Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jako że zawsze odpuszczałem MK bo nie miałem z kim grać multi to mam dwa pytania:

1) jak gram online o co chodzi z tymi punktami co maleją od tysiąca mam np teraz około 970 a zaczynałem od 1000?

2) jak się szybciej rusza ze startu?

Ad.1 ranking jak w PESie, wygrywasz dostajesz punkty, przegrywasz to tracisz, a jakie ma to przełożenie na przyszłość to nie wiem, może będzie dobierać z randomami na podobnym poziomie, żeby nie było że słabszy gracz będzie śmigał z mocarzami?

Odnośnik do komentarza

1. Po wyscigu na ekranie z wynikami mozna nacisnac "-" (obok jest gwiazdka) i wtedy video zajmie jeden z 6 slotow na "ulubione" replaye.

Mozna nimi zarzadzac z poziomu mktvii

2. Punktacja rankingowa - im wyzsze miejsce tym wiecej punktow, druga polowa zwykle na minusie, ale nie zawsze! Jesli grasz z samymi wymiataczami na wyzszym levelu to stracisz 1 czy 2 punkty albo nic. Jesli np trafisz na pokoj z wieloma hardkorami z wysokim rankingiem, to mimo ze masz 8 miejsce to i tak dostaniesz punkty na plusie (bo wyprzedziles teoretycznie lepszych od siebie). To tak w duzym uproszczeniu.

Zayebisty i uczciwy system :)

I kierwa taki miodny!

3. Ulubione plansze? Nie wiem, to chyba jedyna gra, ktora wszystkie tory ma WYBITNE. Nie da sie wskazac lepszych czy gorszych - wszystkie sa cudowne.

4. rocket start - gaz trzeba wcisnac jak wyskoczy "2"

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No mega miodne granie, fun fun fun. Biedne Watch Dogs pójdą u mnie baaaardzo w odstawkę. Jak sobie pomyślę jakie gry w tym roku ograłem na WiiU to aż mi serce szybciej bije, genialny sprzęt.

 

Ja dziś grałem z 1,5 h online. Rozegrałem z 25-30 wyścigów. Noobie strasnie (to mój pierwszy MK) może raz byłem w 1 połówce a tak to albo ostatni lub przedostatni. Czasmi to wydaje mi się, że to jakiś wałek. Często jestem na 3-4 miejscu a tak mnie na(pipi)ią że kończe w czarnej du.pie. Zaczynałem z poziomu 1000 pkt a mam "już" ok 930 :)

Jakieś rady aby być wyżej?

 

Jak gracie online regional czy global oraz race cy battle? No i na czym battle polega? Ja regional, w uj Francuzów i szwabów gra.

 

Musimy koniecznie coś forumkowo pograć może coś pkt zdobędę, a nie co wyścig na minusie.

Odnośnik do komentarza

@Balon

Gra jest bardzo,bardzo randomowa i czasem nic nie można poradzić jak jesteś 2 i dostaniesz na ostatnim okrążeniu kosmiczny w(pipi). Utrzymanie się na lajcie w połowie stawki nie jest specjalnie trudne - trzeba dużo driftować i łapać boosta na skoczniach,a żeby awansować przyda się fart przy losowaniu itemów(ja mam pecha i cały czas dostaję grzybka podczas gdy inni nawalają itemami ofensywnymi przez co często jestem w czarnej (pipi)e).
 

Ja cisnę głównie regional,ale obadałem też global gdzie jest masa japońców,którzy ku mojemu zaskoczeniu byli dużo słabsi od europejczyków.Lagów przy grze z japońcami nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...