Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze trzy? Trudna decyzja, ale chyba leciałoby to tak:

  1. Royal Raceway
  2. Bowser's Castle
  3. Yoshi's Circuit

To pod względem jakości ścigania, bo pod względem designu wybrałbym zupełnie inne.

 

IMO łatwiej wybrać najgorsze:

  1. Rainbow Road z ósemki
  2. Toad's Turnpike
  3. Dry Dry Desert

No i niepopularna opinia: nie leży mi kompletnie uwielbiany Hyrule Circuit. Design spoko, ale fatalnie mi się na tym ściga.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orzeszek

Xd jak nintendo wprowadzi oplaty za online i ma dzialac tak jak teraz to niech se wsadza w dupe te dlc do kartow bo nie zamierzam placic za te cyrki z matchmakingiem zobaczycie jak padnie populacja na cyce po wprowadzeniu abonamentu.

Odnośnik do komentarza

tez mi sie wydaje, ze nie bedzie z kim grac :(

No bo za co tu placic? ZA CO?

Za ciagle problemy z polaczeniem? Za online z dreamcasta z '98 roku? xD

Za nintendo skype ktorego nikt nie bedzie uzywal tak jak teraz nikomu nie chce odpalic sie prawilnego skype'a? Za gry z pegazusa, ktore zabiora po kilku dniach?xd

Za to, ze nie moge z poziomu konsoli wyslac wiadomosci nic zrobic?

Za brak lobby? Za brak systemu zaproszen?

Za te 2 gry do grania online? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Wychodzi na to, ze mario kart bedzie mialo abonament jak MMO xd

Idzcie z tym w chuy, mam nadzieje, ze sie ostro wjyebia na tym zakrecie, bo to jest RUCHANIE gorsze niz ms i sony u szczytu zydowskiej formy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Pobieranie opłaty za to co jest teraz byłoby komiczne. Jeżeli chcą wprowadzić opłaty, to muszą szykować aktualizację wprowadzającą podstawowe funkcje. Płacić za to w takiej formie jak teraz nie mam zamiaru.

 

Kiedy wchodzi płatne online?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Zgadzam się co do tego, że płacenie za online w tej formie to nieporozumienie, ale nie mam wątpliwości, że ludzie będą skłonni płacić za samo MK8, Splatoon 2 i (podejrzewam) w przyszłości Smash'a.

 

 

Też tak macie, że im dłużej gracie tym gorzej gracie? W pewnym momencie zaczynam zmieniać set co wyścig, tak jakby to miało mi pomóc w czymkolwiek :yao: . Słaba psycha.

 

Ja zwykle zaczynam słabo, później jest kilka wyścigów w szczytowej formie, a później już tylko tendencja spadkowa. Ale nie zmieniam nigdy seta, bo jestem przyzwyczajony do jednego z inward driftem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...