Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

https://www.forbes.com/sites/davidthier/2017/04/29/i-took-my-nintendo-switch-to-a-bar-and-iwas-surprised-by-what-happened/#2752d3331f20

 

 

Koleś z "Forbesa" poszedł z Mario Kartem do baru, jak się okazało obcy ludzie pytają: "ło co to, Nintendo Switch?" i grają sobie z nim, przekonani po chwili grania, że chcą Switcha. Czym jest 1700 zł za szansę na zdobycie kolegów?  :|

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

DxLAgey.gif

 

>gdy wkur,wiony próbujesz odzyskać stratę po zmasowanym ataku czerwonymi skorupami 2 zakręty przed metą

 

 

No pierwszy byłem noooooo ;/

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Po jakis 100 wyscigach online nie moge napisac nic zbytnio innowacyjnego czego byscie juz tutaj nie napisali: MK jak MK - zabawa wspaniala, emocje sa, grafika jak najbardziej ok (minus za aa) i w ogole ochy i achy.

 

Kilka randomowych przemyslen jednak mnie nachodzi:

 

- Jazda w wyscigu gdzie sa po dwie osoby grajace na jednej konsoli to dodatkowy handicap. O ile casuale po prostu graja sobie na jednej i graja dla funu tak jakby grali sami, to zdarzaja sie i tacy ktorzy ewidentnie sie boostuja. Widac to np. szczegolnie jak jada oboje na pozycjach 1 i 2 i ten bedacy z tylu np. nie rzuca nic do przodu tylko wali czerwone od tylu. Niby nie gramy o kase i w ogole wiec powinno sie miec w (pipi)e, ale jest ow dusza rywalizacji i kazdy chce miec fair szanse a tacy swoje zwiekszaja taktykami nie-fair.

 

- Nie wiem czy serwery czy co ale czasami na wyborze planszy czeka sie 30-60 sekund (nie mierzone z zegarkiem w reku). Po prostu czekamy np. w 10 i nic sie nie dzieje przez bite 20+ sekund. Tak samo na przyklad raz na jakis czas jest z samym losowaniem planszy gdy countdown przechodzi od 10, 9... 3,2,1 i powinno losowac a zamiast tego znowu jest przerwa 5-10 sekund. Dodatko wielokrotnie jakies bledy online daje gdzie "connection error" czy cos innego wyskakuje i nara do menu glownego. 

 

- Wyszukiwanie gry czesto u mnie sie konczy dolaczeniem do ogladania wyscigu ktory doslownie zaczal sie 5-10 sekund temu (widac wciaz start). Nie wiem czy nie moznaby zoptymalizowac matchmakingu aby szukal 10-30 sekund wiecej zamiast dolaczac mnie do wyscigu ktory bede musial ogladac przez 3-5 minut?

 

- Komunikacja glosowa badz chocby tekstowa w roku 2017 powinna byc standardem. Rozumiem iz sa osoby ktorym to niepotrzebne (chocby na tym forum) i rozumiem takze ze jest to zapewne feature ktorego nintendo raczej nie chce a nie nie umie zaimplenetowac (wyobrazajac sobie mamusie i tatusie ktore kupuja pociechom mariosy, a tu nagle z telewizora dochodza ich ku.rwy i inne epitety na temat jak ktos ru.cha kogos matke itd.), ale powinien byc jakis kompromis. Moglby taki system byc opcjonalny i standardowo wylaczony. Osobiscie pewnie zwiekszyloby to dlugosc czasu jaki bede spedzal z gra. 

 

- Losowanie przedmiotow jak ktos tutaj pisal takze potrafi przylagowac i trzeba czekac czasami nawet dluzej niz moznaby tego oczekiwac.Niby nic wielkiego ale czasami te 2-3 sekundy potrafia zadecydowac o pozycji 1 albo 10 gdy tuz przed meta leci w nas czerwony/niebieski i losujemy np. trabke ktora dociera do nas 1 sekunde za pozno ;/

 

- Za cene pelnej gry mogli by dodac choc 2-3 calkiem nowych plansz. Jest to remake gry wiec zakladam iz nie wlozyli w to duzo wysilku portujac kod z wiiu na switcha (bynajmniej nie tyle aby gra pochlonela u nich tyle samo funduszy co jej pierwsze stworzenie). Jako ze jest mega malo gier na switcha to i tak nie narzekam i rozumiem iz wiekszosc ludzi takze wyszla z zalozenia iz trzeba kupic. Byloby jednak bombowo dostac cos nowego czego sie nie widzialo na wiiu (walki mnie osobiscie nie jaraja).

 

- Przechodzenie single player'a aby odblokowac czesci itd. jest mega uciazliwe. Nie sprawia mi zadnej radochy jezdzenie przeciwko PC ale mercedesy fajnie miec wiec bede musial to zrobic :/

 

Tak jak pisalem, nie chcialem powielac superlatywow ktore byly pisane wczesniej wiec ubiegajac butthurtowcow podkreslam ze uwazam iz gra jest mega :) Przemyslenia dziele aby podyskutowac na temat gry

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Po jakis 100 wyscigach online nie moge napisac nic zbytnio innowacyjnego czego byscie juz tutaj nie napisali: MK jak MK - zabawa wspaniala, emocje sa, grafika jak najbardziej ok (minus za aa) i w ogole ochy i achy.

 

Trochę beka że na mocniejszej konsoli nie potrafili dodać jakiegokolwiek AA :P

Odnośnik do komentarza

 

- Przechodzenie single player'a aby odblokowac czesci itd. jest mega uciazliwe. Nie sprawia mi zadnej radochy jezdzenie przeciwko PC ale mercedesy fajnie miec wiec bede musial to zrobic :/

 

Już pisałem, że nie musicie przechodzić singla, żeby odblokowywać części. Dostajecie je za monety, co 30 (do bariery 450, później wpadają co 50 monet) wpada losowy item. 

 

Co do czekania w przerwach to w dużej mierze czas zależy od tego, czy wszyscy zawodnicy zdecydowali się na wybór planszy. 

Odnośnik do komentarza

No sporo sie wczoraj pogralo, wszystko na splicie.

Co za debil wymyslil pionowy podzial zamiast poziomego? Myslalem, ze naprawia to na switchu :/ NIC nie widac, jest 3 razy trudniej  :/

Oczywiscie najwiekszy problem byl z tym, aby wszyscy 4 gracze grali w jednym lobby online (nie mylic z prywatnym pokojem, gralismy tylko ranking). 20 minut prob dolaczenia jednych do drugich xD

Magia nintendo xDDDD ONI CHCA BRAC ZA TO PIENIADZE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

C-zdc56WAAApf56.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...