Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
4 godziny temu, Rozi napisał:

Najlepsza platformówka 2D obok Celeste i Shovel Knighta w jaką grałem :wub:

 

Tak, 2014 to był fajny roczek na WiiU: DKC Tropical Freeze, Mario Kart 8, Bayonetta2, Super Smash Bros, Hyrule Warriors.

A do tego kilka fajnych indyków, z których najmilej wspominam Teslagrad i ShovelKnight.

 

Kurczę, Switch nawet nie dostał własnej odsłony New Super Mario Bros, a ja liczyłem na nowego Donkey Konga... :sapek:

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Damk napisał:

 

Kurczę, Switch nawet nie dostał własnej odsłony New Super Mario Bros, a ja liczyłem na nowego Donkey Konga... :sapek:

 

Jepać Mariany 2D, Mario 3D > 2D, może kiedyś były fajne, ale w tych nowszych nie podoba mi się nic, design, grafika. Mario 2D potrzebuje rewolucji.

 

Donkego przyjmę z chęcią, może być 2D, ale jeczcze lepiej by było jakby ta seria doczekała się konkretnego 3D. Na miarę przejścia Metroida w 3D. Ło matko co ja bym za to oddał. Nawet 369zł.

 

p.s. wiem, wiem małpa w 3D już była, całkiem niezła na N64.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, devilbot napisał:

a podoba wam się muzyka w tej części? bo mi bardzo

 

Muzyka w tej części > Returns. Ale w DKC2: Diddy's Kong Quest też miażdży suty. Ciężko powiedzieć, czy w TF jest lepsza. W każdym razie dla mnie najlepszymi częściami są Returns i DKC2, które będzie lada moment!

Edytowane przez zdrowywariat
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W końcu skończyłem. Tylko jeden level K łyknąłem, resztę odpuszczam. Ale w pozostałych pozbierałem co się dało ze znajdziek. A część była mega męcząca. Ostatnie levele i zbieranie puzzli wymęczyło czasem, bo kilkadziesiąt powtórek i człowiek ma dość.

 

Ale tak czy siak jedna z najlepszych platformówek. Mega fajne jak trzeba przed czymś uciekać, wszystko jest w ruchu. Albo levele, na których widac tylko kontur donkeya.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
On 9/25/2020 at 7:37 PM, Rozi said:

Dobra, ostatni boss mnie trochę zagiął, szczególnie ta faza z wyrzucaniem platform do góry, po weekendzie przyatakuję znowu. 

Odświeżam temat. Właśnie ogrywam Tropical Freeze i zdążyłem już zauważyć, że poziomy są bardzo łatwe, ale bossowie potrafią napsuć krwi. Całe szczęście żyć jest kilkadziesiąt i ciągle ich liczba rośnie.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Czoperrr napisał:

Odświeżam temat. Właśnie ogrywam Tropical Freeze i zdążyłem już zauważyć, że poziomy są bardzo łatwe, ale bossowie potrafią napsuć krwi. Całe szczęście żyć jest kilkadziesiąt i ciągle ich liczba rośnie.

 

Poziomy może trudne nie są, ale świątynie już tak i to najlepsze poziomy w grze

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Urocze są te animacje gdy małpki wyciągają rączki w locie po lianę, gdy ześlizgują się z górek albo gdy wystawiają łepki z beczek...

Słodka gra dla dzieciaczków!

NIE

DKCTF buduje charakter.

Po wielu trudach, zszarganych nerwach oraz niekulturalnych słowach wykrzykiwanych w stronę twórców, pykłem dziś na śniadanie sekretny świat

 

dk.thumb.JPG.f6be307e13e6f0b63e7d5726efbafef4.JPG

 

Gdyby mnie ktoś zapytał, to nie wiem czy to jest dobra gierka, nie orientuję się

Z jednej strony cudowne widoki, hipnotyzująca muzyka i sto plansz zaprojektowanych by zapierd*lać jak samolot

A z drugiej niestety, okropne, ociężałe, nieintuicyjne sterowanie

 

Lekkość, która stanowiła fundament trylogii DKC ze SNES w tej gierce nieobecna

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...