl design i flow w platformówce.

 

Twoim tokiem myślenia najlepsze flow będzie w płaskim levelu bez przeszkód? Returns jest urozmaicane na każdym kroku, idziesz w prawo, do góry, na chwilę wskakujesz do beczek itd. itp., dlatego się nie nudzi i przechodzę 4 raz z uśmiechem na twarzy. Do TF wiem, że nie wrócę, więc wiem co to znaczy cudowny design leveli, coś co cieszy za każdym razem.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, funditto napisał:

Zdrowy, a Ty chociaż zrobiłeś Tropical Freeze na 100 % ? 

 

Zależy co dla Ciebie znaczy 100%? Bo mnie nie obchodzi mirror mode i czasówki, choć może zrobię w Returns to drugie, bo w Crashu akurat zrobiłem z przyjemnością. Więc tak przeszedłem całe TF i znalazłem sam wszystkie puzzle, dlatego mam 55h, bo w niektórych levelach były tak ukryte, że przechodziłem je nawet kilka razy. Nie korzystam z youtuba, dopóki nie jestem skazany, a jak to robię to z żalem do siebie, że nie dałem rady.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, funditto napisał:

Z mirror masz 200 % pytałem czy zrobiłeś na 100 % bo ciężko mi uwierzyć, że jeśli zrobiłeś plansze ukryte i bonusowe możesz twierdzić, że wszystkie plansze z beczką w tej grze były bez urozmaiceń 

 

Zrobiłem 100%. Gra jest bardzo nierówna. Fakt faktem posiada jedne z najlepszych leveli w serii, ale duża ich część niczym nie zachwyca. Returns jest bardzo równe! Nie nudzi, nie męczy powtarzalnością. Zauważ, że to Returns było powrotem, to w Returns dodali beczkę, która idealnie się wpasowała. Nawet mapka w Returns jest oldskulowa, fajniejsza. Returns jest dużo lepszą grą, wszystko podane jest subtelnie. Przejdź kilka razy to docenisz wszystkie smaczki, zabawa z kamerą też jest. Returns to małe dzieło sztuki, dopieszczone, pedantyczne. Pewnie grałeś w DKC na SNESa? To wiesz ile dodali w DKC2? Nowych pomagierów: rybę, węża, pająka, ptaka. Nowe levele, z wiatrem, z klejeniem się do ścian itd. itp. I to był sequel bigger, better and more badass. No nie przekonasz mnie, bo grafika i OST nie ratują TF. W Returns czuć perfekcję, a w TF widać, że zabrakło im czasu, że niektóre levele były tworzone na szybko, bo design zawodzi.

 

1 godzinę temu, Ficuś napisał:

55h z czego 45h spedzil walczac z ostatnim bossem bo jest nooobem - tak bylo

 

Każdy gra swoim tempem Ficuś. Jednemu przejście TF zajmuje 55h, a drugi kończy prawie całe Sunset Overdrive w 45 minut. Pozdrawiam serdecznie :).

Edytowane przez zdrowywariat
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Ja oryginalnej trylogii nie trawie przede wszystkim przez graficzkę, te digitalizowane postacie wyglądają obleśnie teraz i wyglądały słabo już w okolicach premiery (choć robiły wrażenie). Do tego fizyka jest totalnie skiepszczona więc co mi po fajnych lvl kiedy granie jest zwyczajnie nieprzyjemne. TF > Returns > oryginalna trylogia. Ale to tylko moje zdanie OFC :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rayos napisał:

Ja oryginalnej trylogii nie trawie przede wszystkim przez graficzkę, te digitalizowane postacie wyglądają obleśnie teraz i wyglądały słabo już w okolicach premiery (choć robiły wrażenie). Do tego fizyka jest totalnie skiepszczona więc co mi po fajnych lvl kiedy granie jest zwyczajnie nieprzyjemne. TF > Returns > oryginalna trylogia. Ale to tylko moje zdanie OFC :)

 

Grafika się zestarzała, ale w swoim czasie robiła wrażenie, za to OST jest nieśmiertelny, żadna gra nie ma tylu coverów. Ja przechodziłem drugi raz trylogię na Wii na 32” TVku i grało się przyjemnie, a na 3DSie powinno być jeszcze lepiej.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Rayos napisał:

Ja oryginalnej trylogii nie trawie przede wszystkim przez graficzkę, te digitalizowane postacie wyglądają obleśnie teraz i wyglądały słabo już w okolicach premiery (choć robiły wrażenie). Do tego fizyka jest totalnie skiepszczona więc co mi po fajnych lvl kiedy granie jest zwyczajnie nieprzyjemne. TF > Returns > oryginalna trylogia. Ale to tylko moje zdanie OFC :)

 Ja uwielbiam porty na GBC ale się w to zagrywałem nad morzem na zielonej szkole :wub: one są bardziej pixelowate do trgo fajne mini gierki. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rayos napisał:

Ja oryginalnej trylogii nie trawie przede wszystkim przez graficzkę, te digitalizowane postacie wyglądają obleśnie teraz i wyglądały słabo już w okolicach premiery (choć robiły wrażenie).

 To wyglądały słabo czy robiły wrażenie?

Ja po premierze jak zobaczyłem odpalonego  DK w sklepie w niemczech to nie mogłem uwierzyć, że to na snesie. Do dzisiaj wsumie nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...