Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Online jest świetny, a gra jest naprawdę skillowa, żeby wygrywać trzeba jeździć bezbłędnie, driftować po wewnętrznych, skracać drogę jak tylko się da, wykorzystywać każde miejsce z przyspieszeniem, oraz wykonywać tricki na wszystkich rampach, do tego umiejętnie korzystać z uzbrojenia, szczęście odgrywa tutaj niewielką rolę. Uwielbiam niektóre trasy, a niektóre nienawidzę :). Ta z Gamecuba asfaltowa jest świetna do driftu, ale tych ulubionych mam już kilka, na których czasem udaje mi się wygrać. MK8D online, czyli syndrom jeszcze jednego wyścigu.

 

Filling jest niesamowity, jeszcze jak jedziesz pierwszy i masz na ogonie gości, którzy tylko czekają na twój błąd, albo dopałkę, to ręce się pocą :).

 

Oj coś czuję, ża Armsy i Splatoon2 day1.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Odblokował ktoś gokarta Mach 8? Mógłbym przysiąc, że na WiiU był od początku yebaniec :/

 

 

Dzisiaj pierwszy raz wydarłem mordę podczas grania. Wróciły stare nawyki xD

 

YX6ZTJ22e2ba.gif

 

Piecze sól, oj piecze.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja wstępnie deklaruje się na 18. 

 

 

Pierwsze zwycięstwo, o mamusiu cieszy jak nic innego  :banderas:

 

 

Do tego momentu miałem jak cel, do czegoś dążyłem, a teraz co? Osiągnąłem już wszystko, czuję się spełniony, game over, gdzie jakaś nowa gierka?

 


Odnośnik do komentarza

Dostałem dziś informację, że MM zrealizował mojego preordera i mogę sobie przyjechać i odebrać swoje Mario Kart. Będzie ubaw, zanim z Wami zagram to muszę trochę poćwiczyć offline i ogarnąć nieco te drifty, bo ostatnio w MK grałem bodajże w 2002 roku na gba xD W każdym razie czujcie się zagrożeni i miejcie cały czas gdzieś z tyłu głowy, że powoli rośnie Wam poważny konkurent do przedostatniego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...