Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Ja całe popołudnie wymęczyłem dzisiaj z przerwą na obiad i kawę tylko. Pograłem chwilę z adasiulkiem i z Tobą Soban: w drugim przypadku strasznie w tyłek dostałem. Wogóle straszny ból dupy miałem dzisiaj z czerwonymi muszlami, jak dostałem jedną to zaraz leciała druga no i automatycznie ostatnie miejsce.

 

No i niestety jak dla mnie online nie aż tak płynny jak inni w temacie pisali: kilka razy miałem dzisiaj sytuacje, że na metę dojeżdżałem n.p. 4, a po jej przekroczeniu okazywało się, że jestem 7.. :confused: No i późnym popołudniem nie mogłem się za cholerę podłączyć do Ciebie Soban, cały czas wyskakiwał error.

Niestety Polska B I jej net daj się we znaki :) no u mnie pięknie płynnie, no na ze 100 biegów to miałem z 3 razy sytuację, że biłem się do konca byłem pewien na 100 % że byłem przed typem a tu lipa, z tym że to jedno miejsce.

 

 

Ej no pingi do większości Europy mam na poziomie 40ms, więc raczej znośnie. Ogólnie raczej mogę powiedzieć, że to były wyjątki, ale zdarzały się.. no i chyba to było na Globalu. Po setkach godzin w Gears of War 3 to MK8 zdecydowanie jest cudownym doświadczeniem sieciowym :) 

Odnośnik do komentarza

Miałem przez chwilę basica i miejsca na gry jest tam "aż" 2gb(mało co z tych darmowych się zmieści.Wziąłem Monster huntera i on waży ~7gb,a rekordzista wonderful 101 ~12gb).Sam kupiłem pojemniejszą wersję,bo nie chcę się znowu użerać z miejscem na dysku jak w starej ps3 40gb.

 

Z Polską A i B to bym się kłócił.Mieszkam 20km od stolicy i mam tak fantastyczne kable,że maksymalny net to 6mbit.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Miałem przez chwilę basica i miejsca na gry jest tam "aż" 2gb(mało co z tych darmowych się zmieści.Wziąłem Monster huntera i on waży ~7gb,a rekordzista wonderful 101 ~12gb).Sam kupiłem pojemniejszą wersję,bo nie chcę się znowu użerać z miejscem na dysku jak w starej ps3 40gb.

 

Z Polską A i B to bym się kłócił.Mieszkam 20km od stolicy i mam tak fantastyczne kable,że maksymalny net to 6mbit.

 

Prędkość to akurat pół biedy (sam mam 20mbit/10mbt), pingi są tu kluczowe.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Miałem przez chwilę basica i miejsca na gry jest tam "aż" 2gb(mało co z tych darmowych się zmieści.Wziąłem Monster huntera i on waży ~7gb,a rekordzista wonderful 101 ~12gb).Sam kupiłem pojemniejszą wersję,bo nie chcę się znowu użerać z miejscem na dysku jak w starej ps3 40gb.

 

Z Polską A i B to bym się kłócił.Mieszkam 20km od stolicy i mam tak fantastyczne kable,że maksymalny net to 6mbit.

Dla mne Polska A to zachód, Masovi już bym nie wliczał ;)

Odnośnik do komentarza

Mi na początku nawet szło ... bo mało było osób, potem coraz gorzej. A jeden wyścig, w którym jechałem ostatni i na ostatnim okrążeniu wskoczyłem na 3 miejsce na pięciu i nagle meta na wyciągnięcie ręki i (pipi) raz, (pipi) dwa i byłem ostatni. Inny wyścig, dobry start, czołówka, nagle bach, bach, bach, i jadę ostatni, masakra.

 

Ale muszę przyznać, że w tak miodną grę dawno nie grałem.

Odnośnik do komentarza

ha-ha-nelson-laugh-at-nelson-simsons-tar

 

Ogarnij sobie dobry build. Jaczes ma kozacki,bo ten jego mario wywala na boost starcie jak rakieta podczas gdy mój bowser na skuterku tylko smutno pierdnie.

 

Może masz zly timing?  Są dwa rodzaje boost start - ten idealny i ten słabszy (krotszy). 

Odnośnik do komentarza

 

Ja kupiłem dziś pół rocznego Basic za 600 zeta na gwarancji do października 2016 i Zelda powinna wejść. Karty SD są tanie, więc powiększenie pamięci to niewielki wydatek. Marian w Best Play też już zakupiony.

 

gdzie ta tanio idzie wyrwac?

Przecież i tak czekasz do E3 na nie wiadomo co...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...