Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

 

2-3 tygodnie będzie dobrze, potem znowu do kąta.

Nie wydaje mi sie - Mario Kart Wii (34,5mln) sprzedawalo sie lepiej niz Super Mario Galaxy (11mln) i Zelda:TP (7mln) razem wziete, bylo druga najlepiej sprzedajaca sie gra na tej konsoli, ale tylko dlatego, ze Wii Sports byl w zestawie z Wii U. To z cala pewnoscia byla najpopularniejsza gra sprzedawana na ta konsole.

 

Mario Kart byl druga najlepiej sprzedajaca sie gra na konsolach Wii, GameCube i Nintendo 64 i czwarta na SNES'a

 

dokladnie :)

 

dlatego jestem tak ciekaw sprzedazy, wg mnie jak pisalem w console wars to najwazniejszy tydzien dla wii u od momentu premiery tego systemu - pokaze tez czy w dobie o wiele mocniejszych technologicznie ps4 i xone i premiery watch dogs jeszcze jakies kolorowe i wesole gry od niny sa w stanie wywolac takie zainteresowanie jak dawniej

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawia mnie dlaczego tutaj nie ma jeszcze burzy i nagonki, ze Mario Kart 8 nie jest w full HD bo przeciez hejterow tu zazwyczaj nie brakuje.

 

Mi to akurat nie przeszkadza bo gra wyglada bardzo ladnie, jednak ostatnio patrzac na czeste, spore oburzenie graczy zwiazane z rozdzielczoscia i grafika wydaje mi sie to troche niezwykle.
Chyba caly hejt skupia sie obecnie na Watch Dogs.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

No wedlug Digital Foundry nie, podobno jest te 60 fps spadajace jedynie do 59 fps, ale rozdzielczosc jest 1280x720 czyli 720p:
 

Starting from the top, then, there has been a surprising amount of confusion surrounding the resolution of the game with some sources even suggesting a native 1080p presentation. We can finally put that rumour to rest right here and confirm that Mario Kart 8 instead operates at what is effectively the console's standard 1280x720.

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-vs-mario-kart-8

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dokladnie - ja tam sie tym nie przejmuje bo tak czy inaczej gra wyglada bardzo ladnie i co najwazniejsze chodzi bardzo plynnie.
Developerzy nie moga wycisnac z PS4 i XB1 fullHD, wiec po Wii U nie mozna tego wymagac jednak w Mario Kart 8 brak 1080p moze dziwic bo przeciez obiecywano, ze bedzie, a okazuje sie, ze jednak tak nie jest, sam sie konkretnie zdziwilem.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dobra, 2h za mna, czas na pierwsze wrazenia :)

- gra jest niesamowicie dopracowana, zadnych bugow, glitchy, zlych rozwiazan w gameplayu, designie, etc - majstersztyk

- mnostwo smaczkow: powiewajace wasy mariana, ruchy galek ocznych, reagowanie postaci na sytuacje, interakcja z tlem (muszelka w krowe? czemu nie!) - miod

- 0 lagow. Doslownie kierwa ZERO - nie da sie odroznic online od singla.

- mozna stworzyc mecz dla friendsow (chyba byla plota, ze sie nie da)

- online jest skonstruowany tak, ze lobby dla friendsow nie jest potrzebne

- zarowno nowe, jak i stare plansze wygladaja cudownie - rozjazdy, skroty, jazda DO WYBORU po asfalcie, suficie, scianie, depth of field, etc - (pipi)a, ciesze sie dozylem do mario kart 8; 

- kustomizacja - jak dla mnie najwazniejsza nowosc - mozna zrobic pojazd konkretnie pod siebie:

3 klasy postaci + rama + kola + lotnia

Roznia sie nie tylko takimi parametrami jak predkosc, przyspieszenie, zwrotnosc, etc ale rowniez stylem driftowania (bylo wczesniej, ale teraz jest JESZCZE WIECEJ).

Ostateczna konfiguracje zlozy sie pewnie po tygodniach grania, opcji jest za duzo do ogarniecia.

- mnostwo duperklockow do odkrycia

- KOLORY!!!

- 150 CC wydaje sie duzo bardziej dynamiczne niz na WII

- rocket start ma inny timing

- najlepsza gra generacji IMO razem z 3d world (nie wiem jak ryse, bo nie gralem [ xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ])

- swietne menu typu: odpalilem pierwszy raz i juz wszystko wiem

Zaraz orzeszek przychodzi, ide grac dalej.

pozdro

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...