Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

u mnie dzisiaj połączenie się z globalnym wyścigiem to jakaś masakra. ciągle wyskakują błędy. przestawiłem DNS z automatycznego na ręczny, może to coś pomoże.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie śmiga wszystko aż miło. W szoku jestem jak ta gra działa online. Nie wiem czy oni jakoś ukryli lagi ale nic nie laguje, nikogo nie przenosi czy warpuje a na globalu często w lobby sam Japończyk czy Australijczyk. Poezja.

 

A gierce można słodzić bez końca, dawno się tak dobrze nie bawiłem. Syndrom jeszcze jednego wyścigu występuje tu non stop.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

u mnie dzisiaj połączenie się z globalnym wyścigiem to jakaś masakra. ciągle wyskakują błędy. przestawiłem DNS z automatycznego na ręczny, może to coś pomoże.

Mam to samo, od premiery ideal, a dzis wyscigu na globalu skonczyc praktycznie nie umie, za to lokalnie nie rozlacza wiec trzeba walczyc z niemcami

Odnośnik do komentarza

 

Niebieski shell wpada z tego co pamiętam tylko na miejscach pomiędzy 5-8, w zasadzie ma minimalny benefit dla osoby, która go rzuca, a dodatkowo najczęściej losuje się w momencie kiedy koleś na czele stawki może mieć na to spokojnie wywalone, bo i tak wszystkich odstawił na kilometr.

True, zazwyczaj gdy byłem drugi, czy trzeci, to przejeżdżał przeze mnie walec :).

 

 

A wystarczy odrobinkę się przesunąć i zrobić grzecznie miejsce dla zawrotnie pędzącej niebieskiej skorupki (zwanej "życiem") - a któż wie, może kiedyś, ktoś inny zrobi to samo dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza

ragus watpie by to bylo dziwactwo sieci, od premiery gralem w multi na globalu i bylo idealnie, dzis szwankuje, hotstop przenosny z komorki zrobilem i to samo, a na lokalnych wszystko hula

 

btw albo nintendo to magicy i jakimis sztuczkami zakryli lagi albo ta gra chodzi bezlagowo podczas rywalizacji, chyba ze wzorem KI z boxa wkurzam sie na was, a mi tu AI jezdzi zamiast zdrowegowariata

Odnośnik do komentarza

gralem z Toba? nawet nie wiedzialem. To podacie ten kod na ten tournament? :rayos:

 

 

No graliśmy wyścig na tej serowej mapce. Nie mam PL flagi, bo Nintendo takie dobre nie daje możliwości migrowania i tak mi zostało na UK.

 

Switch(unia) Gramy: 1845-7658-1163

Odnośnik do komentarza

 

gralem z Toba? nawet nie wiedzialem. To podacie ten kod na ten tournament? :rayos:

 

 

No graliśmy wyścig na tej serowej mapce. Nie mam PL flagi, bo Nintendo takie dobre nie daje możliwości migrowania i tak mi zostało na UK.

 

Switch(unia) Gramy: 1845-7658-1163

 

 

a, to byles Ty? okej ;p w (pipi) lagi mialem tam wlasnie np, raz bylem przed Toba a potem nagle sie poajwiales przede mna i tak pare razy xd 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...