Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

Ja wezmę w czerwcu. 

Głupie pytanie: czy będę mógł grać na splicie pożyczając kumplom combo Wii lot & Chunckunck? (czy jakkolwiek się to zwie ;) )

Mam tę podstawową, białą wersję.

 

Oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Ilości na razie są ale powoli się kończą, przed premierą gratisy będą do zamówień :)

 

Key jak tam z zamówieniami na MK8 stoicie, jak zamówię teraz to będę miał na premierę ? czy jakiś drugi sort ?

 

To trzymajcie jedną kopie dla stałego klienta, jutro popołudniu zamawiam przez aledrogo (nick gus29).

 

Ja wezmę w czerwcu. 

Głupie pytanie: czy będę mógł grać na splicie pożyczając kumplom combo Wii lot & Chunckunck? (czy jakkolwiek się to zwie ;) )

Mam tę podstawową, białą wersję.

Oczywiście.

Jeszcze chyba sensor bar musi dokupić?

Odnośnik do komentarza

Na neogafie odpisali mi, że można, gdy na splicie jest 2 graczy.

 

No to bajka, zarwane nocki z ziomami.

Mam nadzieje, ze gra bedzie przed premiera w sprzedazy w polszy ;/

 

Texz

Kto by pomyslal, ze ktos olewa 2 crapy dla genialnej gry?

Nie rozumiem :/

Odnośnik do komentarza

Tak jest.

 

Jak kupowałem konsolę w MadGames to gościu mówił,że pewnie będą mieć ze 3-4 dni(trzeba się skontaktować) przed premierą także warszawiaki tam szukajcie gry(po 185ziko mają).

 

edit: Madgames napisali mi,że od środy 28.05 powinni już sprzedawać.

Edytowane przez Soban
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ilości na razie są ale powoli się kończą, przed premierą gratisy będą do zamówień :)

 

 

Key jak tam z zamówieniami na MK8 stoicie, jak zamówię teraz to będę miał na premierę ? czy jakiś drugi sort ?

 

 

 

 

Key poszła PM

 

Gierka zamówiona z allegro od Best Play, zobaczymy czy znowu będę zadowolony z obsługi jak przy 3 poprzednich grach na WiiU.

 

 

Co do samej gry to chyba pierwszy raz będę grał online (nie licząc NBA 2K) , na pewno spróbuje :)

Odnośnik do komentarza

ale jak dobrze mnie ciekawi, wiesz...dobra sprzedaz MK8 + zaraz e3 i daj boze dobra konfa Niny z jakimis megatonami i moze na dluzej konsola sie bedzie dobrze sprzedawac

 

vita w czerwcu tez ma byc albo nie byc w japonii - jakos w polowie czy pod koniec wychodzi te cale freedom wars czyli najdrozszy klon monster hunter w dziejach - sony celuje w milion sprzedanych kopii i zainteresowanie, ktore spowoduje ze z jednej gry zrobi sie seria, jesli to wypali to zacznie sie domino duzych zapowiedzi przynajmniej z samej kkw, jesli natomiast bedzie to ostry niewypal to nie chce krakac ale moze to tez oznaczac poczatek konca vity nawet w samej ojczyznie

Odnośnik do komentarza

2-3 tygodnie będzie dobrze, potem znowu do kąta.

Nie wydaje mi sie - Mario Kart Wii (34,5mln) sprzedawalo sie lepiej niz Super Mario Galaxy (11mln) i Zelda:TP (7mln) razem wziete, bylo druga najlepiej sprzedajaca sie gra na tej konsoli, ale tylko dlatego, ze Wii Sports byl w zestawie z Wii U. To z cala pewnoscia byla najpopularniejsza gra sprzedawana na ta konsole.

 

Mario Kart byl druga najlepiej sprzedajaca sie gra na konsolach Wii, GameCube i Nintendo 64 i czwarta na SNES'a

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...