Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Za prawde trasy w tej grze sa genialne, gdyby tylko te pieronskie nintentofagi nie celowaly tylko we mnie...ehhh

 

Ja sobie czesto w ciagu dnia odpalam gierke, ze niby na chwile, pierwsze top3 i wylaczam i tak mija z reguly z 10 wyscigow i godzinka,polecam taki styl zycia

Odnośnik do komentarza

Hyrule circuit za muzykę i trasę z zeldy

Mute city Za niesamowite poczucie prędkości (Jak na mk oczywiście) i feeling fzero plus ts muzyka :banderas:

Excitebike bo jest (pipi)a za(pipi)ista

 

Honorable mentions :

 

Animal crossing wersja zimowa u letnia za feeling ac

 

Baby Park za chaos jaki tam się wyrabia

 

Mount Wario

 

Wario Stadium bo to jedna z moich ulubionych tras z mk ds

 

Dk jungle costam bo to moja jedna z ulubionym tras z mk 7

 

Rainbow road z n64 za ogólny feeling

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ooo Excite Bike też dobra. Niby prosta, a coś w sobie ma. Ciekawe co w DLC wymyślą. Teraz jest 48, to niech dadzą jeszcze 16 dla równej liczby.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

od kiedy 64 to rowna liczba? 

 

nie powiem, dygnal mi na mysl o kolejnych trasach, a fakt, ze dlc daloby lacznie 32 trasy, czyli tyle ile podstawka robi na wyobraznie, tak sie robi dlc! przypominam, ze 1&2 kosztowalo lacznie bodaj 48 zl co jest smiesznymi pieniedzmi a w mk8dx dostajemy je w gratisie + jeszcze wiecej nowego stuffu. Remastery, DLC? nintendo, Robisz to dobrze! 

Odnośnik do komentarza

Ale zapowiedzieli DLC czy snujecie domysły? Bo jesli zapowiedzieli i w ogole wyjdzie dlc do remastera 3 letniej gry to hói im w doope za sam fakt takiej sytuacji.


I juz nie chwal Rayos teog rmeastera bo to troche smieszne jest teraz przleiczanie ile dlc do wersji na wii u kosztuje itp. gra za 200zl i poprawili jeden tryb i dodali rzeczy z dlc, czyli norma. DMC4SE dodali 3 postaci z kompletnie nowym i rozbudowanym systemem walki, poprawili wiekszosc rzeczy i wydali za 20€ i (pipi)a.ne było na capcom, a tu wielka podnieta.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...