Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pyknąłem właśnie kilka meczy z Czezkym i balonem (ktoś z forum chyba jeszcze dołączył później): niezły fun. Czezkyego za cholere nie mogłem dogonić (FOREVER SECOND T_T)..

Dostałeś plusa grats za ;)

A jaki ty miałeś nick?

Czemu nie macie polskich flag? Tak samo Michaelis! Pięknie to wygląda jak biała flaga otwiera rankign wyścigu (Jaczes, Soban) i zamyka (ja) :)

Co do driftu to wiem, wiem ale w teorii, niestety podczas wyścigu podpalam się i albo skracam go albo coś mnie rozproszy i boom.

Co do ramp i skoczni to też wiem ale czasami ominę jak lama.

Wychodzi całkowitymbrak doświadczenia w Mario Kart, ścigałkach w ogóle i całkowitym nie graniu onlińe w inne gry.

wiem:-( mam duzo punktow nintendoclub i dlatego na uk zalozylem
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Pyknąłem właśnie kilka meczy z Czezkym i balonem (ktoś z forum chyba jeszcze dołączył później): niezły fun. Czezkyego za cholere nie mogłem dogonić (FOREVER SECOND T_T)..

Dostałeś plusa grats za ;)

 

A jaki ty miałeś nick?

 

Czemu nie macie polskich flag? Tak samo Michaelis! Pięknie to wygląda jak biała flaga otwiera rankign wyścigu (Jaczes, Soban) i zamyka (ja) :)

 

 

xZPFxBarteq razem z moją kobitą (Kamila albo likamari, nie pamiętam). Konta zawsze zakladam na UK, bo nie mam zaufania co do dostępności wszystkich usług kiedy założę na PL.

Odnośnik do komentarza

Z Kamilą grałem jakąś, co do usług to Niny ka w ogóle jakieś? ;)

 

Biedna wkurzała się, bo max na 8 miejscu kończyła: graliśmy już multum razy ze znajomymi w Double Dash, MKWii, poza tym sama grała w MK7, ale dalej nie ogarnia driftowania :P Jeśli chodzi o usługi to nie wiem, ale wychodzę z założenia, że przezorny zawsze ubezpieczony. Teraz chyba nie można swobodnie zmieniać regionów?

 

Ja dzisiaj pewnie od 12 będę wpadać co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

Dobra łapie skilla, dziś przez godzinę grania z 904 na 1040 pkt wskoczyłem :)

 

Gra jes niesamowita, miodna, piękna. Dla mnie najlepsza gra tego roku jak narazie. Gram równolegle w Wach Dogs i tylko uśmiech politowania jak porównuję miód tych dwóch gier no i czasowo poświęcam w stosunku 5:1 dla MK8 kosztem WD.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

SIę porobiło . Balon gra w Mario Kart :D

No bo ja na jednym TV nie miałem nigdy z kim grać, jak jakieś ziomki moje grają w gierki to Buzz, Fifa, NBA:)

 

A samemu to w tą grę nie warto grać. Nawet ta część, zagrałem trochę sam "singa" to jakby nie kosmicznie miodne multi to momentalnie bym na PT wystawił, w tą grę nie ma po co grać z konsolą.

 

To była zawsze dla mnie sól w oku. Uwielbiam i ogrywam praktyczie każde miariany na platformy stacjonarne a tej serii nigdy nie tykałem.

 

A ty się nie dziw, że gram tylko kupuj swoją kopię. Czym więcej biało-czerwonych flag w multi, tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nówka "powystawowa" na oko stała chyba w castoramie jako tester do papierów ściernych od szlifierek. cenowo nieadekwatna do stanu wizualnego, nie dam 900zł jak za 1200zł w poniedziałek kupie sobie w ultimie nówke. poza tym musze pogonić ps4, nie stac mnie na utrzymanie dwóch next genów :< akurat pogonie jedno i kupie drugie i sie zwróci wszystko. nie wiem tez czy czekac do e3, jak zapowiedzą spadek cen albo nowy model to sie zdenerwuje a do e3 powiedzmy półtora tygodnia zostało.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak zrobie wałek życia w przyszłym tygodniu z robotą i "pociągnę" dwie sroki za ogon to może uda się ogarnąć temat, a tak to niestety na szewczykowym nie ma zlituj

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Orzeszek nie wiem, czy bym czekał ale wiem jedno, mając MK8 mógłbym teraz śmiało sprzedać PS4 bo nie mam nawet cienia chęci jej odpalać mimo, że mam ledwo co liźniętego Watch Dogs oraz nie zaczętego Thiefa na pólce.

Problem w tym, że MK8 uzależnia jak narkotyk, myślę o nim jak nie gram ( ostatni raz takie coś to chyba miałem przy grach PSX) i każdy wolny moment przeznaczam na niego ;)

Odnośnik do komentarza

Ja całe popołudnie wymęczyłem dzisiaj z przerwą na obiad i kawę tylko. Pograłem chwilę z adasiulkiem i z Tobą Soban: w drugim przypadku strasznie w tyłek dostałem. Wogóle straszny ból dupy miałem dzisiaj z czerwonymi muszlami, jak dostałem jedną to zaraz leciała druga no i automatycznie ostatnie miejsce.

 

No i niestety jak dla mnie online nie aż tak płynny jak inni w temacie pisali: kilka razy miałem dzisiaj sytuacje, że na metę dojeżdżałem n.p. 4, a po jej przekroczeniu okazywało się, że jestem 7.. :/ No i późnym popołudniem nie mogłem się za cholerę podłączyć do Ciebie Soban, cały czas wyskakiwał error.

Odnośnik do komentarza

Ja całe popołudnie wymęczyłem dzisiaj z przerwą na obiad i kawę tylko. Pograłem chwilę z adasiulkiem i z Tobą Soban: w drugim przypadku strasznie w tyłek dostałem. Wogóle straszny ból dupy miałem dzisiaj z czerwonymi muszlami, jak dostałem jedną to zaraz leciała druga no i automatycznie ostatnie miejsce.

 

No i niestety jak dla mnie online nie aż tak płynny jak inni w temacie pisali: kilka razy miałem dzisiaj sytuacje, że na metę dojeżdżałem n.p. 4, a po jej przekroczeniu okazywało się, że jestem 7.. :/ No i późnym popołudniem nie mogłem się za cholerę podłączyć do Ciebie Soban, cały czas wyskakiwał error.

Niestety Polska B I jej net daj się we znaki :) no u mnie pięknie płynnie, no na ze 100 biegów to miałem z 3 razy sytuację, że biłem się do konca byłem pewien na 100 % że byłem przed typem a tu lipa, z tym że to jedno miejsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...