Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Rayos napisał:

Crashe były od początku projektowane z myślą o 30 klatkach, Returns był projektowany pod 60, w 30 zwyczajnie NIE DZIAŁA tak jak powinien, feeling totalnie inny, gorszy

 

Przecież to konwersja z mocniejszej konsoli na słabszą, więc czego oczekiwałeś? Chyba zawsze 60 klatek > 30? Więc chyba Crash lepiej by działał w 60?

 

7 minut temu, sprite napisał:

Nie, bo sterowanie goty. 

 

To się określ, chodzi o sterowanie, czy klatki? Bo jeśli to pierwsze to graj w Returns na 3DSie.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Rayos napisał:

 

no, pamiętam czasówk iw Returns, cały lvl trzeba machać łapami jak, daleko nie szukać, goryl, żeby robić barell jumpy :yao: a na 3DS w 30 fps ciężko o dobrą precyzję. Mooże jakby zrobili porzadny remaster na Switchu, z sensownym sterowaniem, 60 fps to by coś z  tego było, ale i tak będzie o przynajmniej oczko gorzej niż TF 

 

Przecież sam kiedyś pisałeś, że Returns jest o pół oczka lepsze od TF? Zacytuję klasyka: „jeśli mówisz prawdę to nie musisz niczego pamiętać”.

 

11 minut temu, S_600 napisał:

Zdrowy chyba wersji na 3ds też nie skończył? Czy się mylę. 

 

Skończyłem raz na Wii, a teraz przechodzę trzeci raz na 3DSie. Z tym, że (pipi)ie mnie mirror mode, czyli granie w drugą stronę, oraz czasówki. Wszystko znalazłem sam, oprócz jednego puzzla za chmurką. I dla mnie to jest przejście gry. Deathless, MM i czasówki są dla maniaków ;).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, zdrowywariat napisał:

 

Przecież sam kiedyś pisałeś, że Returns jest o pół oczka lepsze od TF? Zacytuję klasyka: „jeśli mówisz prawdę to nie musisz niczego pamiętać”.

 

 

Skończyłem raz na Wii, a teraz przechodzę trzeci raz na 3DSie. Z tym, że (pipi)ie mnie mirror mode, czyli granie w drugą stronę, oraz czasówki. Wszystko znalazłem sam, oprócz jednego puzzla za chmurką. I dla mnie to jest przejście gry. Deathless, MM i czasówki są dla maniaków ;).

Przecież czasówki i mirror to kwintesencja tej gry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Rayos napisał:

Czyli nie skończył :) 

 

Pamiętam jak pisałeś, że Returns jest lepsze (9/10), a TF gorsze (8.5/10), co potwierdza twoja recenzja na ppe:

 

https://www.ppe.pl/recenzje/4055/donkey-kong-country-tropical-freeze-recenzja-gry-przepyszny-kotlet-z-odrobina-futra.html

 

Co się stało, że zmieniłeś zdanie?

Edytowane przez zdrowywariat
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, S_600 napisał:

Przecież czasówki i mirror to kwintesencja tej gry. 

 

Czasówki jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale mm? Bo w lewą stronę, czego nie widziałem nie robiąc mm? Poza tym nie każdy ma tyle czasu na granie, nie każdy lubi tego typu wyzwania. A to co sprite pisze jest nieprawdą, na siłę szuka minusów w Returns, z designem to kłamstwo.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ukukuki napisał:

Dla mnie dobry platformer to taki w którym początkujący na spokojnie sobie przechodzi a doświadczony gracz biegnie przed siebie najszybciej jak się da. Już pierwszy SMB to zapewniał i był wzorem dla reszty. Premiowane punktami za jak najszybsze przejście poziomu np. 

 

Jedynym minusem Returns był brak innej opcji sterowania, bo nie każdy lubił się z Wii, oraz brak Funkiego dla dzieciaków. Wiadomo, że gra jest hardcorowa, bo taka miała być, oldskulowym platformerem. Pisanie, że (sprite) Returns ma słaby design leveli jest KŁAMSTWEM. Jeśli już rozmawiać na argumenty, która część góruje nad drugą, to trzeba to robić uczciwie, a nie na siłę, żeby udowodnić swoją rację. Returns nie jest tak „widowiskowe” jak TF, ale z pewnością każdy mm został tam przemyślany. I takie powroty jak właśnie Returns, czy MP to ja rozumiem.

 

6 minut temu, Rayos napisał:

 

Ale tak w sumie, to skąd wziąłeś to 9/10? :notsure:

 

Z discorda, pamiętam jak oceniałeś Returns o pół oczka wyżej, może było to (raczej) 9.5/10 dla Returns, a dla TF 9/10,  choć recka mówi co innego. To teraz uczciwie (już) wytłumacz kolegom, dlaczego Returns jest lepsze od TF?

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...