Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

 

gralem z Toba? nawet nie wiedzialem. To podacie ten kod na ten tournament? :rayos:

 

 

No graliśmy wyścig na tej serowej mapce. Nie mam PL flagi, bo Nintendo takie dobre nie daje możliwości migrowania i tak mi zostało na UK.

 

Switch(unia) Gramy: 1845-7658-1163

 

czekam :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

no mnie i tak ze 2-3 razy dzisiaj wywaliło podczas szukania meczu, także to może tylko placebo

 

co do zmiany nicka to można, wystarczy wejść w ustawienia konsoli i w profilu zmienić na jaki wam się podoba.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego po kilku trasach mi kasuje punkty? Co Rayos już nie było tak łatwo jak ostatnio? Kwestia poznania tras, jedną już całą bokiem przejeżdżam... i zazwyczaj wygrywam ;).

Nigdy nie mówiłem że jestem jakiś pro w mk ;) ale fakt faktem, widać, że idzie Ci lepiej niż w piątek, co oczywiście jest na plus :)
Odnośnik do komentarza

no mnie i tak ze 2-3 razy dzisiaj wywaliło podczas szukania meczu, także to może tylko placebo

 

co do zmiany nicka to można, wystarczy wejść w ustawienia konsoli i w profilu zmienić na jaki wam się podoba.

No ale jak to jest z tym nickiem? Bo na Xboxa360 wiem, że kiedyś za zmianę trzabyło zapłacić, a na PS3 się nie dało, PS4 chyba też. Czy to jeden i ten sam nick, w konsoli i na który się rejestrowaliśmy, czy osobno nazwa usera i do gry online, jak u konkurencji?

 

Dlaczego po kilku trasach mi kasuje punkty? Co Rayos już nie było tak łatwo jak ostatnio? Kwestia poznania tras, jedną już całą bokiem przejeżdżam... i zazwyczaj wygrywam ;).

Nigdy nie mówiłem że jestem jakiś pro w mk ;) ale fakt faktem, widać, że idzie Ci lepiej niż w piątek, co oczywiście jest na plus :)

Fajnie, że umiesz przegrywać, bo powoli będziesz się musiał do tego przyzwyczajać xD.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Nick który masz ustawiony na Switchu jest twoim domyślnym username. Może składać się w przeciwieństwie do loginu na kocie nintendo z dużych liter, może mieć mniej niż 5 znaków i możesz go zmieniać dowolnie kiedy tylko chcesz. Taki cwaniak a takich prostych rzeczy nie rozkminia.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dołączyłem do gry funditto i zamiast zagrać jeden wyścig i siema siedziałem do 1 w nocy próbując wyrównać stan rywalizacji pomiędzy nami. Świetne są te statystyki pojedynków między znajomymi, oprócz normalnej walki o jak najlepsze miejsce w pojedynczym wyścigu dodają dodatkowy aspekt rywalizacji bardziej ambicjonalnej ;p sprawiając że każdy wyscig jest jeszcze ciekawszy. No i ciężko oderwać się przez to od konsoli...

Odnośnik do komentarza

Nick który masz ustawiony na Switchu jest twoim domyślnym username. Może składać się w przeciwieństwie do loginu na kocie nintendo z dużych liter, może mieć mniej niż 5 znaków i możesz go zmieniać dowolnie kiedy tylko chcesz. Taki cwaniak a takich prostych rzeczy nie rozkminia.

To ja wiem, tylko dlaczego ten widać (mniemam) podczas gry? Zamiast tego, na który się rejestrowaliśmy? Czyli w takim razie można dowolnie zmieniać, nie to co u konkurencji, gdzie trzabyło zapłacić, bądź się nie dało? Żaden cwaniak ze mnie, żarty sobie robię :).

Odnośnik do komentarza

 

no mnie i tak ze 2-3 razy dzisiaj wywaliło podczas szukania meczu, także to może tylko placebo

 

co do zmiany nicka to można, wystarczy wejść w ustawienia konsoli i w profilu zmienić na jaki wam się podoba.

No ale jak to jest z tym nickiem? Bo na Xboxa360 wiem, że kiedyś za zmianę trzabyło zapłacić, a na PS3 się nie dało, PS4 chyba też. Czy to jeden i ten sam nick, w konsoli i na który się rejestrowaliśmy, czy osobno nazwa usera i do gry online, jak u konkurencji?

 

Dlaczego po kilku trasach mi kasuje punkty? Co Rayos już nie było tak łatwo jak ostatnio? Kwestia poznania tras, jedną już całą bokiem przejeżdżam... i zazwyczaj wygrywam ;).

Nigdy nie mówiłem że jestem jakiś pro w mk ;) ale fakt faktem, widać, że idzie Ci lepiej niż w piątek, co oczywiście jest na plus :)

Fajnie, że umiesz przegrywać, bo powoli będziesz się musiał do tego przyzwyczajać xD.

 

 

nie cwaniakuj :] Gorzej mi idzie bo uczę się od 2 dni jeździć motorkiem któym nigdy nie jeździłem, ale jak już odblokowałem "full seta Zeldowego" to postanowiłem, że nauczę się jeździć nim. Niemniej, z pewnością często będę na końcu stawki, bo dlaczego by nie, to MK w końcu, konkurencja spora, a i tak zabawa prześwietna. choć wczoraj (pipi)ica mnie strzelała jak obrywałem jakąś serią muszli, piorunów i bananów i nagle z czołówki spadałem na 8 miejsce. No ale tak to jest z tą serią, nienawidzisz, ale kochasz 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...