Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

ALE MNIE WCZORAJ WKUR.WILIŚCIE

 

 

Miałem ochotę rozwalić konsolkę o muszlę klozetową, a sąsiedzi trochę się nasłuchali, bo w kibelku mocniej rezonuje. 

 

 

KIJ WAM W OKO!

 

 

MK8D 1/10

 

I jeszcze ten komentarz kobiety zaglądającej mi przez ramię: przy tej grze tak się wściekasz?!! :/

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakie (pipi) piąteczki?! Stały repertuar - jadę sobie za Jajczesem i (pipi), (pipi), (pipi), (pipi) oraz (pipi) ....12 i  (tak trochę w duchu, tak trochę nie w duchu) DLACZEGO TYLKO MNIE NAPIERDALACIE?!!!!! HUUUUUUUJJJJJEEEEE!!! Później max z tego wyciągałem 4-6 miejsce. Raz byłem dwunasty. Po czym w drugim z kolei wyścigu pierwszy (SSIJCIE!!!!! BUAHAHAHAHAHA!!!!! kochanie uspokój się OK <_< ).... BO WE MNIE NIE NAPIERDALALIŚCIE!

 

No coś w ten deseń.

 

 

 

przepraszam wszystkich under osiemnaście czytających ten temat

 

Odnośnik do komentarza

Bez wątpienia ta gierka wyzwala w ludziach czyste zło. Kobiety i dzieci? Gińcie! Gość przede mną dostaje od każdego jest walcowany przez każdego? Dołożę coś od siebie

Jakie (pipi) piąteczki?! Stały repertuar - jadę sobie za Jajczesem i (pipi), (pipi), (pipi), (pipi) oraz (pipi) ....12 i (tak trochę w duchu, tak trochę nie w duchu) DLACZEGO TYLKO MNIE NAPIERDALACIE?!!!!! HUUUUUUUJJJJJEEEEE!!! Później max z tego wyciągałem 4-6 miejsce. Raz byłem dwunasty. Po czym w drugim z kolei wyścigu pierwszy (SSIJCIE!!!!! BUAHAHAHAHAHA!!!!! kochanie uspokój się OK <_< ).... BO WE MNIE NIE NAPIERDALALIŚCIE!

 

No coś w ten deseń.

 

 

 

przepraszam wszystkich under osiemnaście czytających ten temat

 

Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe!!! :) Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

ALE MNIE WCZORAJ WKUR.WILIŚCIE

 

 

Miałem ochotę rozwalić konsolkę o muszlę klozetową, a sąsiedzi trochę się nasłuchali, bo w kibelku mocniej rezonuje. 

 

 

KIJ WAM W OKO!

 

 

MK8D 1/10

 

I jeszcze ten komentarz kobiety zaglądającej mi przez ramię: przy tej grze tak się wściekasz?!! :/

Cieszy mnie, ze nie tylko ja sie czasem pizgam przed ekranem przy tej grze (zwlaszcza przed meta kiedy dostaje 4-7 muszli jedna po drugiej i mnie wszyscy wyprzedzaja i zamiast byc top3-4 to spadam na 12) :D

 

Ktora appka pod te chaty Nintendo i inne badziewia?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

no ja wczoraj pierwszy wyścig, jestem pierwszy i w mordę pier,dolony jaczes strzelił we mnie czerwoną muszelką na ostatnim zakręcie

 

 

znowu zjadł czerwoną pier,dolony farciarski skur,wiel.

 

a potem w jednym wyścigu jak z 3 miejsca spadłem na 12 na podczas ostatniego okrążenia, to joycony przeleciały przez pół pokoju, dobrze że na łóżko 

 

 

nienawidzę tej gry i ją kocham

Odnośnik do komentarza

no ja wczoraj pierwszy wyścig, jestem pierwszy i w mordę pier,dolony jaczes strzelił we mnie czerwoną muszelką na ostatnim zakręcie

 

 

znowu zjadł czerwoną pier,dolony farciarski skur,wiel.

 

a potem w jednym wyścigu jak z 3 miejsca spadłem na 12 na podczas ostatniego okrążenia, to joycony przeleciały przez pół pokoju, dobrze że na łóżko 

 

 

nienawidzę tej gry i ją kocham

 

yebnalem cie skillowo zielona, uciekajac sie do wrecz niemozliwej trajektorii  :sir:

Odnośnik do komentarza

no ja wczoraj pierwszy wyścig, jestem pierwszy i w mordę pier,dolony jaczes strzelił we mnie czerwoną muszelką na ostatnim zakręcie

 

 

znowu zjadł czerwoną pier,dolony farciarski skur,wiel.

 

a potem w jednym wyścigu jak z 3 miejsca spadłem na 12 na podczas ostatniego okrążenia, to joycony przeleciały przez pół pokoju, dobrze że na łóżko

 

 

nienawidzę tej gry i ją kocham

ale nie przeklinaj co?

;)
Odnośnik do komentarza

Wspominałem już o tym przy Wii U, ale w tej grze osoba na drugiej pozycji ma najbardziej przeyebane. Schemat wygląda mniej więcej tak:

 

R82Vh1y.png

 

Niebieski shell wpada z tego co pamiętam tylko na miejscach pomiędzy 5-8, w zasadzie ma minimalny benefit dla osoby, która go rzuca, a dodatkowo najczęściej losuje się w momencie kiedy koleś na czele stawki może mieć na to spokojnie wywalone, bo i tak wszystkich odstawił na kilometr.

Odnośnik do komentarza

Wspominałem już o tym przy Wii U, ale w tej grze osoba na drugiej pozycji ma najbardziej przeyebane. Schemat wygląda mniej więcej tak:

 

R82Vh1y.png

 

Niebieski shell wpada z tego co pamiętam tylko na miejscach pomiędzy 5-8, w zasadzie ma minimalny benefit dla osoby, która go rzuca, a dodatkowo najczęściej losuje się w momencie kiedy koleś na czele stawki może mieć na to spokojnie wywalone, bo i tak wszystkich odstawił na kilometr.

True, zazwyczaj gdy byłem drugi, czy trzeci, to przejeżdżał przeze mnie walec :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...